ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tečaj krojenja i šivanja

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by Guest Mon 13 Jun - 16:17

Pa kakve su to Muje ak se ne ćute Hrvatima? Kaj im niste poslali Hasančeta da im to s povijesne i stručne strane bolan pojasni.

Guest
Guest


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by vuksadinare Mon 13 Jun - 16:19

Eva wrote:Pa kakve su to Muje ak se ne ćute Hrvatima? Kaj im niste poslali Hasančeta da im to s povijesne i stručne strane bolan pojasni.
kako su se cutili u posavini i bihackoj regiji..znaci moglo se..ali neko jezajebo stvar..a oni kojis u to pukusali ispraviti..dva metra pdo zemljom...ti sa takvim razmisljanjem mogla si komotno biti desna ruka mate bobana i tute naletilica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by epikur37 Mon 13 Jun - 16:21

U BiH je trebalo ići na jasan savez sa Srbima i podjelu te smiješne tvorevine...u lijepoj hss tradiciji a ne pravaško - turko-muhamedanskoj ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by vuksadinare Mon 13 Jun - 16:22

epikur37 wrote:U BiH je trebalo ići na jasan savez sa Srbima i podjelu te smiješne tvorevine...u lijepoj hss tradiciji a ne pravaško - turko-muhamedanskoj ;)
..sa vise od trecine okupiranog prostora hrvatske..o jebem ti sve po onom znas sta....pazio bi na leđa da si iza mene
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by Guest Mon 13 Jun - 16:22

Ma nije ti njih ni Francek ni mirisal. Osim Rizvanbegovića, koji je ionak bil sekularni, on ti se s Mujama ni družil.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by epikur37 Mon 13 Jun - 16:31

Eva wrote:Ma nije ti njih ni Francek ni mirisal. Osim Rizvanbegovića, koji je ionak bil sekularni, on ti se s Mujama ni družil.

E ali nije računao na njih kao na samostalan faktor u BiH i na kraju se pokazalo da će oni progutati njegovu preostalu šaku Hrvata u BiH.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by vuksadinare Mon 13 Jun - 16:35

...epikure....franjo nije znao s kim ima posla iz redova hrvata bha...sa svercerima,krimosima i udbasima....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by Guest Mon 13 Jun - 16:36

d


Last edited by preko_vode_do_slobode on Mon 13 Jun - 16:37; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by Guest Mon 13 Jun - 16:36

Podcijenio je Aliju i njegovu perfidnu igru. Mir, ja sam za mir, bujrum JNA, sve vas volim, a onda je krenuo s turskim starim običajima, nabijanja na kolac i odsjecanjima glava kjafirima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by Guest Mon 13 Jun - 16:38

preko_vode_do_slobode wrote:d

e
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by epikur37 Mon 13 Jun - 16:42

vuksadinare wrote:...epikure....franjo nije znao s kim ima posla iz redova hrvata bha...sa svercerima,krimosima i udbasima....

Zagreb je potpisao gašenje HRHB time Hrvate u BiH izdao osudio na politički nestanak a sebi zabio nož u leđa, odnosno izgubio cijelu pozadinu i geopolitičko pravo u finalima odnosno podjeli Bih koja slijedi.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by jastreb Mon 13 Jun - 16:44

epikur37 wrote:Pa sve je logično što je rekao. Srpska se odvaja i pripaja Srbiji, Bošnjaci dobivaju nacionalnu državu, kosovo se i dijeli i pripaja albaniji kao vjerojatno i dio makedonije.


Za Makedoniju nema šanse. Kosovo se,nakon nekog vremena vraća Srbiji. Tu dileme nema. A BIH će,ipak ,ostati jedinstvena.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by epikur37 Mon 13 Jun - 16:45

Eva wrote:Podcijenio je Aliju i njegovu perfidnu igru. Mir, ja sam za mir, bujrum JNA, sve vas volim, a onda je krenuo s turskim starim običajima, nabijanja na kolac i odsjecanjima glava kjafirima.


Pa Alija je nadigrao Tuđmana.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by Guest Mon 13 Jun - 16:45

bosansko šiptarska posla
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by epikur37 Mon 13 Jun - 16:46

jastreb wrote:
epikur37 wrote:Pa sve je logično što je rekao. Srpska se odvaja i pripaja Srbiji, Bošnjaci dobivaju nacionalnu državu, kosovo se i dijeli i pripaja albaniji kao vjerojatno i dio makedonije.


Za Makedoniju nema šanse.   Kosovo se,nakon nekog vremena vraća Srbiji. Tu dileme nema.  A BIH će,ipak ,ostati jedinstvena.

Khah, ne slažem se već sam gore napisao kako ja prognoziram...a pratimo dalje.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by vuksadinare Mon 13 Jun - 16:49

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:...epikure....franjo nije znao s kim ima posla iz redova hrvata bha...sa svercerima,krimosima i udbasima....

Zagreb je potpisao gašenje HRHB time Hrvate  u BiH izdao osudio na politički nestanak a sebi zabio nož u leđa, odnosno izgubio cijelu pozadinu i geopolitičko pravo u finalima odnosno podjeli Bih koja slijedi.

..pa da nije potpisao vasingtonske sporazume...ionako otisli kao prognanici..,na isto dodje....ti i takvi slicni pobjei ste od bitke i onda da vam jos zg stvara drzavu a vi na moru ladite jaja...mars po pusku i pravac fronta...bilo kontra srba ili kontra bosnjaka..iz hr su odlazili boriti se i kosti po bosanskim gudurama ostavljat za tebe i slicne koji su pobjegli i sad moraliziraju jos...poklopit se usima i ne javljat se..ako ti se ne svidja natrag u tuzlu,mostar,b.luku di hoces mos i na sjeverni pol..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by jastreb Mon 13 Jun - 16:50

epikur37 wrote:
jastreb wrote:
epikur37 wrote:Pa sve je logično što je rekao. Srpska se odvaja i pripaja Srbiji, Bošnjaci dobivaju nacionalnu državu, kosovo se i dijeli i pripaja albaniji kao vjerojatno i dio makedonije.


Za Makedoniju nema šanse.   Kosovo se,nakon nekog vremena vraća Srbiji. Tu dileme nema.  A BIH će,ipak ,ostati jedinstvena.

Khah, ne slažem se već sam gore napisao kako ja prognoziram...a pratimo dalje.
Dobro,onda znači i Srbima,koji su ponovo napučili Krajinu,treba dati autonomiju?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by epikur37 Mon 13 Jun - 16:53

jastreb wrote:
epikur37 wrote:
jastreb wrote:
epikur37 wrote:Pa sve je logično što je rekao. Srpska se odvaja i pripaja Srbiji, Bošnjaci dobivaju nacionalnu državu, kosovo se i dijeli i pripaja albaniji kao vjerojatno i dio makedonije.


Za Makedoniju nema šanse.   Kosovo se,nakon nekog vremena vraća Srbiji. Tu dileme nema.  A BIH će,ipak ,ostati jedinstvena.

Khah, ne slažem se već sam gore napisao kako ja prognoziram...a pratimo dalje.
Dobro,onda znači i Srbima,koji su ponovo napučili Krajinu,treba dati autonomiju?

Da napučili, oni su izgubili i više nego Hrvati u Bih ali svejedno oboje su popušili.

No Srbi u Bih imaju pravo na otjepljenje kao i muslimani na svoju suverenu i nacionalnu državu...povijest ne ide unatrag.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by vuksadinare Mon 13 Jun - 16:54

jastreb wrote:
epikur37 wrote:
jastreb wrote:
epikur37 wrote:Pa sve je logično što je rekao. Srpska se odvaja i pripaja Srbiji, Bošnjaci dobivaju nacionalnu državu, kosovo se i dijeli i pripaja albaniji kao vjerojatno i dio makedonije.


Za Makedoniju nema šanse.   Kosovo se,nakon nekog vremena vraća Srbiji. Tu dileme nema.  A BIH će,ipak ,ostati jedinstvena.

Khah, ne slažem se već sam gore napisao kako ja prognoziram...a pratimo dalje.
Dobro,onda znači i Srbima,koji su ponovo napučili Krajinu,treba dati autonomiju?
Gdje su napucili?..daj jebote kakvo napucenje..preko ljeta 10 dana..i sad cu tebi za inat provozat se kordunom,likom,dalmacijom. .
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by jastreb Mon 13 Jun - 17:00

vuksadinare wrote:
Gdje su napucili?..
Vojnić, Vrginmost,Vrhovine,Donji Lapac,Srb,Crevarska Strana,Slavsko Polje, Cerovac Vukmanićki,Krnjak, Đevrske, Vukovar,Borovo Selo, Bijelo Brdo, Dalj,Mokro Polje,Ponikve,Donje i Gornje Dubrave,Jasenak,Drežnica,Srpske Moravice,Gomirje,Bjelsko,Musulinski Potok...

Svetosavlje i trube se čuju,gusle zveče,kose se kuju,pale se badnjaci...dakle sazreli su uslovi da se vaspostavi avtonomija.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by vuksadinare Mon 13 Jun - 17:03

Nisi ti normalan.,,sto ima starcadi i to je to...za koju godinu.amen
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Tečaj krojenja i šivanja - Page 2 Empty Re: Tečaj krojenja i šivanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum