Regoč wrote:Čestitam dečkima na igri, a orjunaškim zluradima želim da im Hajduk završi u županijskoj ligi.
:tu :tu  Nisu nas osramotili, poginuli na terenu i dobri bili cijeli turnir.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23

Post by RayMabus 26/6/2016, 00:29

Momcad odlicna , HNS leglo truležine pokriveno od HDZa tj politike .....nula bodova na kraju rezultat.

Živio Mamić ha ha ha ha

Heba vas on sve u ghuzicu.

OVO JE NAJLJEPŠI POKLON KRADEZEU .....TOTALNI FIJASKO NA DAN DRŽAVNOSTI I TO NE ZASLUGOM IGRACA KOLIKO TRENERA KOJI JE LUTKA NA KONCU MAMIĆA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11

Post by Guest 26/6/2016, 00:30

epikur37 wrote:izjednačene momčadi, ovako smo mogli i mi pobijediti. tko god da je dobio zasluženo je.

Doduše malo veći posjed lopte smo mali ali su nam akcije prema golu bile labavije....Vida sve preko gola...kao da je košarka
Golman vadi perišićevu loptu iz gola, kale promašuje prazan gol za djelić sekunde, vida skinio manđi čistu loptu za zicer i promašio, vida još jednom promašio  pa onda još jednom na samom kraju. Portugal je imao ovu kontru i zabio jer je tupan strinić mislio da može driblati ronalda i ovog drugog cigu što su mu oteli loptu.
avatar
Guest
Guest

Post by provocator 26/6/2016, 00:31

preko_vode_do_slobode wrote:
Šteta. Najbolja generacija uništena od najgorih izbornika. Kad za izbornika imaš poslušničkog diletanta koji zna mijenjati samo tv programe, više od ovog nije moglo ići.

Točno...
Ako su naši reprezentativci išta od našeg izbornika mogli naučiti to je kako popraviti televizor.

tre911 wrote:
Golman vadi perišićevu loptu iz gola, kale promašuje prazan gol za djelić sekunde, vida skinio manđi čistu loptu za zicer i promašio, vida još jednom promašio  pa onda još jednom na samom kraju.
Izgleda da vas ni Bog ne voli .....

Ajmo dalje . na redu je linć Mamića .....javni linć Mamića i cijelog tog njegovog i kradezeovog HNSa.

RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by RayMabus 26/6/2016, 00:54

REAKCIJE NAVIJAČA Isključivi krivac je Čačić, upropastio je najbolju ekipu Eura!

Krenuo linć na Mamića ha hah hahahhahaha .....javno će ga spalit negdje na Borongaju.

Post by RayMabus 26/6/2016, 01:20

Sad ide javni linć .....orjunaša nigdje , kradeze propao u zemlju ( još ovo poraz na dan državnsoti a trener snosi najveću krivicu ovdje a trener je Mamićeva lutka na koncu a ovaj je kradezeova ).

Totalni potop.

Savršeno. Sami pali sami se ubili i to na dan državnosti. NIje do igraća nego korumpiranog kradezeovog HNSa. Fino. Lijepo. KOKICE.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by Guest 26/6/2016, 01:42

n_razbojnik wrote:Nego jel znate da je Kvarešma cigan?

Orjuna Kozari Bok na aparatima
Čovjek koji nosi nadimak Cigano između ostalog. Španjolska ima Banderasa, Portugal ima Quaresmu.

Kakvo sranje od utakmice, totalno neutraliziranje sredine terena od strane Portugalaca, Perišića su izbacili s utakmice, naši ukočeni i nimalo rizika u igri. Trebalo je ponoviti isto, ispalo je daleko od toga. Prva prava kontra na utakmici i moš' se slikat. Čačić opet zaboravio na izmjene, nema muda staviti Pjacu pred kraj utakmice da radi nered zadnjih 15 minuta, a onda još cijele produžetke ga drži za zadnjih 10 minuta dok treću zamjenu nije ni upotrijebio a mogao je koristiti od početka produžetaka makar Kramarića, Kovačića ili Vrsaljka.

Propuštena najbolja prilika ikad kad se usporede sva Europska prvenstva koja smo igrali u zadnjih 20 godina.

Post by RayMabus 26/6/2016, 02:10

UNišten hr nogomet samo zato jer jedna politicka stranka jako korumpirna oce pošto poto lovu i utjecaj .......poltika vlada sprotom .....zato se ovo i desilo i dešavat će se i dalje ....imaš ok igrace al je vodstvo stranacko i mafijaško .....šta ocekuješ ?

Eto .....sad plačite .....i podržajite i dalje to.

VI STE ISPALI.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by Guest 26/6/2016, 03:02

as je od 110-120minute, 3puta uletio i izdriblao par portugalovih igrača i uletio i napravio priliku..

mislim as je očito dobar, koji kurac lik nije igrao ranije ili u prvoj postavi..

čačić najgori trener ikada, postavljen od mamića samo da bi ovaj preko njega ubacivao samira i takvu ekipu da bi im narasla cijena.. a mamić sa stadiona daje instrukcije čačiću haha

hahahaha...

Pobjedio Milanovićeva politika, pobjedila Orjuna.. HDZ na aparatiima, HNS na respiratorima, najbolja generacija zadnjih 20godina ispala u 1/8 finala, a Mamić u ćuzu
avatar
Guest
Guest

Post by vili40 26/6/2016, 06:37

momcima svaka čast a onoga bika na klupi objesiti.
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02

Post by darth_vader 26/6/2016, 06:38

preko_vode_do_slobode wrote:inače nisam gledao utakmicu godinama, pogledao sam ovu sa portugalom.. kako rekoh.. ušao Pjaca negdje u 110 minuti tako nešto :D

A čiji je Pjaca igrač ono...izbornik mediokritet kao i svi dosadašnji, ni bolji, a ni lošiji...ovo s reprezentacijom kao da gledam film Beskrajan dan... stalno kurčeva srica, nemoć kad je ugusto protiv limitiranijeg protivnika i nesretno ispadanje usprkos dominaciji...i tako još od 1996. A možda je sve to samo realnost...mala napomena jebivjetrima, "orjunasima" i ostalim kurvinim sinovima...sad treba ići pred Rusanovu/Sheraton, zapaliti sve, linčovati čelnike saveza, silovati tajnice i sl. samo treba imati muda za to...lakše je onako kukavički pobacati bakllje i pobjeći znajući da u najgoru ruku mogu fasovati prekršajnu i zabranu pohađanja utakmica...

Aj ne kenjajte više.

Kad ste to vi postali stručnjaci, treneri, izbornici.

Dobro se igralo a odlučila je psta srića, ništa više.

Post by v_vlado 26/6/2016, 07:58

Prevelika očekivanja i previše optimizma.....već se govorilo o finalu a selektor nije dorastao zadatku.....previše ovisi o mamiću i njegovom interesu....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28

Post by vili40 26/6/2016, 08:10

Yehudi wrote:Aj ne kenjajte više.

a što se to dobro igralo?U 90 minuta nismo uputili ni jedan udarac na gol i činjenica je da je portugalski izbornik dobio tu utakmicu.A naš slijepi bikonja Čačić samo gleda i čeka božju milost.
vili40
vili40

Male
2015-08-02

Post by Sora 26/6/2016, 08:18

Ajme , sto ce sad drzati nase zajednistvo i optimizam ?
A bas se poveselila da idemo dalje i da cemo odmoriti od politike .

Post by jastreb 26/6/2016, 08:30

Čačić treba letjeti. Idiot kakvog nema. Nije znao posložiti ekipu,niti ,poput drugih trenera, ubaciti prave igrače u igru u pravo vrijeme.

Sad sa novim trenerom u kvalifikacije za iduće SP. Mada mislim da ovakvu šansu više nećemo imati.

Pičke iz Torcide,ako imaju mooda neka se sad obračunaju sa Mamićem.