ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo

Go down

Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo Empty Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo

Post by vuksadinare 13/6/2016, 15:35

http://www.vecernji.hr/euro-2016-fun/ali-ja-sam-vec-purger-navijam-za-tursku-i-za-dinamo-1091855
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo Empty Re: Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo

Post by vuksadinare 13/6/2016, 15:36

ako na ovo evicku tlak ne strefi onda nece nikada...'ja sam purger'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo Empty Re: Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo

Post by Guest 13/6/2016, 15:48

Po toj logici, onda je Crveni već hrvatsko plemstvo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo Empty Re: Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo

Post by vuksadinare 13/6/2016, 15:54

ali...purger
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo Empty Re: Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo

Post by Guest 13/6/2016, 16:01

Pa kad je Haso ministar kulture u Hrvatskoj, onda je nekak logično da je Ali Purger. Malo je jedna džamja, daj to malo podebljaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo Empty Re: Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo

Post by Guest 13/6/2016, 16:02

Inače, ono kaj se dogodilo Ćorluci je niš kaj buju Turci delali kad se malo osokole.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo Empty Re: Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo

Post by Guest 13/6/2016, 16:03

Ima da se Krvavi most opet zacrveni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo Empty Re: Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo

Post by vuksadinare 13/6/2016, 16:05

Eva wrote:Ima da se Krvavi most opet zacrveni.
jebote..kako si ratoborna evicka.....ono samaram te a ti se ne das..'ajde picko drmni me jos jednom..u jaja cu te pogodit'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo Empty Re: Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo

Post by Guest 13/6/2016, 16:07

Nimalo, ja sam rođena pacifistica. Ti me skroz krivo doživljuješ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo Empty Re: Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo

Post by vuksadinare 13/6/2016, 16:23

Eva wrote:Nimalo, ja sam rođena pacifistica. Ti me skroz krivo doživljuješ.
jesi..jesi.... :clown ...a ono zaklat cu te..satrat cu te...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo Empty Re: Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo

Post by Guest 13/6/2016, 16:24

Ma to poštapalica bezazlena. Evo, pitaj Esca, on me najduže pozna jesam li ikad povisila glas na njega, a di ruku digla.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo Empty Re: Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo

Post by vuksadinare 13/6/2016, 16:31

Eva wrote:Ma to poštapalica bezazlena. Evo, pitaj Esca, on me najduže pozna jesam li ikad povisila glas na njega, a di ruku digla.
Njega da pitam.,.pih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo Empty Re: Ali:Ja sam već purger,navijam za Tursku i za Dinamo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum