ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by kic 15/6/2016, 14:02

ne volim Mamica, Ali brate ako nas navijaci sjebu na euru, necu vise nikad pratit ovaj jad.

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by End 15/6/2016, 14:10

nek sjebu ionako je to samo prividna i kratkotrajna sreća i odvraćanje pažnje naroda, a ako bi htio da sjebu to bi i bilo baš zbog klošara poput športa i sličnih maloumnika, a i ovaj sveti događaj su iskoristile političke grupe ne bi li ugrabili klošari još koji glas tako da mi se sve gadi
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by bafalo 15/6/2016, 14:40

bravo vojvodo mamićevim kujicama treba reć šta su i ponavljat da slučajno ne zaborave kakav su moralni i ljudski šljam

_________________
Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by muckodjubre 15/6/2016, 14:44

kic wrote:ne volim Mamica, Ali brate ako nas navijaci sjebu na euru, necu vise nikad pratit ovaj jad.
onda ih pohvatati i izlomiti da završe u invalidskim kolicima

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by Guest 15/6/2016, 16:03

pablo_escobar wrote:Mili Boze koja milina gledat orkestrirano kmecanje dva kurvina sina.... moram priznat da imam stila za stihove vidi se guslarska dusa u meni.... ali kmecanje diteta kojemu je tata stvorio sve i covjeka koji se nesmi ni posrati a da dopustenje za to nije zatrazio u maksimirskoj 128 je neprocjenjivo . Vidi se da sam ih ogadio za sva vrimena. Monitorski heroj i mamiceva kujica se udruzili jebote koji sam ja gad . I jos misle da su me pogodili u srce . Jedini koji na mebe ovde ima utjecaj jeste Tominjo a ostali kako vam drago . Nastavite kmecati u pauzama izmedju sredjivanja milijunskih poslova sa bechtelom i pusenja kurca gazdi na skupstini..... cmok


bolje da budes tatin sin, nego da budes sin cistacice i pijanog sofera (mada je i pitanje ko ti je bioloski cale)...  Basketball
meni se jebe da li sam te pogodio, bitan si mi kao kvaka od podruma u mojoj zgradi. za obratno, moze se reci da sam ti jako bitan jer me kroz svaki post spomenes, posvetis mi jedno 825 debilnih tema na forumu-covece, pa ti ospednut mnome?!  bounce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by skripar 15/6/2016, 16:29

ne dirajte mi vojvodu, miševi, jedan je vojvoda ponos dika i heroj naš  ;)
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by skripar 15/6/2016, 16:31

umalo ne napisah heroj ovog foruma ali bi to bilo nekako omalovažavajuće jer vojvoda je heroj na puno višem nivou od smiješnog foruma
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by Zeko 15/6/2016, 17:44

pablo_escobar wrote:Mili Boze koja milina gledat orkestrirano kmecanje dva kurvina sina.... moram priznat da imam stila za stihove vidi se guslarska dusa u meni.... ali kmecanje diteta kojemu je tata stvorio sve i covjeka koji se nesmi ni posrati a da dopustenje za to nije zatrazio u maksimirskoj 128 je neprocjenjivo . Vidi se da sam ih ogadio za sva vrimena. Monitorski heroj i mamiceva kujica se udruzili jebote koji sam ja gad . I jos misle da su me pogodili u srce . Jedini koji na mebe ovde ima utjecaj jeste Tominjo a ostali kako vam drago . Nastavite kmecati u pauzama izmedju sredjivanja milijunskih poslova sa bechtelom i pusenja kurca gazdi na skupstini..... cmok
 ljulja   :kavez   :doge   :baby


Izaberi se sam.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by FRANK 15/6/2016, 21:33

Cao ekipa taman san cistio SPORTA I ONO SRPCE ispod krava i uz pojate izasa vanka vidim ja da se ovde prasilo hvala Bravi ENDU BAFALU I SKRIPARU na podrsci braco moja. ZDS. JA sam zakleti dinamovac i protiv mamica sam smatram sve one koje je taj ratni profiter kupio za olos jer to i jesu. A SPORT je toliko glup zaista idiot koji enda naziva bosancom a gospodar njegova zivota je bosanac. Sta sve picka okoti ovaj okot Sport je zivi dokaz kao i srpce koje je od djetinjstva u moralnoj krizi..... i xamisli urotili se zajedno. Mislim bracala i sporte ukoliko mislite da me je pogodila ova vasa srceparajucka drama zaista boli me kurac za vas i vasu jadni copor u kojima zivite.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by FRANK 15/6/2016, 21:36

Najjace je ovo srpsko kopile koje je sebi umislilo da je neko i nesti a covij meni "cestita" bajram poziva me kad me misecima nema da strijeljamo izdajnike iyd itd i sto je najjace on zaista misli da je neki faktor tu mada on sam sebi i jeste jer na svitu ne postoji osoba kojoj je on vazan osim ako tata mu nekupi nekoga za prijatelja.. zalosna prica srpskog kopileta

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by FRANK 15/6/2016, 21:39

bafalo wrote:bravo vojvodo mamićevim kujicama treba reć šta su i ponavljat da slučajno ne zaborave kakav su moralni i ljudski šljam
Zamisli koliki sljam moras biti podrzavati covjeka koji se busa tudjmanom a tudjman mu nije dao blizu maksimira covjeja koji jovanki broz hvala bogu krepanoj porucuje da ce joj on kupit stan u zagrebu. Covjek koji je "veliki hrvat" a placa arkanovim porucnicima ruckove po beogradu i coviku ciji je vokabular prijetnja i uvrede i novac sa kojim placa korumpirano pravosudje u hrvatskoj
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by Guest 15/6/2016, 21:57

SIEG HEIL ZA NAJVECEG FORUMSKOG BRATA
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by Guest 16/6/2016, 00:31

pablo_escobar wrote:Najjace je ovo srpsko kopile koje je sebi umislilo da je neko i nesti a covij meni "cestita" bajram poziva me kad me misecima nema da strijeljamo izdajnike iyd itd i sto je najjace on zaista misli da je neki faktor tu mada on sam sebi i jeste jer na svitu ne postoji osoba kojoj je on vazan osim ako tata mu nekupi nekoga za prijatelja.. zalosna prica srpskog kopileta


dzaba pridajes sebi na znacaju, kurvin sine-NEBITAN SI
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by End 16/6/2016, 10:32

haha čuj brendona, kladim se da si ista takva pederčina samo još tri put veća
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by Guest 16/6/2016, 19:40

trobrendon
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by amperinho 4/7/2016, 12:25

kuracodigraca wrote:može ti bit netko više ili manje simpatičan ili uopće ne, ali postoje neke granice dobrog ukusa a vojvoda ti si izgubio svaku granicu. i puca mi kurac jel je to zbog ptsp-a ili zbog tvoje urođene retardacije ili nešto treće ali stvarno si naporan sa vrijeđanjem, i to najvulgarnijim, bilo sporta, demonskog, bracale ili nekog trećeg
Kad kujica vrijeđa onda se smiješ... Licemjerno...
amperinho
amperinho

Posts : 127
2016-04-07


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU - Page 2 Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum