ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by vili40 26/6/2016, 15:18

I Čačić u suzama: Ako ostanem izbornik, Srna se neće oprostiti

 Ova momčad na čelu sa mnom je pobjednik. Mi smo pobijedili huligane, a ne Orepići i Ostojići. Vraćamo se ponosni. Nitko nas nije pobijedio u 90 minuta na Euru, rekao je Ante Čačić


 I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti 8ac681512dae0e77adb8
Nešto sam uspio odspavati. Naravno da nakon jedne takve utakmice san baš i ne ide na oči. Danas je novi dan. Treba gledati prema naprijed. Žalovanje će brzo proći, Rusija je blizu. Ja na to tako gledam, rekao je Ante Čačić.
Izbornik se obratio naciji na posljednjoj presici iz Deauvillea, dan nakon poraza od Portugala u Lensu. Reprezentacija se vraća u Hrvatsku oko 21 sat. 

"Dok sam ja izbornik, Srna se neće oprostiti"

- Poraze u kojima si dao sve od sebe ja ne doživljavam kao poraz. Danas će jedan od dva favorita, Italija ili Španjolska, također kući. Mi idemo doma bez poraza u četiri utakmice unutar 90 minuta. Portugal ide dalje bez pobjede u te četiri utakmice u regularnom dijelu - rekao je Čačić u posljednjem obraćanju iz Francuske.
- Portugal je u tri utakmice u skupini imao prosjek udarac po golu 25 i dominaciju 60/40 u posjedu lopte. Protiv nas su pucali pet puta. Sjeća li se netko od nas kad je zadnji put Ronaldo jedanput pucao po golu. A vi meni govorite o taktičkim postavkama. Tako smo postavili igru protiv Portugala. To su gole činjenice.

Možda smo primili baš zbog ulaska Pjace

- Jesam li trebao mijenjati? Možda uopće nisam trebao mijenjati. Možda je baš ulazak Pjace bio signal da idemo napasti pa smo primili gol. Može se i na to tako gledati.
- Ponosan sam na to kako je momčad odigrala. No ne gledam samo tu utakmicu, već cijeli turnir - kaže izbornik, koji se osvrnuo i na neke nenogometne stvari.
- Ova momčad na čelu sa mnom je pobjednik. Mi smo pobijedili huligane, mi, a ne Orepići i Ostojići. To je zasluga hrvatske reprezentacije. Skovali smo zajedništvo koje nam je neophodno potrebno. Sjetite se kakva je atmosfera bila, neredi u Italiji, svastika u Splitu, igračima su uzeti bodovi, igrali smo bez publike... 

Imamo junake, a vi se hvatate za 117. minutu?

- Tko je Hrvatsku nadigrao na Euru? A vi biste me secirali po 117. minuti? Pa danas će kući Španjolska ili Italija. Po kojim je to parametrima Portugal trebao biti ispred nas? Po niti jednom - odgovorio je Čačić na pitanje kako komentira kritike iz Hrvatske o kasnim zamjenama i taktici protiv Portugala.
- Srna je igrao najbolji nogomet u svojoj karijeri na ovom Euru, ofenzivno i defenzivno. Luka Modrić nikad nije bio bolji nego sada, kao i Rakitić i Perišić. Imamo junake, a mi se hvatamo za 117. minuti. Idemo ponosno kući, ostavili smo srce na terenu.

Ponudit ću ugovor na razmatranje

- Imam odgovornost prema ljudima koji su me izabrali. Kad se vratim, ponudit ću svoj ugovor na razmatranje - dodao je Čačić.
- Ova reprezentacija je izašla iz sjene Vatrenih. Kad je Hrvatska u ovakvom kontinuitetu odigrala četiri utakmice na velikom natjecanju i tko ju je vodio? 
- Dok sam ja izbornik, Darijo Srna se neće oprostiti od reprezentacije. Ja ću staviti svoj ugovor na raspolaganje, imam tu obavezu da ljudi procijene jesam li obavio dobar posao. Jesam li predugo čekao na zamjene?

Nije ovo kraj jedne generacije

- Zašto je Mandžukić toliko ostao u igri? Kalinić je u cijeloj godini dao jedan gol u Italiji. Mandžukić je naš prvi napadač i strijelac. Ponekad se napadača treba čekati. Ronaldo do 117. minute nije šutnuo po golu - rekao je Čačić.
- Igračima sam se zahvalio na svemu, bili su pravi primjer. Kohezija je bila primjerna. Svima je teško, naravno. Znaš da si dobar, da si pošteno radio i onda ti se to na uvjetni način vrati nepošteno.  Dominirali smo, stvarali šanse, imali smo sve što je potrebno da se dobije utakmica. Jedino je falio gol - kaže naš izbornik.

"Udarajte po meni, ali igrače nećete dirati"

- Nije ovo kraj ove generacije. Rekao sam vam da ćete vidjeti Hrvatsku koja dolazi. Imamo igrače koji dolaze i igrače koji ostaju. Po meni slobodno udarajte, ali igrače nećete dirati. Tjerali ste Srnu, trebao se davno oprostiti, a sad me pitaju kad će se oprostiti. To su ti "foteljaši". Ovdje je na Euru bilo sve najbolje od Hrvatske. 


- Što ću posebno pamtiti? Suze nakon utakmice protiv Portugala. I pogled prema domovini. Zato smo mi pobjednici. I to su emocije. I suze su emocije. Privukli smo ljude da budu uz nas i zato smo mi pobjednici.

Naš leteći reporter dobio priznanje

Atmosfera u gradu ili izvan njega, u kampu ili ispred stadiona, sve to iz Francuske nam je javljao naš novinar Dubravko Miličić, koji je od HNS-a dobio priznanje, kao i naša novina 24sata, za medijsko praćenje Hrvatske na Euru.
Javljao nam se iz svih gradova u kojima je Hrvatska igrala, prenosio nam je djelić atmosfere na svoj jedinstveni način, uz nešto edukacije iz suvremene svjetske i političke povijesti kao i iz nogometne povijesti. 


http://www.24sata.hr/sport/ante-cacic-pred-mikrofonima-posljednji-put-u-deauvilleu-480350
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by Guest 26/6/2016, 15:19

aj bogati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by RayMabus 26/6/2016, 15:20

Sad treba navijat za Mamića. Ovo je nešto ko i sa Karamarkom : šta je više u sedlu HNSa veće rasulo radi.

Mamić. :tu

:10
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by vili40 26/6/2016, 15:23

Po meni slobodno udarajte, ali igrače nećete dirati.


jedino se sa time slažem,ostalo su mu sve teške gluposti
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by vuksadinare 26/6/2016, 15:24

Cacicu jebem ti mater...tebi i mamicu...jucer si pokazao da si nula od ttrenera na vaznoj utakmici..ziheras..portugal je bio zreo za izgubit...ali serviser ostaje serviser...jebote mandzukic i badelj...vidi se sad koliko je to privatna reprezentacija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by RayMabus 26/6/2016, 15:26

Maminjo legenda.

:tu :^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by vuksadinare 26/6/2016, 15:27

Trener kreten...sef mu kreten
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by jastreb 26/6/2016, 15:28

Buuuuuuuuuu. Ajde ća! Ti si nas sjebo. Marioneto Mamićeva!

Sad je trenutak da se krene u obračun sa mafijom. 

Nismo imali sreće??? Pa te sreće nismo imali ni protiv Turske ,ni protiv Češke,ako se tako može reći za ekipu koja je propustila gro stopostotnih šansi.

Ako iz prve tri utakmice nije izvukao pouku,onda nema pravo pozivati se na nikakvu sreću,već je u pitanju elementarno poznavanje nogometa.

Sa ovakvom ekipom bi Ivić,Osim,Ćiro ,pa i Poklepović došli do finala.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by vili40 26/6/2016, 15:28

njemu još sada nije jasno u čemu je pogriješio
pa zar može biti tolko glup da ignorira činjenicu da u 90 minuta nismo uputili ni jednu loptu na gol?
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by jastreb 26/6/2016, 15:31

A kako kod nas nikad rezultat nije bio faktor u smjenjivanju ili ostanku trenera,sva je prilika da će ovaj trabant ostati na kormilu reprezentacije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by vuksadinare 26/6/2016, 15:34

Zasto navijate za privatnu reprezentaciju sto ocito je sto se i vidi sad...glup narod
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by vili40 26/6/2016, 15:36

jastreb wrote:A kako kod nas nikad rezultat nije bio faktor u smjenjivanju ili ostanku trenera,sva je prilika da će ovaj trabant ostati na kormilu reprezentacije.
pa nek ga ostave ako im je toliko dobar,odmaknuo sam se od Dinama,odmaknut ću se i od njih
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by vili40 26/6/2016, 15:36

igračima naklon do poda
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by jastreb 26/6/2016, 15:40

vili40 wrote:
jastreb wrote:A kako kod nas nikad rezultat nije bio faktor u smjenjivanju ili ostanku trenera,sva je prilika da će ovaj trabant ostati na kormilu reprezentacije.
pa nek ga ostave ako im je toliko dobar,odmaknuo sam se od Dinama,odmaknut ću se i od njih
I ja.

Nikad nisam bio ovako pogođen.

Ono kad smo igrali sa diletantima poput braće Kovač,Rose,Prše i Šimunića i ispadali u prvim fazama natjecanja,znao sam da je riječ o ekipi koja nema snage ni potencijala i mirio sam se sa porazima.

Ali ovo sad,kad sam očekivao podvig,a ovaj "stručnjak" ne vidi greške koje vidi svaki kibicer,ja jednostavno više ne znam...

Od navijača delaju norce. To je očito.

Od prve HNL sam se već odmaknuo i u posljednjoj sezoni prešaltao na Želju i 1.ligu BIH.

kako ću glede repke dalje ne znam,ali mmislim da su sazreli svi uvjeti za antimamićevsku revoluciju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by vuksadinare 26/6/2016, 15:41

Bitno da su njemu za sve krivi orepic i ostojic?....tko li mu je to prisapnuo da kaze?... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by jastreb 26/6/2016, 15:42

vuksadinare wrote:Bitno da su njemu za sve krivi orepic i ostojic?....tko li mu je to prisapnuo da kaze?... :D
Ero.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by RayMabus 26/6/2016, 15:47

Mamić je zakon.

Živio Mamić.

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by vili40 26/6/2016, 15:49

vuksadinare wrote:Bitno da su njemu za sve krivi orepic i ostojic?....tko li mu je to prisapnuo da kaze?... :D
jebala ih politika,nije on kalibar za voditi takve igrače.Imam dojam da bi se ti igrači bolje složili i organizirali sami i da bi onda to izgledalo puno bolje.Nek vrati pare koje je pokupio i nek ide...
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by vili40 26/6/2016, 15:55

- Srna je igrao najbolji nogomet u svojoj karijeri na ovom Euru, ofenzivno i defenzivno. Luka Modrić nikad nije bio bolji nego sada, kao i Rakitić i Perišić. Imamo junake, a mi se hvatamo za 117. minuti. Idemo ponosno kući, ostavili smo srce na terenu.


cheers
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by Guest 26/6/2016, 15:56

tješi se tješi.. najbolja generacija vatrenih, ona koja se stvara svako 20ak godina, ispala u osmini finala.. vodio ju nepoznati trener kojeg je instalirao mamić da bi upravljao HNSom radi osobnog profita i ništa više. i još gore, mamić mu sa tribina vodi utakmicu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti Empty Re: I Čačić u suzama:Ako ostanem izbornik,Srna se neće oprostiti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum