ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke?

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke? - Page 5 Empty Re: Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke?

Post by Ero Sun 19 Jun - 11:51

Za sve treba imati m*da. Nemaš ih-odpadaš iz igre.
Pa neće nama solit pamet nekakvi Gnječi i Sittingi, jebote... B-)

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke? - Page 5 Empty Re: Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke?

Post by Brain32 Sun 19 Jun - 11:55

jastreb wrote:
kaja_333 wrote:
Udaramo jer podržavaju degenerike a i očito su neke struje shvatile da su im degenerici korisni pa im kupuju sprejeve za svastiku i kartu za francusku. Sad ih treba uhvatiti i raskomadati. Vidim da se ta ideja ne sviđa nalogodavcima i zaštitnicima
Dalmatinci su u neravnopravnom položaju u RH. Iako ostvaruju velike turističke rezultate od čega imaju i veliku financijsku dobit,Dalmacija stagnira. dalmacija radi a Zagreb se gradi.

Iako naoko djeluje da su vodeći ljudi u političkom životu RH Dalmatinci,stvar je takva da je Dalmatinaca jako malo u nekim represivnim organima poput vojske i policije. A u Splitu i Dubrovniku skoro 80% ljudstva u MUP-u čine Slavonci i Zagorci.

Što se sporta tiče vidljiva je apsolutna nadmoć zagrebačkih klubova. U nogometu,rukometu,odbojci,pa čak i u košarci i vaterpolu u kojima su dalmatinski klubovi bili neprikosnoveni.

Dalmatinski učenici u Zagrebu su diskriminirani po regionalnoj osnovi,te su često izloženi raznim šikanama,vrijeđanjima,pa i fizičkim napadima.

Više se u nekim krajevima ni ne smije reći da si Dalmatinac,niti zapjevati dalmatinska pisma.
Rijetko je naći ovakvu glupost čak i na Internetu. Svaka čast! Dajem ti virutalnu kolajnu Orangutanovog čmara sa lentom pljesnjive tipkovnice.
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke? - Page 5 Empty Re: Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke?

Post by RayMabus Sun 19 Jun - 12:03

Uopće ne postoji tu neki rat jer mi tako ne razmišljamo. Uvest ćemo izravne letove za Beć i preskocit Zagreb kao grad i sve ok.

Vi razmišljate u okvirima granica dok nama granice ne znace ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke? - Page 5 Empty Re: Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke?

Post by RayMabus Sun 19 Jun - 12:14

Granice kao stvarne percepiraju ovi šta su rođeni zarobljeni među planinama , livadama dok ovi na otocima i uz obalu tj u dodiru s morem ga razumiju samo dijelomicno tj drugim riječima u osnovi ne razumiju baš taj koncept.

Sad kad mi odemo svojim putem vi sami razbijajte takticko vojni odgovor na mađarske Gripene na 20 km od jelačić placa ......nama je riješenje jednostavno .....uletiš i razhebeš ih unutra tamo .....samo vama je granica blokada pa nemožete shvatit jednsotavnost .....ovoga vojnog manerva.

Tako da pricajte sa Orbanom ....mi imamo pametnijeg posla nego da branimo Zg.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke? - Page 5 Empty Re: Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke?

Post by RayMabus Sun 19 Jun - 12:16

Granice su za debile. Nekome je to šta Mađarska i Zlovenija na 30 km spoja zatvaraju Hr mentalna blokada a nekome nije.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke? - Page 5 Empty Re: Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke?

Post by RayMabus Sun 19 Jun - 12:21

Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke? - Page 5 Hungshi4


Pricajte s Orbanom. Mi imamo pametnijeg posla .....Beć , Budimpešta , Pariz , LOndon , Franfurt , RIm , Milano , Prag itd itd itd.

Hebeš Zg I NJEGOV CENTRALIZAM.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke? - Page 5 Empty Re: Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke?

Post by jastreb Sun 19 Jun - 12:44

Brain32 wrote:
jastreb wrote:
kaja_333 wrote:
Udaramo jer podržavaju degenerike a i očito su neke struje shvatile da su im degenerici korisni pa im kupuju sprejeve za svastiku i kartu za francusku. Sad ih treba uhvatiti i raskomadati. Vidim da se ta ideja ne sviđa nalogodavcima i zaštitnicima
Dalmatinci su u neravnopravnom položaju u RH. Iako ostvaruju velike turističke rezultate od čega imaju i veliku financijsku dobit,Dalmacija stagnira. dalmacija radi a Zagreb se gradi.

Iako naoko djeluje da su vodeći ljudi u političkom životu RH Dalmatinci,stvar je takva da je Dalmatinaca jako malo u nekim represivnim organima poput vojske i policije. A u Splitu i Dubrovniku skoro 80% ljudstva u MUP-u čine Slavonci i Zagorci.

Što se sporta tiče vidljiva je apsolutna nadmoć zagrebačkih klubova. U nogometu,rukometu,odbojci,pa čak i u košarci i vaterpolu u kojima su dalmatinski klubovi bili neprikosnoveni.

Dalmatinski učenici u Zagrebu su diskriminirani po regionalnoj osnovi,te su često izloženi raznim šikanama,vrijeđanjima,pa i fizičkim napadima.

Više se u nekim krajevima ni ne smije reći da si Dalmatinac,niti zapjevati dalmatinska pisma.
Rijetko je naći ovakvu glupost čak i na Internetu. Svaka čast! Dajem ti virutalnu kolajnu Orangutanovog čmara sa lentom pljesnjive tipkovnice.
Nisi li ovaj moj post mogao pročitati nako između redova,ili alegorijski?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke? - Page 5 Empty Re: Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke?

Post by Brain32 Sun 19 Jun - 12:55

Da jasna mi je poveznica sa srpskom "ugroženošću"...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke? - Page 5 Empty Re: Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke?

Post by RayMabus Sun 19 Jun - 12:58

Brain32 wrote:Da jasna mi je poveznica sa srpskom "ugroženošću"...
U suštini kriticna je ona stvar sa dalamtinskim ucenicima u ZG .....to traje vec jako dugo ....ja sam mora prebit cili kafić na Jarunu jer su mi se prgavili no mogao je to biti i netko drugi pa bi ga polomili tako da je moglo bit svašta. OK dobija sam i ja šljivu al omjer 2 naprama 15 pa ih onda sve pribili to je ok.

Poanta je da se neosjećamo dobrodošli u glavnom gradu tzv svoje države i to nam je više dopizdilo i sad lijep pozdrav i uživajte sami .....s Orbanom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke? - Page 5 Empty Re: Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke?

Post by Kermit Sun 19 Jun - 13:01

Brain32 wrote:
jastreb wrote:
kaja_333 wrote:
Udaramo jer podržavaju degenerike a i očito su neke struje shvatile da su im degenerici korisni pa im kupuju sprejeve za svastiku i kartu za francusku. Sad ih treba uhvatiti i raskomadati. Vidim da se ta ideja ne sviđa nalogodavcima i zaštitnicima
Dalmatinci su u neravnopravnom položaju u RH. Iako ostvaruju velike turističke rezultate od čega imaju i veliku financijsku dobit,Dalmacija stagnira. dalmacija radi a Zagreb se gradi.

Iako naoko djeluje da su vodeći ljudi u političkom životu RH Dalmatinci,stvar je takva da je Dalmatinaca jako malo u nekim represivnim organima poput vojske i policije. A u Splitu i Dubrovniku skoro 80% ljudstva u MUP-u čine Slavonci i Zagorci.

Što se sporta tiče vidljiva je apsolutna nadmoć zagrebačkih klubova. U nogometu,rukometu,odbojci,pa čak i u košarci i vaterpolu u kojima su dalmatinski klubovi bili neprikosnoveni.

Dalmatinski učenici u Zagrebu su diskriminirani po regionalnoj osnovi,te su često izloženi raznim šikanama,vrijeđanjima,pa i fizičkim napadima.

Više se u nekim krajevima ni ne smije reći da si Dalmatinac,niti zapjevati dalmatinska pisma.
Rijetko je naći ovakvu glupost čak i na Internetu. Svaka čast! Dajem ti virutalnu kolajnu Orangutanovog čmara sa lentom pljesnjive tipkovnice.
Pa dobro iskreno rečeno da nema turizma ova država bi bila Bugarska, a Zagreb bi imao 50% manje para znači nema fontana, agencija, dirkecija
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke? - Page 5 Empty Re: Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke?

Post by RayMabus Sun 19 Jun - 13:02

To je paradoks da se građanin jedne države zato šta je iz jedne regije više osjeca sigurnijim u Banja Luci nego u svom glavnom gradu.

A to se dešava i to već jako dugo i sad više nema rasprave.

Orban ce vas malo civilizirati i malo cete pocet gledati na to da ima i drugih prijetnji a nas ostavit na miru a mi imamo pametnijeg posla i to je sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke? - Page 5 Empty Re: Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke?

Post by RayMabus Sun 19 Jun - 13:07

Ja mislim da je Hr jedina država u Evropi gdje u glavnom gradu se otvoreno izražava otvoreno neprijateljstvo i to vec jako drugo prema građanima iste zemlje samo zato jer su iz jedne regije. Vi mislite da je to normalno ? Ne nego smo mi tolerantni al sve ima svoje granice i sad kad smo vam zalupili vrata pred nosom sad mislite da je to neka šala.

NIJE.

BOG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke? - Page 5 Empty Re: Dalmacija kaže ovo : kakav je vaš stav o prekidu utakmice protiv Češke?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum