ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAKON ST. ETIENNEA: Hrvatska mora prihvatiti Milanovićev bojni poklič – mi ili oni!

Go down

NAKON ST. ETIENNEA: Hrvatska mora prihvatiti Milanovićev bojni poklič – mi ili oni! Empty NAKON ST. ETIENNEA: Hrvatska mora prihvatiti Milanovićev bojni poklič – mi ili oni!

Post by Ero 19/6/2016, 11:07

NAKON ST. ETIENNEA: Hrvatska mora prihvatiti Milanovićev bojni poklič – mi ili oni!
Autor: Marko Ljubić Subota, 18. Lipanj 2016. u 18:55


Događaj u St. Etiennneu savršeno je i prvi okvalificirao čovjek zadužen za nogomet, trener Ante Čačić, nazivajući ga pravim imenom - terorizam. Predsjednica Republike je izvanredno reagirala dajući mu političko i idejno obilježje pojmom- orjuna.


http://www.dnevno.hr/vijesti/dnevni-detektor/nakon-st-etiennea-hrvatska-mora-prihvatiti-milanovicev-bojni-poklic-mi-ili-oni-931863

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

NAKON ST. ETIENNEA: Hrvatska mora prihvatiti Milanovićev bojni poklič – mi ili oni! Empty Re: NAKON ST. ETIENNEA: Hrvatska mora prihvatiti Milanovićev bojni poklič – mi ili oni!

Post by Ero 19/6/2016, 11:32

Neki dan Milanović u Saboru veli da ste "slučajna država", a replicirao mu je Bulj...
Odlučit sćete morati ili ste vi slučajna država, ili je Milanović bio slučajni premijer.
Uljuđeni razgovor u rukavicama nema više  nikakvog smisla.
"Gnječa" i "Sittinga" treba smjestiti tamo di i pašu, u kavez... :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

NAKON ST. ETIENNEA: Hrvatska mora prihvatiti Milanovićev bojni poklič – mi ili oni! Empty Re: NAKON ST. ETIENNEA: Hrvatska mora prihvatiti Milanovićev bojni poklič – mi ili oni!

Post by Ero 19/6/2016, 12:21

Ma jasno, dosta je bilo priče... B-)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

NAKON ST. ETIENNEA: Hrvatska mora prihvatiti Milanovićev bojni poklič – mi ili oni! Empty Re: NAKON ST. ETIENNEA: Hrvatska mora prihvatiti Milanovićev bojni poklič – mi ili oni!

Post by debotoijusto 19/6/2016, 12:29

tko pricu marka ljubica ide
rebra mu se vide
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

NAKON ST. ETIENNEA: Hrvatska mora prihvatiti Milanovićev bojni poklič – mi ili oni! Empty Re: NAKON ST. ETIENNEA: Hrvatska mora prihvatiti Milanovićev bojni poklič – mi ili oni!

Post by jastreb 19/6/2016, 12:49

debotoijusto wrote:tko pricu marka ljubica ide
rebra mu se vide
A,Marko Ljubićzeru pametniji od Tvrtka Dolića,ali u istom su timu kovača teorija zavjere uz Z.K.

Marcellus je u tom listu još i najrealniji.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

NAKON ST. ETIENNEA: Hrvatska mora prihvatiti Milanovićev bojni poklič – mi ili oni! Empty Re: NAKON ST. ETIENNEA: Hrvatska mora prihvatiti Milanovićev bojni poklič – mi ili oni!

Post by Ero 19/6/2016, 12:51

Važno je da su g*na isplivala na površinu, a sve ostalo će se sredit kako Bog zapovida.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

NAKON ST. ETIENNEA: Hrvatska mora prihvatiti Milanovićev bojni poklič – mi ili oni! Empty Re: NAKON ST. ETIENNEA: Hrvatska mora prihvatiti Milanovićev bojni poklič – mi ili oni!

Post by debotoijusto 19/6/2016, 12:57

jastreb wrote:
debotoijusto wrote:tko pricu marka ljubica ide
rebra mu se vide
A,Marko Ljubićzeru pametniji od Tvrtka Dolića,ali u istom su timu kovača teorija zavjere uz Z.K.

Marcellus je u tom listu još i najrealniji.
moram se nevoljko slozit
prva dva navedena su stvarno smijesni u svojim konstrukcijama
a ovaj ljubic gadno priglup
tekstom zaziva rat/d. udar a nije u 1 lligi , tj. onih koji se izvuku iz sranja lagano huskajuci
dolic posebna prica , van kategorije
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

NAKON ST. ETIENNEA: Hrvatska mora prihvatiti Milanovićev bojni poklič – mi ili oni! Empty Re: NAKON ST. ETIENNEA: Hrvatska mora prihvatiti Milanovićev bojni poklič – mi ili oni!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum