ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ime i prezime bh. genocida je Republika Srpska

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ime i prezime bh. genocida je Republika Srpska  - Page 2 Empty Re: Ime i prezime bh. genocida je Republika Srpska

Post by Guest 11/7/2016, 23:42

epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Betonirana je al ocito za obicne Srbe samo tamnica.

Hbme se al ovo sam ja i puno prije govorio al ono : sami pali sami se ubili.

Jašta je sve čekaju da sebi ukinu ovlasti i predaju sarajevu, vehabijama i amerima komande.....


pa nisu to glupi hrvati :D
Tebi su srbi uzor no kako to onda ne postupaš po njihovom receptu kada su ubijeni Hrvati u pitanju? Oni su nabacili 600 k srba samo na jasenovac i laprdaju o genocidu dočim ti kmečiš i kada se osvjedočene bitange, kriminalce i koljače i spomene u RH a kamoli da ih se osudi Suspect

Dobro tre ne miješaj kontekste i situacije , budi racioanalniji....

Da Srbi su u BiH odigrali bolej i kapitalizirali, Hrvati popušili i zavide, vrlo kratko.


Vadiš kako ti odgovara ali ne želiš prihvatiti ono kako jeste

Guest
Guest


Back to top Go down

Ime i prezime bh. genocida je Republika Srpska  - Page 2 Empty Re: Ime i prezime bh. genocida je Republika Srpska

Post by RayMabus 11/7/2016, 23:49

epikur37 wrote:

Da Srbi su u BiH odigrali bolej i kapitalizirali, Hrvati popušili i zavide, vrlo kratko.



Jednog dana bosanski Srbi će se ovdje probuditi bez Dodika i njegovih falangi i pitaće se šta se ovdje dešava i zašto baš njima, a neće shvatiti da su 25 godina živjeli laž i nacionalističku bajku na masovnim grobnicama i da RS nije njihov narodni interes, već tamnica srpskog naroda, koju su osnovali lopovi i koja još uvijek služi isključivo lopovima. A običan svijet, velika većina bosanskih Srba, sve ono što ima sada imala bi i u Bosni bez rata. I više. Imala bi svoje najmilije, očeve, braću koje su im ludi generali, političari i zločinci ukrali pred očima i poslali u smrt - u smrt za jedno veliko ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Ime i prezime bh. genocida je Republika Srpska  - Page 2 Empty Re: Ime i prezime bh. genocida je Republika Srpska

Post by Antijunak 12/7/2016, 03:39

epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Betonirana je al ocito za obicne Srbe samo tamnica.

Hbme se al ovo sam ja i puno prije govorio al ono : sami pali sami se ubili.

Jašta je sve čekaju da sebi ukinu ovlasti i predaju sarajevu, vehabijama i amerima komande.....


pa nisu to glupi hrvati :D
Tebi su srbi uzor no kako to onda ne postupaš po njihovom receptu kada su ubijeni Hrvati u pitanju? Oni su nabacili 600 k srba samo na jasenovac i laprdaju o genocidu dočim ti kmečiš i kada se osvjedočene bitange, kriminalce i koljače i spomene u RH a kamoli da ih se osudi Suspect

Dobro tre ne miješaj kontekste i situacije , budi racioanalniji....

Da Srbi su u BiH odigrali bolej i kapitalizirali, Hrvati popušili i zavide, vrlo kratko.



Ajde ne lupetaj. Hrvati nisu u Bih  popušili nego dapače dobro se drže, možda i bolje nego prije. Hrvati su osvojili Kupres i Stolac i tamo u postali većina i gazde, nadalje dobro se drže i u etnički miješanim sredinama kao Jajce, Novi Travnik i Busovača. Nadalje Hrvati su uspostavili prevlast i utjecaj i u prostranim osvojenim područjima Drvara, Grahova i Glamoča odakle se upravlja iz Livna odnosno Zapadnohercegovačke županije.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Ime i prezime bh. genocida je Republika Srpska  - Page 2 Empty Re: Ime i prezime bh. genocida je Republika Srpska

Post by vuksadinare 12/7/2016, 07:24

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Betonirana je al ocito za obicne Srbe samo tamnica.

Hbme se al ovo sam ja i puno prije govorio al ono : sami pali sami se ubili.

Jašta je sve čekaju da sebi ukinu ovlasti i predaju sarajevu, vehabijama i amerima komande.....


pa nisu to glupi hrvati :D
ja znam da si ti duzan srbima..ali jbg sto je previse previse je..a kao hrvat si i tako mozes pljuvati po 'svom' narodu..jer tuzla nije u hrvatskoj....ja hocu u hrvatsku ja hocu u hrvatsku ja hocu u hrvatsku...necu neku bosnu necu neko ovo i ono...ja sam nesiguran tamo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Ime i prezime bh. genocida je Republika Srpska  - Page 2 Empty Re: Ime i prezime bh. genocida je Republika Srpska

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum