ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/6/2016, 20:39

E moj veberu :D

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/6/2016, 20:40

veber wrote:
Vegvísir wrote:Zapravo, kao što sam već gore rekla, ne bih imala problem s vjeronaukom nekonfesionalnog tipa kakav se provodi u nekim državama. Religija je jedan od društvenih sistema koji ima svoju ulogu u društvu i nije loše da se nešto i nauči, k vragu, onda o tim religijama. Ali konfesionalni tip vjeronauka mi je za vjersku zajednicu koja prakticira tu vjeru.
marksizam do 90-ih ili vjeronauk od 90-ih isti kurac.
samo kao sredstvo indoktrinacije...

Da, marksizam se doslovno predavao i usvajao kao religija.
Što je zapravo dosta ironično i kontradiktorno. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 26/6/2016, 20:40

Zagy wrote:
klerko wrote:osobno sam protiv vjeronauka u školama kao i ostaim državnim institucijama...
smatram da je vjeronauku mjesto u crkvi i da bi se vjeru trebalo tretirati kao udrugu i prakticirati u svoje slobodno vrijeme... nije da nema prostora na vjeronauku čut neš pametno, ali možda bi korisnije bilo čut o tome kako posuđeni novac nije ustvari tvoj i kako šećer nije zdrav u prehrani...
doduše kad nemaš vizije, cilja ni želje da neš napraviš za opće dobro, najbolje je rješenje slizat se s crkvom da ti ona bude saveznik u održanju na vlasti... cijena je prihvatljiva- ljudske duše...

:x

Zaljubit cu se u ovog klera

to se ja i pravim važan da se ti zaljubiš... yoda
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/6/2016, 20:41

Dosta brljanja, odoh malo biti produktivna. :leaving
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 26/6/2016, 20:42

Pun mi je kurac nadrkanih ljudi!
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 26/6/2016, 20:42

Zagy wrote:E moj veberu :D
jebote pa tek sam počeo :P
tehnički njemački mi nije problem čitat, ali sporazumijevat se već predstavlja problem.

bite cvohundretgram šinken und hundret gram keze und draj seml....

:D natzrlih cvo bir

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/6/2016, 20:44

Zagy wrote:
sunrise wrote:Vegeta
Ma Zagy mi izgleda ko transvestit,lol

Jača od dosta muskih jesam.....a i jezik treniram redovito,pored ostalih mišića....
Sladoled ti je zahvalan onda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 26/6/2016, 20:46

Vegvísir wrote:Da, marksizam se doslovno predavao i usvajao kao religija.
Što je zapravo dosta ironično i kontradiktorno. :D
nije kontradiktorno, zamijenili su ga za religiju. bio je isti kurac kao vjeronauk.
indoktrinacija. na onom jebenom ono i dzs smo barem išli po šumama, učili kako pucat, kako preživjet u prirodi.
imali dobrog druga nastavnika :D

vodio nas na izlete i praktično pokazivo suhoparnu teoriju, naravno sve u slavu druga tita i partije :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 26/6/2016, 20:47

ja propustijo i marxizam i vjeronauk... samo sam domaćinstvo imo.....
zato mogu pisat na kuhinji... sunny
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 26/6/2016, 20:54

Pozdrav iz mjesta najvece dinamove sramote ^^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/6/2016, 20:56

Ti veberu zapravo imas problem sa gramatikom....:D

A pricat znam da znas.....


Imah i ja domacinstvo...nije mi pomoglo....:D 

a vjeronauk u crkvi....i uvijek me zbunjivalo......
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/6/2016, 20:57

E Zagy, malo razmisli o vjeronauku jos...
Ja nisam vjernik, niti prakticiram vjeru, ali osjećao bi se isprazno da ne znam ništa. Stvarno je bilo ugodno družiti se s raznim vjeroučiteljima tokom školovanja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 26/6/2016, 20:57

TIPS niste imali ^^?

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 26/6/2016, 20:58

malo sam razmišljao pod tušem (kako to već biva) u stvari mi je jasno da se ne mogu s nikim od vas složiti, odrastao sam u različitim okolnostima kako se meni čini, ne kažem da je moja subjektivnost zato bliža istini, nikad nisam bio ministrant, ali imao sam to kratko djetinstvo, gdje se osjećaš kao u zamci, okruženi muslimanskim selima, na putu prema vjeronauku u crkvi bi išao kroz šumicu zaobilazno da me ne bi gađali, nekad su znali snajperima rušiti (nakon rata) kako ne bi imali struje, kad predvečer čujeo odžu stvarno se osjećaš pod okupacijom i malo čvršće u ruci držiš krunicu i uvijek je nosiš u ruksaku da te čuva, možemo prodavati jeftinu filozofiju i moralizam, ali ja sam osjetio poruku ljubavi u vjeri, uvijek mi se sviđala umjetnost, hodočašća u Guču Goru, to je bila živa vjere u mom djetinstvu, nikakav formalizam kakav vidim danas, gdje se krizme i pričesti prilike za najest se i okupit obitelj, možda sam imao drukčije oči kao dijete (well očito da), u svakom slučaju bih svom djetetu uvijek pružio, nego uskratio, ali kako Gandalf kaže, savjet je opasan dar, pa zanemarite moju patetiku..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/6/2016, 20:59

Sta je TIPS?

Tehnicki?


Sunrise razmislit cu.....i pokusat se raspitati sta se tocno uci.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/6/2016, 21:01

Zajednistvo i osjecaj zajednistva je najjace oruzje RKC.....to si ti osjetio kic.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 26/6/2016, 21:02

Zagy wrote:Sta je TIPS?

Tehnicki?


Sunrise razmislit cu.....i pokusat se raspitati sta se tocno uci.....
Teorija i praksa socijalistickog samoupravljanja ^^
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/6/2016, 21:02

Zag
Pa malo razmisli šta bi se moglo učiti na vjeronauku Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 26/6/2016, 21:07

Zagy wrote:Ti veberu zapravo imas problem sa gramatikom....:D

A pricat znam da znas.....
znam. učio jezik od bavaraca :D

svaki me nijemac locira :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/6/2016, 21:07

LOL mici :D

Nacin na koji se uci nije uvijek isti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 26/6/2016, 21:09

Zagy wrote:Zajednistvo i osjecaj zajednistva je najjace oruzje RKC.....to si ti osjetio kic.....

crkva i znači zajednica.. a supstituta tome nema..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum