ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ovaj papa

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by Guest Tue 28 Jun - 0:22

Još samo fali da Papa kaže da su crnci ljudi.

Guest
Guest


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by sat2 Tue 28 Jun - 8:16

Tommy Ramone wrote:Još samo fali da Papa kaže da su crnci ljudi.
Ironija ...?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by bafalo Tue 28 Jun - 21:16

pa i jesu ljudi samo manje vrijedni. tigar i nekakva šugava mačka uličar vuču isti korijen ali jasno je tko je bolji

_________________
ovaj papa - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by Guest Tue 28 Jun - 22:25

bafalo wrote:pa i jesu ljudi samo manje vrijedni. tigar i nekakva šugava mačka uličar vuču isti korijen ali jasno je tko je bolji
Upravo nešto tako sam i mislio reći.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by Guest Wed 29 Jun - 17:51

pablo_escobar wrote:Je brate je aber ipak


nije lako kada toliko zaklane nejaci nosis na dusi, zlikovce...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by Guest Wed 29 Jun - 17:52

bafalo wrote:pa i jesu ljudi samo manje vrijedni. tigar i nekakva šugava mačka uličar vuču isti korijen ali jasno je tko je bolji


oni i jesu tigrovi za nas belce jer su fizicki superiorniji, i sta cemo sad?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by FRANK Wed 29 Jun - 19:02

Braćala wrote:
pablo_escobar wrote:Je brate je aber ipak


nije lako kada toliko zaklane nejaci nosis na dusi, zlikovce...
I sva ta nejac je bila goloruka i bezala pred ustaskom kamon  farao
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by Guest Wed 29 Jun - 19:03

naracno, da su imali pusku-ti bi bio taj koji bi bezao... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by FRANK Wed 29 Jun - 19:06

Vracala prorok ..... pa biza san i ja nema ga bogami ko nije mada su tvoji zesci dugoprugasi bili. Cak mislin da im ni usain bolt nebi doda vode

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by Guest Wed 29 Jun - 19:10

Vojvodo jel bi pucao na bracalu kad bi ga imap na nisanu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by FRANK Wed 29 Jun - 19:16

Nikad ali ama bas nikad prvo jer ga volim drugo jer je glup a trece jer je srbin a oni bas i nemaju srca za ratovat na blizini jedino ako im je omjer 40:1 i ako imaju na raspolaganju 98% naoruzanja bivse jna a i tada nisu bas sila

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by Guest Wed 29 Jun - 19:19

Jel bi pucao na crnca da ga vidiš u dvorištu nepozvanog?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by FRANK Wed 29 Jun - 19:24

Normalno da bih naime ja kao nacist a i opcenito je poznato da niggare nisu ljudska bica bez griznje savjesti bih sasio rafal iz kalasa u crncugu..

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by Guest Wed 29 Jun - 19:37

Treba vratit apartheid ko nekad u Južnoj Africi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by FRANK Wed 29 Jun - 19:41

Tocno ... i gradit zid da odvoji te zivotinje od nas normalnih

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by bafalo Wed 29 Jun - 20:33

Braćala wrote:
bafalo wrote:pa i jesu ljudi samo manje vrijedni. tigar i nekakva šugava mačka uličar vuču isti korijen ali jasno je tko je bolji


oni i jesu tigrovi za nas belce jer su fizicki superiorniji, i sta cemo sad?
ma gdje su fizički superiorniji? prosječan bijelac živi u civilizaciji gdje um caruje pa nema potrebu toliko razvijat fizikalije dok je zaostalim crnicima to sve. u africi da se bore sa lavovima a u bijelačkom svijetu da postanu pro sportaši to im je jedina karta. čim bijelac malo trenira odma dominacija, eno najsnažniji ljudi svijeta uvijek bijelci osvoje i dizači utega sve bijelci ili arapi.. ufc najjači bijelci.. boks.. jedino gdje su crnci najbolji su sprintanje koje opet ima primjenu jedino u africi ili za bježanje od zakona

_________________
ovaj papa - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by FRANK Wed 29 Jun - 22:37

Bafalo ovo ni profesori sa sorbone nebi bolje objasnili

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by Guest Wed 29 Jun - 23:01

Crnci su dobri u nekim sportovima da bi mogli zabavljati superiorniju rasu bijelce koji su opet zbog svoje intelektualne nadmoći izmislili strojeve koji beru pamuk. Da je po crncima oni bi još tisuću godina brali ručno pamuk i pjevali u polju. Crnci su intelektualno najniža rasa, najmanje su odmakli od životinja, to svi znaju, ali nitko neće javno reći radi licemjerne tzv političke korektnosti no svi bi ti najradije da crnci u Africi pokrepaju i riješe se problema i usput da mogu svoje crnce iz Europe poslat tamo. Za crnce je režim kakav je
bio na jugu Afrike, čim je to nestalo ode sve u kurac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by FRANK Thu 30 Jun - 0:03

I JAR je bio super drzava prije 9.ekonimska sila svijeta svemirski program dok nisu pustili onog crnog majmuna iz prdekane

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

ovaj papa - Page 2 Empty Re: ovaj papa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum