ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pitanja za forumaše...

Go down

pitanja za forumaše... Empty pitanja za forumaše...

Post by muckodjubre 24/6/2016, 17:25

tko je na forumu najveći:

1.nacista

2.orjunaš

3.mamićevac

4.domoljub

6.gospodin

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pitanja za forumaše... 6b8efe2f85c2b63406b2pitanja za forumaše... Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pitanja za forumaše... Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by darth_vader 24/6/2016, 18:33

1. Operw
2. Kic :tss
3. A kao ne znaš...
4. A koji su ti?
5. Jaro
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by sat2 24/6/2016, 20:20

1. rajko
2. amper
3. sport
4. bracala
5. jaro
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by End 24/6/2016, 20:26

1., 4., 6. - ESCOBAR
2., 3. - šport i rajko u duetu
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by Guest 24/6/2016, 22:07

1. Vojvoda. Ovom prilikom moram reci da bi mi bila cast da s vojvodom marsiram na moskvu. 

2. Nemoj komplicirana pitanja

3. Zeko, najveci mamicev obozavatelj. Mozda jednog dana naslijedi maminja i osvoji ligu prvaka.

4. Tominjo

6. Nije lijepo pricati o sebi. 

4.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by skripar 25/6/2016, 04:03

1. Vojvoda
2. Amper
3. Zeko
4. Tominjo
6. Operw
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-10

Age : 34

Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by rummenigge 25/6/2016, 15:08

1. demo
2. ne znam kaj je to
3. sport
4. jaro (ja)
6. amper ili baka (ako dolazi na ovaj forum)
rummenigge
rummenigge

Posts : 25
2015-11-21


Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by Zeko 25/6/2016, 16:34

muckodjubre wrote:

1.escobar

2.amper

3.ja, svetina i barišić

4.rajko, mlinka, sitting, sat i ja

6.rajko, mlinka, sitting, sat i ja
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by sat2 25/6/2016, 16:42

rummenigge wrote:1. demo
2. ne znam kaj je to
3. sport
4.  jaro (ja)
6.  amper ili baka (ako dolazi na ovaj forum)
ORJUNA (Organizacija jugoslavenskih nacionalista) je bila ekstremna nacionalistička i teroristička organizacija osnovana s ciljem zaštite unitarističke jugoslovenske države. Karakterizira je primjena drastičnih i fašističkih metoda i terora protiv političkih protivnika. Usko je surađivala s četnicima i jugoslavenskom vojskom; zahvaljujući toj suradnji dobivali su tijekom 1920.- ih godina oružje, mogli su održavati vojne vježbe i nekažnjeno provoditi terorističke akcije protiv hrvatskih domoljuba i komunista.[1] Ostala je općenito poznata po kratici. Njeni članovi, a onda i drugi nasilnički jugoslavenski i jugoslavensko-integralistički, monarhistički članovi zvani su "orjunaši".
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by muckodjubre 25/6/2016, 18:30

pitanja za forumaše... Giphy

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pitanja za forumaše... 6b8efe2f85c2b63406b2pitanja za forumaše... Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pitanja za forumaše... Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by FRANK 25/6/2016, 21:57

POCASCEN SAM JER SAM JA DOBIO TITULU NAJVECEG NACISTA

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by Guest 25/6/2016, 23:51

1. Demo
2. Psihopata iz costa rice
3. Rajko
4. Tominjo
5. Sat

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by FRANK 26/6/2016, 01:04

koliko tebe bli psihopata iz costa rice koje sam ti strahove nanio jebo ti mater orjunasku  cheers

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by Guest 26/6/2016, 13:06

Mir komunjaro, mir...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by FRANK 26/6/2016, 17:30

odluci se vise sta sam za BOGA miloga orjunas nacist komunjara ili ustasa koji ima tudju krv na dusi..poceo si se gubit cas si agnostik cas pravoslavac....mjenjas svako dan misljenje ajde znam date sumnja dere ljeto ide a keva ljetovala po jadranu a bioloski otac neki dalmatinski galeb.........jebena je sumnja

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by Guest 26/6/2016, 17:32

ne znas ni sam sta si. jednog dana si delija, srbin. drugog dana si ptarsi, treceg dana balija. 
jednog dana navijas za cergu, jednog dana navijas za cmayern, treceg za djubrentus. 
karakter ti je nula :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by FRANK 26/6/2016, 17:46

ma jebes sport sinko nego da ti objasnim da orjunas i komunjara su dva ideoloski ralicita pojma orjunasi su ti bili hrvati koji su zestoki zagovornici monarhije SHS one iste kojoj smo mi i vmro ubili kralja i ostavili kurvu mariju sa dvoje maloljetne kopiladi ucviljenu.. komunjare su se obracunale sa orjunom kao nitko ...jbg vidis sta se dogadja kad ti onaj koji misli da ti je bioloski otac a tko zna koje taj neki makaranin kupi diplomu i dadne je svome nesposbnom sinu da bude INTELEKTUALAC a nastranu to sto taj isti veze sa pamecu nema...no nije sramota neznat sramota je lupat jezikom a ne pitat...ako tebas koju lekciju rado cu ti objasnit bas kao i oni lapsus kadje manchester u finalu 1992 kua kupova pobjedio cergu sa ryanom giggsarom mada je taj isti manchester godinu ranije odnio naslov a barcelona te godine dobila sampdoriju golom koemana u 112.minuti.... samo reci i brat ustasa ce nauciti "SRBINA"  study

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by FRANK 26/6/2016, 17:47

i nemoze hrvat nikako biti balija naime jbg 500 se zna di su vladali turci pitaj babe  bounce

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by FRANK 26/6/2016, 17:48

bracala uskoro ce godisnjica u zitomislicu znas oni vas VUJADIN ili kako se vec zvao sto kao da navodno nije ni glasa pustio  pitanja za forumaše... 1f60e

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

pitanja za forumaše... Empty Re: pitanja za forumaše...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum