ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca - Page 2 Empty Re: Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca

Post by Guest Sat 18 Jun - 14:36

asilovski wrote:Haha a jesi vidio sto se hdz tuka zapijenila zbog drumskog razbojnika.  

Da su nam barem moći tvoje prababe pa da bacimo ugalj i dobar urok...   

Šanji, sad reci da navijačka banda s ovim incidentom ne šteti Hrvatskoj?

Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca - Page 2 Empty Re: Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca

Post by Kermit Sat 18 Jun - 14:41

kofein wrote:
asilovski wrote:Haha a jesi vidio sto se hdz tuka zapijenila zbog drumskog razbojnika.  

Da su nam barem moći tvoje prababe pa da bacimo ugalj i dobar urok...   

Šanji, sad reci da navijačka banda s ovim incidentom ne šteti Hrvatskoj?
Tako svejedno, ne pratim nogomet, ne bih nikada sudjelovao u takvim sranjima, ali kako to da se nitko nije bunio 26 godina zbog rastakanja cijele države a sada pjene zbog 7 baklji, osim toga ova Kolinda neka mamićeva bičarka ili koji kurac???
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca - Page 2 Empty Re: Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca

Post by veber Sat 18 Jun - 14:42

Usne Stjepana Gnječa wrote:
Osvojite Zagreb jer Istru nećete mi smo ko gali imamo svoje druide koji nam spremaju magični napitak. Nemojte se s nama zajebavat, kosirić je opaka naprava mogli bi ste ostat bez potomstva.
znaš kaj se desilo galima kada im je cezar svratio u posjetu u deset godina su nestali. loša ti usporedba :P

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca - Page 2 Empty Re: Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca

Post by Guest Sat 18 Jun - 14:48

asilovski wrote:
kofein wrote:
asilovski wrote:Haha a jesi vidio sto se hdz tuka zapijenila zbog drumskog razbojnika.  

Da su nam barem moći tvoje prababe pa da bacimo ugalj i dobar urok...   

Šanji, sad reci da navijačka banda s ovim incidentom ne šteti Hrvatskoj?
Tako svejedno, ne pratim nogomet, ne bih nikada sudjelovao u takvim sranjima, ali kako to da se nitko nije bunio 26 godina zbog rastakanja cijele države a sada pjene zbog 7 baklji.

Vidim da pratiš, nije šutanje lopte u pitanju...u kojem si obzirom na motoriku vjerojatno loš, nego umeš da braniš mađarsku  reporterku koja ruši migranta s djetetom, a krelce s bakljama gledaš kao nešto benigno.  Posto si nesuvisao poput Eve jeboteirud. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca - Page 2 Empty Re: Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca

Post by Guest Sat 18 Jun - 14:50

veber wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
Osvojite Zagreb jer Istru nećete mi smo ko gali imamo svoje druide koji nam spremaju magični napitak. Nemojte se s nama zajebavat, kosirić je opaka naprava mogli bi ste ostat bez potomstva.
znaš kaj se desilo galima kada im je cezar svratio u posjetu u deset godina su nestali. loša ti usporedba :P

Asterix mu predaje povijest, a Obelix nateže.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca - Page 2 Empty Re: Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca

Post by RayMabus Sat 18 Jun - 15:31

KOlinda ce se morat posut pepelom jer kako stvari stoje to je bio udruženi zlocinacki pothvat svih ovih antimmicevaca a ona lijepo poljud svastika , orijunaši .....platit ćete mi ,,,sram vas bilo i tako.

MIslim da joj je odzvonilo šta se tiće glasova u Dalmaciji za drugi presjednicki mandat.

Krawetina glupa koja sama stvara podjele.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175483
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca - Page 2 Empty Re: Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca

Post by veber Sat 18 Jun - 15:35

zanimljivi ti torcidaš.

kajkaju sve u 16, kako su se dobro prikrili...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca - Page 2 Empty Re: Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca

Post by vili40 Sat 18 Jun - 20:06

preko_vode_do_slobode wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:Dalmatinci dođite u Istru mi ćemo vam dat politički azil.
kako da ne.. ako mi krenemo osvojit ćemo i istru i zagreb rendeer

pa svi šefovi države dalmatinci.. zoki, sanader, karmarko, petrov, josipović, ostojić, orepić, itd :D  mi kreiramo vaše živote ne obrnuto :D
da dodam još da vam to jako dobro ide,još malo pa će se od tih vaših kreacija iz nas sprašiti ko iz starog šporeta. No
vili40
vili40

Male
Posts : 10718
2015-08-02


Back to top Go down

Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca - Page 2 Empty Re: Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca

Post by Guest Sat 18 Jun - 20:13

kofein wrote:
veber wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
Osvojite Zagreb jer Istru nećete mi smo ko gali imamo svoje druide koji nam spremaju magični napitak. Nemojte se s nama zajebavat, kosirić je opaka naprava mogli bi ste ostat bez potomstva.
znaš kaj se desilo galima kada im je cezar svratio u posjetu u deset godina su nestali. loša ti usporedba :P

Asterix mu predaje povijest, a Obelix nateže.

Ostali su Gali a kasnije dobili ime po sjekiri koju su zvali francisca ili francesca imamo je i mi u Istri. francesca je opako ubojito oružje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca - Page 2 Empty Re: Kolinda zbig Mamića želi masovne likvidacije Dalnatinaca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum