ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene  - Page 3 Empty Re: Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene

Post by RayMabus Mon 27 Jun - 0:35

Pricate gluposti i/ili diskriminirate po spolu dakle diskirminacija : najlakše je ženu ubit netko s pištolje uperi pištolj u nenaoružanu osobu i sad je lakše valjda ubit ako ta nema pišu ?

O cemu vi pricate ?

Jel cujete svoje izjave ?

Ne zvuce vam niti malo glupe i/ili diskrimiantorske ???!!!???

Vi il ste teški debili il ste teški diskriminatori.

Al svako ste jako irogantne i onda se ne treba cudit šta vam svako malo netko prosvira glavu , nabije šaku u oko itd itd itd.

RayMabus

Posts : 175435
2014-04-11


Back to top Go down

Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene  - Page 3 Empty Re: Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene

Post by kaya Mon 27 Jun - 0:38

Longi, ne seruckaj. Statistika govori drugo: par posto ubojstava počine žene, ostalo muskarci. Žene ubijaju nožem, hladnim oružjem nemaju vatreno oružje, ubijaju iz straha, partnere koji ih zlostavljaju, doma i gotovo uvijek su ubrojive i trezne, muškarci iz vatrenog oružja, vani, pod alkoholom i u bijesu. od 100 ubojstava 5 su počinile žene. Moze li metak ubiti muško i žensko isto, naravno da da ali je potpuno irelevantno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene  - Page 3 Empty Re: Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene

Post by RayMabus Mon 27 Jun - 0:43

kaja_333 wrote:Longi, ne seruckaj. Statistika govori drugo: par posto ubojstava počine žene, ostalo muskarci. Žene ubijaju nožem, hladnim oružjem nemaju vatreno oružje, ubijaju iz straha, partnere koji ih zlostavljaju, doma i gotovo uvijek su ubrojive i trezne, muškarci iz vatrenog oružja, vani, pod alkoholom i u bijesu. od 100 ubojstava 5 su počinile žene. Moze li metak ubiti muško i žensko isto, naravno da da ali je potpuno irelevantno.
BMK za statistiku. Ja ti odogovaram na komentar da je ženu najlakše ubit. Pa ja bi te plesnija odma trista s mista da mi tako se postaviš. Pajdo uzme pištolj i upuca nenaoružanu osobu i onda je komenatar : najlkaše je ženu ubit. Ma goni u pm. Ako je tako ova il ove dvije razmišlajle onda me ne cudi ništa. Pajdo nas riješija dva debila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175435
2014-04-11


Back to top Go down

Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene  - Page 3 Empty Re: Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene

Post by L'âme Mon 27 Jun - 0:50

longi,dosadan si s tim monotonim tamburanjem po istome,ni makac lijevo,ni desno...ohladi malo..ne mozes stalno ponavljat isto,izvađeno iz konteksta,jednostrano i nebitno..skuliraj se ili nastavi pricat gledajuci se u ogledalo ;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene  - Page 3 Empty Re: Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene

Post by kaya Mon 27 Jun - 0:54

RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:Longi, ne seruckaj. Statistika govori drugo: par posto ubojstava počine žene, ostalo muskarci. Žene ubijaju nožem, hladnim oružjem nemaju vatreno oružje, ubijaju iz straha, partnere koji ih zlostavljaju, doma i gotovo uvijek su ubrojive i trezne, muškarci iz vatrenog oružja, vani, pod alkoholom i u bijesu. od 100 ubojstava 5 su počinile žene. Moze li metak ubiti muško i žensko isto, naravno da da ali je potpuno irelevantno.
BMK za statistiku. Ja ti odogovaram na komentar da je ženu najlakše ubit. Pa ja bi te plesnija odma trista s mista da mi tako se postaviš. Pajdo uzme pištolj i upuca nenaoružanu osobu i onda je komenatar : najlkaše je ženu ubit. Ma goni u pm. Ako je tako ova il ove dvije razmišlajle onda me ne cudi ništa. Pajdo nas riješija dva debila.
Nebitno. Meta su lakša svakako. Nemaju oružje, rijetko ubijaju, ne očekuju to i fizički su slabije.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene  - Page 3 Empty Re: Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene

Post by prckov Mon 27 Jun - 1:15

v_vlado wrote:i policaji su u kurcu,meni nakon saobraćajke držali tablice 2 mjeseca greškom.....oprostite,netko je zeznuo......dečki u plavom....
v_vlado...... v_vozio i krk tras
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene  - Page 3 Empty Re: Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene

Post by RayMabus Mon 27 Jun - 1:17

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:Longi, ne seruckaj. Statistika govori drugo: par posto ubojstava počine žene, ostalo muskarci. Žene ubijaju nožem, hladnim oružjem nemaju vatreno oružje, ubijaju iz straha, partnere koji ih zlostavljaju, doma i gotovo uvijek su ubrojive i trezne, muškarci iz vatrenog oružja, vani, pod alkoholom i u bijesu. od 100 ubojstava 5 su počinile žene. Moze li metak ubiti muško i žensko isto, naravno da da ali je potpuno irelevantno.
BMK za statistiku. Ja ti odogovaram na komentar da je ženu najlakše ubit. Pa ja bi te plesnija odma trista s mista da mi tako se postaviš. Pajdo uzme pištolj i upuca nenaoružanu osobu i onda je komenatar : najlkaše je ženu ubit. Ma goni u pm. Ako je tako ova il ove dvije razmišlajle onda me ne cudi ništa. Pajdo nas riješija dva debila.
Nebitno. Meta su lakša svakako. Nemaju oružje, rijetko ubijaju, ne očekuju to i fizički su slabije.
Pa kako ti je lakša. Ti uzmeš pištolj uperi š ga umene i opališ a ja nenaoružan i sad sam ja teža meta od toga da to isto napraviš nekome tko ima rupu među nogama umjesto piše ?

Pa to je cista diskrimacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175435
2014-04-11


Back to top Go down

Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene  - Page 3 Empty Re: Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene

Post by RayMabus Mon 27 Jun - 1:18

IvyTeasdale wrote:longi,dosadan si s tim monotonim tamburanjem po istome,ni makac lijevo,ni desno...ohladi malo..ne mozes stalno ponavljat isto,izvađeno iz konteksta,jednostrano i nebitno..skuliraj se ili nastavi pricat gledajuci se u ogledalo ;-)
Nisam dosadan. Upravo vam pokazujem zašto vam ispaljuju metak u celo ...GUBO UMIŠLJENA I AROGANATNA.

PS : Ovo je upuceno svima a ne samo tebi koje ovako razmišljaju.

I ONDA SE ČUDITE ŠTA VAM PROSVIRAJU GLAVU ?

MA ZAMISLI.


Last edited by RayMabus on Mon 27 Jun - 1:19; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175435
2014-04-11


Back to top Go down

Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene  - Page 3 Empty Re: Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene

Post by prckov Mon 27 Jun - 1:19

Usne Stjepana Gnječa wrote:
veber wrote:tko veli da je službeni gun?

Ako policineri mogu ilegalno posjedovati vatreno oružje onda nek ide sve u pičku materinu ja ću još kupit dve kašete livorvera, 40 kašeta protupješadijskih prom mina koje cu posijat po vrtlu svuda oko kuće i kamion municije pa nek me dođu razoružat ko ih jebe.
ma nesmiju
pusti
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene  - Page 3 Empty Re: Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene

Post by RayMabus Mon 27 Jun - 1:22

Bezobrazne ste i arogantne.

Nisma ja dosadan nego tocno znam šta želim izvuci na površinu a to je vaš mentlni sklop.

I ONDA SE CUDIŠ KAD TE NETKO PROKINE ŠAKOM U GLAVU KAD MU DOĐEŠ SA TAKVIM STAVOM : Žene su lakša meta a napadac sa pištoljem ucemka nenaoružanu osobu.

Ma heban vam malter smrdljivu diskriminatorsku i/ili glupu , bezobraznu i arogantnu.

MRŠ
RayMabus
RayMabus

Posts : 175435
2014-04-11


Back to top Go down

Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene  - Page 3 Empty Re: Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene

Post by RayMabus Mon 27 Jun - 1:27

Kako možete bit tako ogavne pa to je strašno. Npadac sa vatrenim oružjem upuca žrtvu i eto ta je žesnkog spola i ono žene su lake za ubijanje. Znači ako je muški žrtva a nije bio naoružan a napadac je naoružan onda je on teža meta.

Pa vi nemate pojam šta vi pricate. I onda se cudite kad vas netko pogleda , skenira i ode od vas jer ne želi sa umišljenim i glupim debilima imat posla.

BRATE MILI GUBITE MI SE S OCIJU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175435
2014-04-11


Back to top Go down

Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene  - Page 3 Empty Re: Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene

Post by prckov Mon 27 Jun - 1:29

kaja_333 wrote:
IvyTeasdale wrote:nisam htjela gubit vrijeme na longija,ali dobro si mu rekla B-)
A kad je tako, svaki mjesec možemo pročitati da je netko ubio ženu iz ljubomore. Jer je slabić , da je jak ne bi nego bi pronašao drugu. Osim toga neke žene jesu idealne žrtve , agresivnost i nenormalnu ljubomoru  tumače kao znak ljubavi, ne kuže da takvi vole sebe u prvom redu i onda toleriraju zlostavljanje dok ih ne ubije. Da mu zalijepe na prvi samar stolicu u glavu i to s leđa dok ruča ne bi vise zlostavljao.
uf, pa da mu uleti kaška (žlica  ;) ) u usta

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene  - Page 3 Empty Re: Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene

Post by darth_vader Mon 27 Jun - 6:04

prckov wrote:
v_vlado wrote:i policaji su u kurcu,meni nakon saobraćajke držali tablice 2 mjeseca greškom.....oprostite,netko je zeznuo......dečki u plavom....
v_vlado...... v_vozio i krk tras
Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene  - Page 3 1f602
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene  - Page 3 Empty Re: Prometni policajac u Međimurju pred očima 5-godišnjeg dječaka ubio dvije žene

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum