ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by Kermit 21/6/2016, 19:30

http://vijesti.hrt.hr/340130/hrt-pokrenuo-akciju-stop-huliganima-cro-podrzimo-vatrene-nenasilje-i-istinski-sportski-duh
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by marcellus 21/6/2016, 19:31

hahaha pa reko sam ja da je mamić moralni pobjednik pa mi u komentarima ispljuvali tekst

_________________
HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by marcellus 21/6/2016, 19:32

da ne bude zabune o mamiću mislim da je najveće smeće a ovi mu samo rade uslugu

_________________
HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by jastreb 21/6/2016, 19:33

Istina je da se treba stati na kraj šačici huligana koja nas sramoti po svijetu i oštro ih kazniti,ali je isto tako istina da treba poštovati volju naroda,većine naroda da se stane nakraj razbojničkom leglu unutar HNS-a.

Sjećam se samo kad su preklani u Splitu izbile masovne demonstracije protiv mafijaškog kumstva mamić-Šuker-Dinamo-HNS,da su neki ustašoidi skloni tom kumstvu prikazivali događaj kao pokušaj stvaranja sukoba između hrvatskog sjevera i juga.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by jastreb 21/6/2016, 19:34

A Mamić pada. To je već jasno. Evo njegov mili brat je već digao sidro iz Dinama i spičio u Arabiju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by debotoijusto 21/6/2016, 19:40

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića


koji naslov teme...sto je trebao HTV napravit ?
stat iza huligana ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by Yehudi 21/6/2016, 19:50

jastreb wrote:A Mamić pada. To je već jasno. Evo njegov mili brat je već digao sidro iz Dinama i spičio u Arabiju.

 Pada on već 10-15 god pa nikako pasti

Jak je i gotovo jer štite ga još jači igrači.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by RayMabus 21/6/2016, 19:58

U nastavku donosimo njegovo pismo u cijelosti:
Pa da prijeđem na stvar i podsjetim vas koliko ste stvarno jadni nakon onog prekida koji su napravili hrvatski huligani. Da, bilo je strašno i teško sve to gledati, a vi ste jadni plakali i sramili se što ste Hrvati i što oni rade vašoj reprezentaciji i  vašoj hrvatskoj državi. 


Ali ste u tom osuđivanju zaboravili da niste plakali i da se niste sramili kada su huligani iz fotelja pljačkali vas osobno i vas hrvatski narod za koji su neki od vas bili spremni dat život i čak bili ranjeni, zaboravili ste da ste za iste te glasali i dali im podršku govoreći onu poznatu hrvatsku rečenicu - kad me već kradu, nek me kradu moji, zaboravili ste biti tužni i ogorčeni kada su dotična gospoda pljačkala hrvatske sportske klubove i izvlačili novac preko naših najboljih reprezentativaca, a kasnije svjedoka pokajnika, zaboravili ste biti glasni kada su od vaših plaća za koje radite i više od 8 sati dnevno uredno ubirali porez, a vama ostavljali mrvice da bi taj isti porez proslijedili u obliku plaće svom stranačkom i partijskom kolegi, ali ne za osam sati rada nego za smijanje vama u lice i nerad.


Zaboravili ste okretati brojeve mobitela svojih beskičmenjaka i kukati i kada je odlazilo na rad u inozemstvo 20 tisuća Hrvata jer nisu mogli dobiti posao pored političkih uhljeba koji su sve državno doveli do stečaja, a vama nisu dali priliku da pošteno radite i volite svoj posao, niste bili bučni kada niste mogli ići u Francusku gledati svoju reprezentaciju jer nemate novaca, a neke osobe koje uopće ne bi smjele po hrvatskim zakonima raditi u sportu, sjede u počasnoj loži i spavaju u najskupljim hotelima i jedu najskuplje večere i piju najskuplja vina i sve to jadni moji Hrvati na vaš račun i od vaših novaca. Ali, što ja ovo pišem kad vi to sve znate i kad bi mogao ovako unedogled i gdje bi se svi vi prepoznali, jadni moji Hrvati.


E, sad ćete vi reći da nije istina da ste šutjeli, da ste protiv njih, ali neka institucije rade svoj posao, a ne da huligani bacaju baklje i sramote Lijepu Našu. E, gospodo moja, baš me zanima tko više sramoti Lijepu Našu, predsjednik jedne ili druge partije, dama koja slavi rođendan s osobama optuženima za kaznena djela, služba državne sigurnosti koja na to ne upozorava, ili vi beskičmenjaci  - jadni Hrvati koji sve to šutke promatrate i iste birate ili huligani sa bakljama. 


Po meni svi su veća sramota od huligana s bakljama, jer ste svi vi ostali proizveli te huligane, huligane koji su pokušali primijeniti sva legalna sredstva i sve zakone Republike Hrvatske ne bi li institucije radili svoj posao ali, vidi čuda, upravo suprotno, institucije oslobađaju prve, a zatvaraju druge. E, pa jadni moji Hrvati, huliganima s bakljama je ipak ostalo malo ponosa i neće kao vi ostali to šutke promatrati, nego će se boriti za svoje ideale jedinim sredstvima koja su im preostala - bakljama. Na kraju krajeva, to im nalaže i vjera u koju se vas 95 posto kune kad su u pitanju vaši osobni interesi.


Ali, moji jadni Hrvati koji ste se prepoznali u ovom tekstu, meni je vas žao i ja vas ne osuđujem zato što se bojite i što ne smijete dići glas protiv pravih huligana u foteljama, nego ste spremni  linčovat huligane sa bakljama, ne osuđujem vas jer ste spremni opet glasat za iste i puštat ih da vas prave budalama, ALI VAS ŽALIM JER STE SPREMNI SVOJOJ DJECI U NASLJEĐE OSTAVITI OVAJ STRAH, JER IH OSUĐUJETE NA TO DA BUDU I ONI ČLANOVI JEDNE OD PARTIJA DA BI MOGLI SUTRA DOBITI POSAO ILI U BOLJEM SLUČAJU PO VAS, DA ONI TADA BUDU HULIGANI U FOTELJAMA. E, PA, SRAMITE SE MOJI JADNI HRVATI.


I negdje u tekstu sam pogrešno napisao da su jedni stvorili druge - NE! VI STE SVE OVO STVORILI.


DOK JE SAVJETNIK DRŽAVA, BORIT ĆEMO SE ZA HRVATSKU!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by gargamel0101 21/6/2016, 20:06

Dobro nijee niti cudo da je mamic ispao svetac, kad je onim kretenima "pr" raadio mostov grizli.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by Kermit 21/6/2016, 20:12

marcellus wrote:hahaha pa reko sam ja da je mamić moralni pobjednik pa mi u komentarima ispljuvali tekst
moralni kurac, hrt-e je u uzdama hadezea oliti Mamića
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by Guest 21/6/2016, 20:12

jastreb wrote:A Mamić pada. To je već jasno. Evo njegov mili brat je već digao sidro iz Dinama i spičio u Arabiju.

Je pada...pada vec 10 godina pa nikako da padne jebote. Past ce...kad umre. On je svima onako pred ocima, jer je ocigledni onako lopina,mamlaz,kreten,ljigavac,... :) jer je stalno po medijima i jer je eksponiran kao takav. Da ljudi imaju vise uvida u osobnost i poteze vecine drugih visokih licnosti koji eventualno odlucuju o Mamicu vidjeli bi da je jedina razlika otprilike sto imaju manira :D i to je to. Da bi pao Mamic treba pasti sve zivo manje-vise.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by Kermit 21/6/2016, 20:13

debotoijusto wrote:

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića




koji naslov teme...sto je trebao HTV napravit ?
stat iza huligana ?
pa na primjer reći šta je sa Zakonom o sportu, šta radi jebeni mamić u francuskoj, gdje je pola mild eura koje ukarao ovaj razbojnik, ali no ti si praznoglavi analfabeta i beskurica tako da zaboravi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by Guest 21/6/2016, 20:14

asilovski wrote:
marcellus wrote:hahaha pa reko sam ja da je mamić moralni pobjednik pa mi u komentarima ispljuvali tekst
moralni kurac, hrt-e je u uzdama hadezea oliti Mamića
...ne zanemaruj utjecaj predsjednice
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by Kermit 21/6/2016, 20:17

Noor wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:hahaha pa reko sam ja da je mamić moralni pobjednik pa mi u komentarima ispljuvali tekst
moralni kurac, hrt-e je u uzdama hadezea oliti Mamića
...ne zanemaruj utjecaj predsjednice
ona je podase Mamića
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by flumen 21/6/2016, 20:36

DABOGDA SVE IZGUBILI HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića 1f600 

40 000 vam je prosle godine ljudi otislo za Njemacku. Otici ce ove jos i vise. Zbog Mamica?
Zbog HNS-a? Koje budaletine...Ostat ce vam samo kreteni sa bakljama i uhljebi u drzavnim firmama i saborskim foteljama.

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by Yehudi 21/6/2016, 20:43

Sav jad i bijeda hrvatskog društva nepogrešivo ispliva na površinu svaki put kad se prljavo rublje iznese pred oči Europe ili svijeta. Tako je bilo i s ovom vladom na odlasku: dok se kod kuće vodio pravi medijski rat oko dokazivanja (ne)kompetentnosti pojedinih njenih članova, (ne)opravdavanja radikalizacije političkog diskurza te (ne)primjerenosti izjava i djela onih koji su zauzeli vlast, mnogi su strani mediji bez imalo sustezanja nazvali stvari pravim imenom.
Koliko god to možda pokušavali sakriti, ugled zemlje je drastično pao na internacionalnoj sceni.
------------------------------------------------------------


 Pedra na lomaču
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by RayMabus 21/6/2016, 20:56

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića D64119d3-fcd0-45b8-a81b-50b04d8eae77
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by vuksadinare 21/6/2016, 21:05

...ovi bakljasi riskiraju zatvore,novcane kazne da nesto pokrenu...dok kokicari daju kao moralnu podrsku a ne bi digli guzice sa kauca..jos se dive mamicu kako je 'faca' i jebe sve zivo..a mozda ga kokicari uzicaju stogod para...dace on
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by prckov 22/6/2016, 02:31

flumen wrote:DABOGDA SVE IZGUBILI HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića 1f600 

40 000 vam je prosle godine ljudi otislo za Njemacku. Otici ce ove jos i vise. Zbog Mamica?
Zbog HNS-a? Koje budaletine...Ostat ce vam samo kreteni sa bakljama i uhljebi u drzavnim firmama i saborskim foteljama.
otiće i fudbaleri
prckov
prckov

Posts : 34132
2014-04-19


Back to top Go down

HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića Empty Re: HRT snažno stao iza mafijaša i razbojnika Mamića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum