ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by vuksadinare Mon 13 Jun - 7:07

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/ana-karamarko-ne-da-suprugu-da-odstupi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by vuksadinare Mon 13 Jun - 7:08

Naravno da ne da..ima misiju..za to ej dobro placena i podmetnuta...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by debotoijusto Mon 13 Jun - 7:24

koja teorija...
sad je jadna zena kriva sto je pohlepna
prije nje karamarko je bio cvijece , zumbulic neubrani
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by Sora Mon 13 Jun - 7:27

Pa jasno. Iza svakpg uspjesnog muskarca stoji crvenokosa zena.
I ko je vama kriv da niste takvu uzeli
Ha ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by provocator Mon 13 Jun - 8:20

KaraVasMarko... Rekoh ja ali iza njega stoji žena. Bit će da se ta ljepotica zaljubila u njegov neodoljiv smiješak.

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! PXL_190413_601399c7

_________________
'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by Guest Mon 13 Jun - 9:26

Zapravo, Karamarko bi možda sam i odstupio, ali mu to ne dopuštaju njegova supruga Ana i osobito Jozo Petrović“, govori nam da je upućen u pozadinu Karamarkova nepovlačenja s položaja. Presudnim vidi utjecaj supruge Ane na prvog čovjeka HDZ-a, žene koja je s njim bila u vezi i dok je on još i te kako bio u braku sa svojom prvom suprugom s kojom ima dvoje odrasle djece. Kako bi ju, opsesivnu, udaljio od sebe, Karamarko je dogovorio s tadašnjim vlasnikom Europapress hodinga Ninoslavom Pavićem, za kojeg su tada radili i Karamarko i njegova izvanbračna priležnica Ana, da je na neko vrijeme pošalje u Beograd. I bi tako. Ana, tada još Šarić, dvije je godine provela u Beogradu na nekakvim marketinškim poslovima za tadašnji Pavićev koncern.

Ana nije mirovala – htjela je Tomu samo za sebe!

Na sigurnoj udaljenosti nastavili su svoja intimna druženja. No, Ana nije mirovala. Htjela je Karamarka samo za sebe, pa je njegovoj supruzi pisala pisma i slala slike kako Tomo spava pokraj nje i njenog psa. Kasnije se Tomi opravdavala da nema pojma kako su slike dospjele do Karamarkove žene, što je naravno bila laž, jer ih je sama slala.


'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! 1f600 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! 1f600


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by kaya Mon 13 Jun - 11:16

Eva wrote:Zapravo, Karamarko bi možda sam i odstupio, ali mu to ne dopuštaju njegova supruga Ana i osobito Jozo Petrović“, govori nam da je upućen u pozadinu Karamarkova nepovlačenja s položaja. Presudnim vidi utjecaj supruge Ane na prvog čovjeka HDZ-a, žene koja je s njim bila u vezi i dok je on još i te kako bio u braku sa svojom prvom suprugom s kojom ima dvoje odrasle djece. Kako bi ju, opsesivnu, udaljio od sebe, Karamarko je dogovorio s tadašnjim vlasnikom Europapress hodinga Ninoslavom Pavićem, za kojeg su tada radili i Karamarko i njegova izvanbračna priležnica Ana, da je na neko vrijeme pošalje u Beograd. I bi tako. Ana, tada još Šarić, dvije je godine provela u Beogradu na nekakvim marketinškim poslovima za tadašnji Pavićev koncern.

Ana nije mirovala – htjela je Tomu samo za sebe!

Na sigurnoj udaljenosti nastavili su svoja intimna druženja. No, Ana nije mirovala. Htjela je Karamarka samo za sebe, pa je njegovoj supruzi pisala pisma i slala slike kako Tomo spava pokraj nje i njenog psa. Kasnije se Tomi opravdavala da nema pojma kako su slike dospjele do Karamarkove žene, što je naravno bila laž, jer ih je sama slala.


'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! 1f600  'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! 1f600


strašno, nisam znala da je tako jadna.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by dijagram Mon 13 Jun - 12:29

Ako je istina onda je ona bolesna , a jadan je Kalamarko.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by n_razbojnik Mon 13 Jun - 12:37

Tomo si našao luđakinju, eh neiskustvo

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by Guest Mon 13 Jun - 12:38

Udba mu podmetnula.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by vuksadinare Mon 13 Jun - 12:39

quratz luđakinju.pametna je ona...sve je to igra...ona uskace umjetso njegove zene...a ona pere lovu preko njega..jer nije ni on cist..pa ga moze za jaja drzat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by Guest Mon 13 Jun - 12:41

Ali, tek kad je punac Osman rahmetli, prije ne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by Guest Mon 13 Jun - 12:44

Šta nije vadio na vrijeme, uvatila ga.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by L'âme Mon 13 Jun - 12:45

Je, jadni naivni Karamarko..i nevini, nadasve.. Basketball

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by vuksadinare Mon 13 Jun - 12:46

...al mislim ono preocito ej da je podvaljena...realno takav komad da se upeca na dibiduza karamarka...kojeg je zeljko malnar slao po cigarete..samo nisu racunali da je toliko ogranicen da im zajebe gotovo sve planove..a on umislio da je neki jebac
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by dijagram Mon 13 Jun - 12:46

n_razbojnik wrote:Tomo si našao luđakinju, eh neiskustvo
A da, vidi se da je frikusa,nesto ko ova eva.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by dijagram Mon 13 Jun - 12:48

IvyTeasdale wrote:Je, jadni naivni Karamarko..i nevini, nadasve.. Basketball
Ako ona ovako diktira onda jest jadan, nego sto.
Papucar.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by Guest Mon 13 Jun - 12:49

dijagram wrote:
n_razbojnik wrote:Tomo si našao luđakinju, eh neiskustvo
A da, vidi se da je frikusa,nesto ko ova eva.

Nemoj plašit Jodicu, ja zeca ionak ne jedem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by vuksadinare Mon 13 Jun - 12:50

Eva wrote:
dijagram wrote:
n_razbojnik wrote:Tomo si našao luđakinju, eh neiskustvo
A da, vidi se da je frikusa,nesto ko ova eva.

Nemoj plašit Jodicu, ja zeca ionak ne jedem.
joda je zanavek otisel
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by L'âme Mon 13 Jun - 12:51

dijagram wrote:
IvyTeasdale wrote:Je, jadni naivni Karamarko..i nevini, nadasve.. Basketball
Ako ona ovako diktira onda jest jadan, nego sto.
Papucar.
sve je to kompromis..i nije sve uvijek onako kako izgleda na prvu.. cheers

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi! Empty Re: 'Ja sam gazda'.Ana Karamarko ne da suprugu da odstupi!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum