ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kauč...

Page 4 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Guest 27/10/2014, 20:30

Treba se odvažiti na promjene...:D

Guest
Guest


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Trinity 27/10/2014, 20:35

Nekad nema druge... :starac
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Guest 27/10/2014, 20:38

Kod mene mora voda do grla doći....:shy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Guest 28/10/2014, 12:34

Zagy od <3 sve najbolje u svemu sto te čeka sljedece. Ispuni svoje snove. Vidiš da se pomalo i kockice slažu i otvaraju putevi, važna je želja i volja. Veselim se i ja za tebe. greenstars:wine:Savjetujem ti rad uz studiranje. Ipak ne bih Biro, da ja osobno idem. Ovako imaš stalno zaposlenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by medication 28/10/2014, 18:42

yes
Joj Zagy baš se veselim radi tebe!kul kul kul :h5
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Guest 28/10/2014, 18:57

I ja sam tak Happy!  pillowfight
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Guest 3/11/2014, 21:47

Mogu i ja tu zatražiti savjet? :ashamed
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Guest 3/11/2014, 21:50

Naravno...grouphug
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Guest 4/11/2014, 12:14

Bit će teško...visoke škole imaju preduvjet iskustvo u poslu,sto ja nemam...a ostali kurseve su većinom intenzivni preko tjedna,a ja radim...postoji intenzivni program za žene gdje institut plaća 90% kursa i to cu pokušati...za to se moram potruditi malo vise u vidu češćih termina kod njih i intervjua u mogućim branšama tj. Jedan u školi,jedan u vrticu i onda ako oni vide da ja to stvarno zelim,odobre...

Kad se vratim sa odmora planiram napraviti termin u birou za zapošljavanje i vidjet postoji li kakva mogućnost kod njih kao tražioc posla....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Guest 6/11/2014, 17:49

Večernji kursevi imaju samo za jezike...za pedagogiju ili studiji,po 2-3 godine,sto je meni dugo,ili intenzivni kursevi...jedini koji mi pase traje 8 tjedana,pon.-petka 8:30-16:00,i košta 2300€...sve bi to bilo ok da ja ne moram napustiti posao ako zelim ici tamo....confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Trinity 6/11/2014, 19:29

Da, to je nezgodno da zbog 8 tjedana moraš napustiti posao...
A ima li nešto što bi ti došlo u obzir, a da se može obaviti online ?
Ja sam tako odradila dva usavršavanja i jedno na koje sam odlazila nakon posla jednu školsku godinu
( i to van Zagreba 60km). Preferiram ova online...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Guest 6/11/2014, 19:35

Poslala sam upit institutu za večernju ili ljetnu ponudu...ne nalazim ništa osim intenzivnog...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Guest 6/11/2014, 20:29

Nasla saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam! :D

Ima taj isti kurs u vecernjoj ponudi,pon. i srijeda 18-22h....37 tjedana....znaci ca. 5 mjeseci ali uz posao....9.2. pocinje,taman imam vremena da se pripremim jer mi institut mora odobriti financiranje.... greenstars
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Trinity 7/11/2014, 06:25

Super ! cheers
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Guest 7/11/2014, 15:24

Pogrešan kurs sam gledala...to je za asistenticu u vrticu...a ja zelim bas ovaj školski program za čuvanje školaraca popodne....:|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Guest 14/11/2014, 21:57

Dakle. probelam je na faksu. Upoznala sam neku zensku, druzile se lijepo, sve ok. Upoznala jos dvije zblizila se i sa njima. Napravile si neku grupu u kojoj pricamo cesto.
Medutim...od kada sam ja upoznala jednu kolegicu, ove ostale tri su totalno protiv nje. Cura je mirna i NIKADA, ali NIKADA im nista ruzno rekla nije ni napravila. Pocele mene izbjegavat, naravno.
Zovem ih za menzu stalno nece ic. Naljutile su se na mene jer nisam mogla doci na rodendan od ove jedne jer imam cistu na jajniku koja mi redovito probleme stvara pa mi je slabo bilo. Onda su me zvale da dodem kod te iste dok je bolesna bila. Ja sam rekla da ne bih jer me strah da me ne zarazi zbog mono koju sam nedavno imala. Bila mi je koma i jos mi je imunitet oslabljen i jos se trpam vitaminima... Znate i vi da sam jedva funkcionirala...

I sada one nesto izmisljaju. Sutra je brucosijada. Ne idem iz razloga sto nemam volje, a i moram uciti. Mislim da nije ok da se tu curu izdvaja. Mrze je od samog pocetka. Odmah im nije legla jer je mirna. jebote koj razlog.

Moje pitanje je tko tu koga jebe i sta da ja vise napravim? Ja se prestati druziti sa tom protiv koje su necu dok ona meni ne dokaze da je bezobrazna. 


Sto je najbolje totalno su me odjebavat pocele, iako je to bilo obostrano odjebavanje jer sam ja skuzila da me ne zele kraj sebe od kad se s ovom druzim. Mislim ono, sta cu...molit ih i klecat.

:blj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Guest 14/11/2014, 21:57

znam da sam vam dosadila, ali stvarno bi mi dobro dosla pomoc...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by modra 14/11/2014, 22:18

o bože
i one su sad pune predrasuda jer je ova mirna :))

kažem ja, mirnoća je najgora i onda te najviše gaze, a ako pokažeš grubost, ako laješ, gledaju te kao boga, otprilike :)

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Guest 15/11/2014, 00:01

Lady_D wrote:Dakle. probelam je na faksu. Upoznala sam neku zensku, druzile se lijepo, sve ok. Upoznala jos dvije zblizila se i sa njima. Napravile si neku grupu u kojoj pricamo cesto.
Medutim...od kada sam ja upoznala jednu kolegicu, ove ostale tri su totalno protiv nje. Cura je mirna i NIKADA, ali NIKADA im nista ruzno rekla nije ni napravila. Pocele mene izbjegavat, naravno.
Zovem ih za menzu stalno nece ic. Naljutile su se na mene jer nisam mogla doci na rodendan od ove jedne jer imam cistu na jajniku koja mi redovito probleme stvara pa mi je slabo bilo. Onda su me zvale da dodem kod te iste dok je bolesna bila. Ja sam rekla da ne bih jer me strah da me ne zarazi zbog mono koju sam nedavno imala. Bila mi je koma i jos mi je imunitet oslabljen i jos se trpam vitaminima... Znate i vi da sam jedva funkcionirala...

I sada one nesto izmisljaju. Sutra je brucosijada. Ne idem iz razloga sto nemam volje, a i moram uciti. Mislim da nije ok da se tu curu izdvaja. Mrze je od samog pocetka. Odmah im nije legla jer je mirna. jebote koj razlog.

Moje pitanje je tko tu koga jebe i sta da ja vise napravim? Ja se prestati druziti sa tom protiv koje su necu dok ona meni ne dokaze da je bezobrazna. 


Sto je najbolje totalno su me odjebavat pocele, iako je to bilo obostrano odjebavanje jer sam ja skuzila da me ne zele kraj sebe od kad se s ovom druzim. Mislim ono, sta cu...molit ih i klecat.

:blj

Pa ako su takve, i ne gubiš puno time jer su te počele odjebavati. ;)

Unazad nekoliko godina bih s takvim nečim možda i razbijala glavu, al' sad mi je takvo infantilno ponašanje poput toga da ti netko uvjetuje s kim se smiješ, a s kim ne smiješ družiti da bi bila dio ekipe samo smiješno i nemam strpljenja za takvo što.

To ti nisu neke dugogodišnje frendice pa da muku mučiš da spasiš prijateljstvo već ljudi koje znaš tek koji mjesec. Vjerojatno na faksu ima dovoljno ljudi da nađeš neke s kojima ćeš bolje kliknuti bez takvih pizdarija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by medication 15/11/2014, 20:46

Potpisujem gorenapisano.

Možeš naći zrelije prijateljice od takvih. Dio kolega će ti i otpast kroz par semestara. Ti samo uči i polaži ispite, a kroz vrijeme će ti se iskristalizirat tko ti šmeka ko ne.
Ja sam prave prijatelje na faksu našla tek na 3.-oj godini. I ti su mi ostali prijatelji i danas, iako nas je pola završilo faks, a pola ne.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Guest 1/12/2014, 14:48

Hvala vam na savjetima. Nikako da se zahvalim, odgovorim, a ni nisam bila u nekom stanju. balloon

Dala sam im jasno do znanja. Iskreno, ne znam cemu onasanje dijeteta, ali ja sam bila prva koja je prisla i rekla:ej dali nesto nije ok?

Ono sto je Medication rekla... Kada mi netko ne pase:hvala, dovidenja, tako trebaju i drugi reci meni, a ne sutiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kauč... - Page 4 Empty Re: Kauč...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum