ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by marcellus Mon 27 Jun - 10:21

http://direktno.hr/en/2014/direkt/52393/%C4%8Ci%C4%8Dak-Sumnjam-da-%C4%87e-pobijediti-Andrej-Plenkovi%C4%87-u-HDZ-u.htm


_________________
Čičak: Plenković je pizda od čovjeka 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by Guest Mon 27 Jun - 10:34

Glupost! Izmišljena vijest.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by crvenkasti Mon 27 Jun - 10:39

Ne da mi se čitati, ali ako je itko pizda od čovjeka, onda je to marcelus.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by marcellus Mon 27 Jun - 10:40

Eva wrote:Glupost! Izmišljena vijest.

kompletan intervju I.Z. Čička dan u Slobodanki

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/317349/ivan-zvonimir-cicak-mamic-je-moj-prijatelj-a-kolindina-izjava-o-orjunasima-je-nedopustiva-ponasa-se-kao-navijacica

_________________
Čičak: Plenković je pizda od čovjeka 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by marcellus Mon 27 Jun - 10:40

Tko će pobijediti u HDZ-u?

– Pobijedit će bolji. Sumnjam da će to biti Andrej Plenković. Ja bih, recimo, da sam član HDZ, bio protiv njega.

Zašto?

– On je autoritarna i nedemokratska osoba. Plenković i ja bili smo u dobrim odnosima. HHO je dao nagradu Plenkoviću za ljudska prava zbog njegova stava o Ukrajini. Pozvao me na konferenciju u Bruxelles, otišao sam usprkos lošem zdravstvenom stanju, jer sam nakon bezbrojnih operacija postao invalid. Od aviona do aeorodromske zgrade i u zgradi Europskog parlamenta vozili su me u kolicima. Nedavno sam u jednoj TV emisiji kritizirao njegov potez i potez njegovih "bruxelleskih pajdaša" koji su javno napali politiku vlastite stranke, zbog rušenja Oreškovića i njegove Vlade. Oni su napali svoju stranku i zabili joj nož u leđa. To je, po mojemu mišljenju, u političkom smislu nedopustivo. Nazvao me nakon te emisije i pitao zašto sam ga napao kada smo prijatelji. Odgovorio sam mu da ja nisam propitkivao naše prijateljstvo, nego sam propitkivao njegove javne političke poteze, i to na javni način. Sporili smo se oko teksta njihove izjave i predložio sam da se nađemo i da to raspravimo. Odgovorio mi je da "on za mene više nema vremena i da se mi više nemamo što dalje nalaziti". E kada netko tako reagira, to znači da je on nedemokrat, da je netolerantan, da je autoritarna osoba te da je vrlo opasan za demokraciju.

Koliko je za političko zdravlje nacije dobar taj najavljivani povratak HDZ-a u desni centar?

– Što se vi i svi drugi petljate i određujete gdje će ići HDZ? Neće valjda ljevica i lijevi mediji birati predsjednika HDZ-a. Pustite ih neka se sami dogovore, odluče što će i kako će.

_________________
Čičak: Plenković je pizda od čovjeka 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by marcellus Mon 27 Jun - 10:41

Inače nagrada zbog stava o Ukrajini, jebote Plenki je bio zadužen za europropagandu i organizaciju državnog udara u Ukrajini a kad su rusi poslali tenkove oprao ruke od njih, baš kurvinski

_________________
Čičak: Plenković je pizda od čovjeka 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by crvenkasti Mon 27 Jun - 10:44

Otkud nekome hrabrosti da ide pisati o nečemu o čemu je svjesan da ne zna puno?

Kako se ne boji da će ispasti glup?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by Guest Mon 27 Jun - 11:04

marcellus wrote:
Eva wrote:Glupost! Izmišljena vijest.

kompletan intervju I.Z. Čička dan u Slobodanki

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/317349/ivan-zvonimir-cicak-mamic-je-moj-prijatelj-a-kolindina-izjava-o-orjunasima-je-nedopustiva-ponasa-se-kao-navijacica

Ma ne tvrdim da si ti izmislio vijest, nego Čičak laže čim zine. Izmišlja vijesti tak kaj izmišlja događaje. Onaj tko ima Zdravka Mamića za prijatelja, nije baš sav svoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by vuksadinare Mon 27 Jun - 11:08

Eva wrote:
marcellus wrote:
Eva wrote:Glupost! Izmišljena vijest.

kompletan intervju I.Z. Čička dan u Slobodanki

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/317349/ivan-zvonimir-cicak-mamic-je-moj-prijatelj-a-kolindina-izjava-o-orjunasima-je-nedopustiva-ponasa-se-kao-navijacica

Ma ne tvrdim da si ti izmislio vijest, nego Čičak laže čim zine. Izmišlja vijesti tak kaj izmišlja događaje. Onaj tko ima Zdravka Mamića za prijatelja, nije baš sav svoj.
..ali muon placa kredit jbg....poklonu se u zube ne gleda
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by Yehudi Mon 27 Jun - 14:10

crvenkasti wrote:Otkud nekome hrabrosti da ide pisati o nečemu o čemu je svjesan da ne zna puno?

Kako se ne boji da će ispasti glup?


 - Neki put je bolje šutiti pa makar drugi pomislili da si glup

   nego progovoriti i time otkloniti svaku sumnju -  :^0
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by sitting_bull Mon 27 Jun - 14:25

plenković je izabrao hdz.

i karamarko.

i sanader.

i hasanbegović.

princip isti, nijanse ih razlikuju...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by Guest Mon 27 Jun - 15:16

marcellus wrote:Inače nagrada zbog stava o Ukrajini, jebote Plenki je bio zadužen za europropagandu i organizaciju državnog udara u Ukrajini a kad su rusi poslali tenkove oprao ruke od njih, baš kurvinski

Joj, kaj si ti tak apšisal? Kaj ti žena oprala fotku u mašini?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by crvenkasti Mon 27 Jun - 15:45

Yehudi wrote:
crvenkasti wrote:Otkud nekome hrabrosti da ide pisati o nečemu o čemu je svjesan da ne zna puno?

Kako se ne boji da će ispasti glup?


 - Neki put je bolje šutiti pa makar drugi pomislili da si glup

   nego progovoriti i time otkloniti svaku sumnju -  :^0

Abraham Linkoln?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by L'âme Mon 27 Jun - 16:00

sitting_bull wrote:plenković je izabrao hdz.

i karamarko.

i sanader.

i hasanbegović.

princip isti, nijanse ih razlikuju...
k'o i zoka sdp,nakon dopisnog sdp-a..da,u pravu si...nijanse ;D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by Guest Mon 27 Jun - 16:35

Na stranu sad jel ovaj pizda ili nije....ali zar je doslo do toga da se uzima za ozbiljno sto je ova prodana duša od Čička izjavio? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by Kermit Mon 27 Jun - 16:38

HHO je dao nagradu Plenkoviću za ljudska prava zbog njegova stava o Ukrajini.


mogu mislit
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by n_razbojnik Mon 27 Jun - 17:19

asilovski wrote:HHO je dao nagradu Plenkoviću za ljudska prava zbog njegova stava o Ukrajini.


mogu mislit

Haha što ovo uopće znači? neki HaHaO Nobel?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by abraham Mon 27 Jun - 17:20

Kada umrem, kada umrem
pokrijte me cickom, pokrijte me cickom
da ja jadan ne patim za pic``m.. Tralalalalalaaaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by Guest Mon 27 Jun - 17:20

To ti je neko priznanje...koje ljudi onda drze u ladicama radnih stolova jer ih je stid to na zid okaciti :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by marcellus Mon 27 Jun - 17:20

n_razbojnik wrote:
asilovski wrote:HHO je dao nagradu Plenkoviću za ljudska prava zbog njegova stava o Ukrajini.


mogu mislit

Haha što ovo uopće znači? neki HaHaO Nobel?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-izabran-za-najboljeg-prijatelja-ukrajine/809987.aspx

_________________
Čičak: Plenković je pizda od čovjeka 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Čičak: Plenković je pizda od čovjeka Empty Re: Čičak: Plenković je pizda od čovjeka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum