ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Jedini sam rušio Karamarka"

Go down

"Jedini sam rušio Karamarka" Empty "Jedini sam rušio Karamarka"

Post by debotoijusto 6/21/2016, 19:55

Moram kazati da mi je i dalje  čast biti član HDZ-a, a kako i ne bih kad sam neprekidno član dvadeset i sedam godina.
Uvijek sam se bavio politikom, moja petorka u socijalizmu je imala veliku čast da ruši Jugoslaviju. Bila je to grupa revnih Katolika.
Svi smo skupa radosno dočekali Tuđmana.
Danas je dvadeset sedam godina.
Ponavljam koja li je to osobna čast. Bio sam najmlađi član to stalno ističem, što hoće kazati da potječem iz nepotkupljive, katoličke i domoljubne obitelji.
I dan danas sam vjeran član.
Želim HDZ-u oporavak.
Znamo da je teško poslije ovog pada u blato.
Ali HDZ-a ima čestite članove.
Oni će i sada kao i uvijek spasiti HDZ-u.
Ja sam to učinio i nešto prije, Bog mi je dao snage da se kao potencijalni kandidat suprostavim Tomislavu Karamarku.
Ali snage unutar HDZ-a, nisu mi dale za pravo.
Ja danas ne likujem, ne pravim se važan, ali se mora priznati da sam bio u pravu.
Nisam bio važan, važno je bilo s političkog trona skinuti Tomislava Karamarka.
Sada se svi ustaju protiv, po lomljenom stablu svi gaze.
Moj angažman je bio čestit, sa argumentima i etinošću u političkom djelovanju doći do čistoće kakva je HDZ-u neminovna.
Moram to kazati i orbi et urbi da sam načinio veliko djelo.
Pokazao sam svakom čestitom HADEZEOVCU, da kad nešto ne valja, da treba imati snage prokazati.
Moja kampanja, koliko god je bila kratka , ali je pokazala pravičnost mojih stavova.
Čude me stavovi i devedeset sedam tisuća glasača HDZ-a za Tomislava Karamarka.
Uvijek i iznova se čudim tim ljudima.
Molim Zdravo Mariju, da im pomogne da se vrate na pravi put.
Hrvatska javnosti i članstvo HDZ-a, načinimo sve da dobijemo pravu osobu na čelu HDZ-e.
Neka peti put Bog pomogne.
Mogu misliti kako je danas čitavoj sviti ljudi koja je do jučer pljeskala Tomislavu Karamarku. Nije lako Raspudiću,Ivkošiću, Ivi Puljiz Šego i mnogim drugima, gotovo do jučer u podne su ga kovali u nebo.
Nije lako ni mojim hadezovcima: Brkiću, Reineru, Mikuliću, Milinoviću, Putici, Butkoviću, Tolušiću, i rijekama drugih, prije samo petnajst dana dvorane su se orile od njihovog pljeska.
Sada slijedi vrijeme iskajavanja, to je najodličniji kršćanski čin.
Valja za to imati snage", zaključuje se u pismu koje potpisuje Jurjević

http://www.index.hr/vijesti/clanak/otvoreno-pismo-bivsi-kandidat-za-predsjednika-hdza-jedini-sam-rusio-karamarka/901163.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30573
2014-04-12


Back to top Go down

"Jedini sam rušio Karamarka" Empty Re: "Jedini sam rušio Karamarka"

Post by debotoijusto 6/21/2016, 19:59

vidim da plenkovic nije materijal za HDZ , mlak eurofil birokrat...
ovaj lik taman
nepotkupljivi katolik , je malo oksimoron al ajde , skroman a uredno nepismen
a tek karizma
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30573
2014-04-12


Back to top Go down

"Jedini sam rušio Karamarka" Empty Re: "Jedini sam rušio Karamarka"

Post by Guest 6/21/2016, 20:10

debotoijusto wrote:
nepotkupljivi katolik , je malo oksimoron al ajde

:D bas trazis kavgu a?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Jedini sam rušio Karamarka" Empty Re: "Jedini sam rušio Karamarka"

Post by debotoijusto 6/21/2016, 20:42

MaximusDecimusMiridije wrote:
debotoijusto wrote:
nepotkupljivi katolik , je malo oksimoron al ajde

:D bas trazis kavgu a?
ma ne  B-)
ubijam vrijeme do utakmice...evo jos jedan dobar kandidat za celnika HDZ
Nikad se Karamarka nisam odrekao, niti ću ga se ikada odreći", poručio je Hasanbegović novinarima nakon što je Karamarko objavio da podnosi ostavku na mjesto predsjednika stranke.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30573
2014-04-12


Back to top Go down

"Jedini sam rušio Karamarka" Empty Re: "Jedini sam rušio Karamarka"

Post by Guest 6/21/2016, 20:47

Taj na avataru je kudikamo brutalniji u svojim stand-up obracunima s religijom ali ajd. Uzivo je jos ludji. U jednu ruku i steta....bas njegova ta vrsta ga sputava da se probije malo vise u nekim drugim poljima. A kad nemoze bez brutale jebiga :) . Cudi me i da se Aubrey Plaza probila...mada i ona na mala vrata. Tko god je brutalan nije bas da ga ima a da ga i ne trazis :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Jedini sam rušio Karamarka" Empty Re: "Jedini sam rušio Karamarka"

Post by Regoč 6/21/2016, 20:51

Zlatko bi bio idealan predsjednik po svom svjetonazoru, ali nije elokventan i bezobrazan pa ne može, kao ni Karamarko, na megdan Milanoviću.

_________________
"Jedini sam rušio Karamarka" Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

"Jedini sam rušio Karamarka" Empty Re: "Jedini sam rušio Karamarka"

Post by debotoijusto 6/21/2016, 21:01

MaximusDecimusMiridije wrote:Taj na avataru je kudikamo brutalniji u svojim stand-up obracunima s religijom ali ajd. Uzivo je jos ludji. U jednu ruku i steta....bas njegova ta vrsta ga sputava da se probije malo vise u nekim drugim poljima. A kad nemoze bez brutale jebiga :) . Cudi me i da se Aubrey Plaza probila...mada i ona na mala vrata. Tko god je brutalan nije bas da ga ima a da ga i ne trazis :)

sjajna mi lakoca kojom iznosi djecacki vedro stvari oko sebe , nije to samo religija.. M/Z odnosi , pojave u drustvu , australija/usa ...  
politicka korektnost ne stanuje tu ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30573
2014-04-12


Back to top Go down

"Jedini sam rušio Karamarka" Empty Re: "Jedini sam rušio Karamarka"

Post by debotoijusto 6/21/2016, 21:06

Regoč wrote:Zlatko bi bio idealan predsjednik po svom svjetonazoru, ali nije elokventan i bezobrazan pa ne može, kao ni Karamarko, na megdan Milanoviću.

grijesis kolega , nije to problem vec sto pismen i moze sastavit 2 recenice bez pribadace
karijera bacaca bengalki mu + , to dodje kao branitelj ako bacao prije 12.09. 1990
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30573
2014-04-12


Back to top Go down

"Jedini sam rušio Karamarka" Empty Re: "Jedini sam rušio Karamarka"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum