ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!  - Page 2 Empty Re: Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!

Post by Guest 17/7/2016, 18:16

Kakogod,odoh nest ždernuti

Guest
Guest


Back to top Go down

Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!  - Page 2 Empty Re: Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!

Post by RayMabus 17/7/2016, 18:19

Ne može Njemačka ništa. Pa nitko ne ispali metka a njih godišnje ima manje 300 do 400 tisuca.

Nitko metka nije ispalio a ubio ih je godišnje 300 - 400 tisuca.

Pa šta će oni ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!  - Page 2 Empty Re: Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!

Post by RayMabus 17/7/2016, 18:21

Oni pišu tamo neke bijele knjige ....to kao plan vojske i to za rok na iducih deset godina.

Pa njih u tih deset godine nestane oko tri do četri miljona a da nitko niti jedan jedini metak nije ispalio na njih.

Više mrtvih nego u WW2.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!  - Page 2 Empty Re: Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!

Post by Ero 17/7/2016, 18:32

jastreb wrote:Hahahaha,znači niš od Amera.

Nije takva bila nam namera
Moraćemo ići bez Amera.
Ne razumiješ ti tematiku, kao i obično.
I do sada je postojao NATO, ali ne i zajednička vojska. Mogao si barem pročitati članak, ako već komentiraš.
Lisabonski ugovor (sve članice su ga podpisale) su predvidjele  zajedničku umjesto pojedinačnu obranu članice EU.
NATO se u slučaju potrebe aktivira i nudi vojnu podršku napadnutoj državi-članici.
Po novom, ako se ostvari, postojala bi zajednička obrana EU već u startu, a NATO bi se uključio po potrebi.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!  - Page 2 Empty Re: Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!

Post by Ero 17/7/2016, 18:35

Da vam prevedem ono što se na prvi pogled ne vidi.
Njemačka bi (u ovom slučaju) na mala vrata došla do atomskog naoružanja.
Nisu Englezi tek tako bili protiv stvaranja zajedničke obrane EU.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!  - Page 2 Empty Re: Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!

Post by Guest 17/7/2016, 18:52

Ero wrote:Da vam prevedem ono što se na prvi pogled ne vidi.
Njemačka bi (u ovom slučaju) na mala vrata došla do atomskog naoružanja.
Nisu Englezi tek tako bili protiv stvaranja zajedničke obrane EU.
Ahha..kakk da ne..Dvaput su uvukli cijeli svijet u rat,i jos im dati njukove???..osim toga,kad dojde do reigijskog sukoba,Turci bi istriskati Svabe i oteli im njukove,kao sto se đetetu otme lizalica..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!  - Page 2 Empty Re: Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!

Post by Winter is coming 17/7/2016, 18:54

bogomdani wrote:Kakogod prije bi si Kitonju odsjekao nego odjenuo uniformu vojske kojoj zena zapovijeda..
i to ona svabska pishulja  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!  - Page 2 Empty Re: Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!

Post by Guest 17/7/2016, 19:05

Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:Kakogod prije bi si Kitonju odsjekao nego odjenuo uniformu vojske kojoj zena zapovijeda..
i to ona svabska pishulja  cat
M nosi ih u pichqu mtr...koji to qrc zna o tematici??..to treba potjerati u kujnu,da kufa..i da.,..zabraniti proizvodnju ves masina,nek malo i peru,kako su nase bake..e tada se nema vremena nudjeti picku na foumima i baviti politikom i utrkom za vlascu..a mi jos veci konji,pushimo spolnu jednakost i politicku korektnost..pa onda pro forma dati tupaci da odlucuje o stotinam tisca ljudi i nj. zivotima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!  - Page 2 Empty Re: Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!

Post by Winter is coming 17/7/2016, 19:06

neka cucla serdoganov obrezani pimpek

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!  - Page 2 Empty Re: Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!

Post by jastreb 17/7/2016, 19:06

Ero wrote:
jastreb wrote:Hahahaha,znači niš od Amera.

Nije takva bila nam namera
Moraćemo ići bez Amera.
Ne razumiješ ti tematiku, kao i obično.
I do sada je postojao NATO, ali ne i zajednička vojska. Mogao si barem pročitati članak, ako već komentiraš.
Lisabonski ugovor (sve članice su ga podpisale) su predvidjele  zajedničku umjesto pojedinačnu obranu članice EU.
NATO se u slučaju potrebe aktivira i nudi vojnu podršku napadnutoj državi-članici.
Po novom, ako se ostvari, postojala bi zajednička obrana EU već u startu, a NATO bi se uključio po potrebi.
I tko bi zapovijedao tom vojskom? Merkelica?

Ma nema šanse. U tu vojsku neće ni pametni Nijemac,a kamo li tko drugi.

Hrvatskim šumama smiješi se novi Zeleni kadar.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!  - Page 2 Empty Re: Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!

Post by rigbi 17/7/2016, 19:32

Plemkinja i potomkinja Albrecht obitelji (drze poznati Aldi), rodila 7 djece ima dobru liniju mora se priznat :)

Inace, premijer Srbije ju je i neke druge pretekao sto se tice obrane jugoistoka
rigbi
rigbi

Posts : 625
2015-08-02


Back to top Go down

Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!  - Page 2 Empty Re: Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!

Post by Guest 17/7/2016, 19:42

rigbi wrote:Plemkinja i potomkinja Albrecht obitelji (drze poznati Aldi), rodila 7 djece ima dobru liniju mora se priznat :)

Inace, premijer Srbije ju je i neke druge pretekao sto se tice obrane jugoistoka
I opet,kakve veze sa vojnom strategijom i taktikom??stene se dovoljno dugo u vlastitoj krvi,pa kao postaju ubermenši.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!  - Page 2 Empty Re: Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!

Post by rigbi 17/7/2016, 21:42

bogomdani wrote:
rigbi wrote:Plemkinja i potomkinja Albrecht obitelji (drze poznati Aldi), rodila 7 djece ima dobru liniju mora se priznat :)

Inace, premijer Srbije ju je i neke druge pretekao sto se tice obrane jugoistoka
I opet,kakve veze sa vojnom strategijom i taktikom??stene se dovoljno dugo u vlastitoj krvi,pa kao postaju ubermenši.. Suspect
cisto na znanje i ravnanje :)  usput tu je i Sebastian Kurz koji je takodje plemicke krvi :)
rigbi
rigbi

Posts : 625
2015-08-02


Back to top Go down

Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!  - Page 2 Empty Re: Njemačka: Nakon što je Britanija izašla, mi ćemo formirati vojsku EU!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum