ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/6/2016, 18:31

Jebeni zagorci, i kišu su mi polokali :_|

haha, i ovdje grmi i dalje i puše kao pred kišu, ali ništa

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 25/6/2016, 18:36

kod mene se vedri, sve je to iza sljemena ostalo....

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/6/2016, 18:37

Baš bezvezno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 25/6/2016, 18:44

baš. da je barem pljusnulo...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/6/2016, 18:55

Htjeli oni prijatelji doci.....ja kazem moze ali tek oko 8 sam kuci.....neće onda....ma jebite se,cekam tih sat vremena kupanja cijeli dan radeći,da mi mama dolazi jedino odustala bih....tko vas jebe! :whistle


Ne zrtvujem se za nikoga.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 25/6/2016, 19:33

Naoblacilo se malkoc. Juhu
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 25/6/2016, 19:34

Kava gotova,djeca zovu jebiga
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 25/6/2016, 19:55

Vegvísir wrote:
kic wrote:
Vegvísir wrote:Upravo me presjekla misao da kad UK izađe iz EU, postoji mogućnost da više neće biti dijelom jedinstvenog bescarinskog tržišta što znači da nakon tog dana možda više nema za Veg veselog kupovanja vintage haljina iz britanskih online dućana. Well, fuck you brexiters, FUCK YOU!!!! :_| :^0 :_|

zapravo sumnjam da će se to dogoditi, ne odgovara Britima ekonomski rat, oni su se samo htjeli politički odmaknut od problema s imigracijom koji je Merkel tj kontinent zakuhao..

in4b, šta si je Perišić napravio od glave lol

Pa ne znam koliko mi je argument imigracije tu  smislen, napravili su taj problem oni sami sebi daleko prije ovog vala tako da im to i nije neki razlog, a ako namjeravaju i dalje imati otvoreno tržište, sumnjam da će moći spriječiti daljnju imigraciju.

A vidjet ćemo što će ispregovarati o kasnijim trgovinskim odnosima EU i UK, nakon što izlazak stupi na snagu.

Ne znam, mislim da će reperkusije brexita biti dugoročno višeslojne (redefiniranje političkog identiteta, mogući daljnji referendumi Škotske i Sjeverne Irske za izlazom iz UK, tržišni ugovori koji će morati ponovno biti ispregovarani, mogući rasap EU, moguće slabljenje europskog identiteta među ostalim zemljama članicama uz potencijalno oživljavanje i jačanje idolatrijske vezanosti uz krv i tlo, yadda yadda...) i bilo bi zanimljivo vidjeti ako je netko napravio kvalitetnu analizu društvenog učinka.

bitno je da ostanu u EEA (european economic area), a mislim da hoće, jer su hladnokrvni gadovi koji neće presjeći sve veze ko mi, jer im dosta toga paše..

ima dobrih tekstova sad na netu, da se svašta pročitati, meni je sve više utisak da je Farage bio dobar u kritici demokratskog deficita EU, ali nikad sam nije ništa doprinio, slušao sam jučer Njemačkog ministra vanjskih poslova bio intervju na TVu, i ok, prva stvar je koliko je razina u intelektu iznad naših ministara xD ali u svakom slučaju hoću reći, koliko je Njemcima žao što Englezi ovo žele, prilično ih cijene, najčešće pitanje koje se postavljalo na njemačkim društvenim mrežama je: kad će se u njemačkoj pitati narod? i sad, tu ima puno dimenzija na koje bi njemački narod htio utjecati, čini se da žele EU s 2 brzine, jer ne bi krpili proračune slabijih članica, i niz nekih drugih stvari, sad se raspisah

all hail britannia! :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 25/6/2016, 20:14

ne mogu sve pročitat... dajte mi natuknice....
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/6/2016, 20:41

kic wrote:
Vegvísir wrote:
kic wrote:
Vegvísir wrote:Upravo me presjekla misao da kad UK izađe iz EU, postoji mogućnost da više neće biti dijelom jedinstvenog bescarinskog tržišta što znači da nakon tog dana možda više nema za Veg veselog kupovanja vintage haljina iz britanskih online dućana. Well, fuck you brexiters, FUCK YOU!!!! :_| :^0 :_|

zapravo sumnjam da će se to dogoditi, ne odgovara Britima ekonomski rat, oni su se samo htjeli politički odmaknut od problema s imigracijom koji je Merkel tj kontinent zakuhao..

in4b, šta si je Perišić napravio od glave lol

Pa ne znam koliko mi je argument imigracije tu  smislen, napravili su taj problem oni sami sebi daleko prije ovog vala tako da im to i nije neki razlog, a ako namjeravaju i dalje imati otvoreno tržište, sumnjam da će moći spriječiti daljnju imigraciju.

A vidjet ćemo što će ispregovarati o kasnijim trgovinskim odnosima EU i UK, nakon što izlazak stupi na snagu.

Ne znam, mislim da će reperkusije brexita biti dugoročno višeslojne (redefiniranje političkog identiteta, mogući daljnji referendumi Škotske i Sjeverne Irske za izlazom iz UK, tržišni ugovori koji će morati ponovno biti ispregovarani, mogući rasap EU, moguće slabljenje europskog identiteta među ostalim zemljama članicama uz potencijalno oživljavanje i jačanje idolatrijske vezanosti uz krv i tlo, yadda yadda...) i bilo bi zanimljivo vidjeti ako je netko napravio kvalitetnu analizu društvenog učinka.

bitno je da ostanu u EEA (european economic area), a mislim da hoće, jer su hladnokrvni gadovi koji neće presjeći sve veze ko mi, jer im dosta toga paše..

ima dobrih tekstova sad na netu, da se svašta pročitati, meni je sve više utisak da je Farage bio dobar u kritici demokratskog deficita EU, ali nikad sam nije ništa doprinio, slušao sam jučer Njemačkog ministra vanjskih poslova bio intervju na TVu, i ok, prva stvar je koliko je razina u intelektu iznad naših ministara xD ali u svakom slučaju hoću reći, koliko je Njemcima žao što Englezi ovo žele, prilično ih cijene, najčešće pitanje koje se postavljalo na njemačkim društvenim mrežama je: kad će se u njemačkoj pitati narod? i sad, tu ima puno dimenzija na koje bi njemački narod htio utjecati, čini se da žele EU s 2 brzine, jer ne bi krpili proračune slabijih članica, i niz nekih drugih stvari, sad se raspisah

all hail britannia! :^^

Nisam se još bacila na čitanje konkretnijih analiza jer sam trenutno, nažalost, zaokupljena čitanjem drugih stvari tako da sve što pišem, pišem praktički iz nekog površnog promišljanja i onoga što se meni čine kao potencijalne posljedice.

Iskreno, o Farageu i njegovom radu ne znam puno, nisam baš pratila kampanju koja se vodila, ali u onih par kratkih intervjua što sam vidjela mi je djelovao onako, kao britanski Dado Milinović. :^0

Okej, ako uzmemo da će UK, što je za pretpostaviti ostati u EEA, ako treba i ponovno isposlovati nove dobre trgovinske ugovore, zanimljivo je promatrati posljedice, kao što sam gore spomenula, i u drugim razinama društvenog života. Posebno kroz koncept političkog identiteta, redefiniranje tog identiteta, eventualni rasap ideje kozmopolitske Europe (koja bi praktički postala konfederacijom) kakvu su do nedavno čvrsto zastupali određeni autori. Predstoji li nam ponovno jačanje ideje jake nacionalne države (ide li s tim i jačanje ideje nacionalne ekonomije što ne šmeka s otvorenim liberalnim tržištem?) iako je Beck tvrdio da u globalnom svijetu nacionalna država postaje zombi-kategorija, isprazna ljuštura? Iako to djeluje kao otpor ideologiji globalizma, je li taj otpor naivan i uzaludan? :D


Last edited by Vegvísir on 25/6/2016, 20:44; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/6/2016, 20:43

Al' jebeš to sve, sad će utakmica. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 25/6/2016, 20:52

pitanje je što je umjetna forma više, ovo je crni labud situacija, nešto novo u povijesti i tu svako prognoziranje je pričanje u prazno, moj dojam je da kontinentalni dio EUa se neće zalijetati jer puno bolje i više osjećaju prednosti Europe bez granica, od jedne otočne zemlje..

either way, tekma-

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 13511973_807376069362597_5142817687420971154_n ovo je i meni too much

-------

http://ex-iskon.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=9914
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum