ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma - Page 3 Empty Re: Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma

Post by dijagram Sun 12 Jun - 12:46

jastreb wrote:Lezbijke su često sklone putovanjima ,autostopiranju,šatorima i vrećama za spavanje.

Neki dan sam radio na jednoj kući u čijem se apartmanu nalaze dvije Slovenske. Par.

Dolaze same u pratnji nekog egzotičnog psića.

Roditelji,jedne od njih dvije dolaze prije njih.Zadrže se par dana pa se vrate u deželu,a onda dolaze njih dvije.

Ja sam osobno ne bih došao do zaključka da se radi o paru,da mi to nije rekao lik koji radi sa mnom,a koji ih dobro poznaje od ranije.

Tek pažljivim praćenjem (radili smo u dvorištu zgrade) njih i njihovoga ponašanja uspio sam ustanoviti da su punčke doista sklone istospolnoj putenoj ljubavi.

Zajedno ustaju u isto vrijeme i zajedno izlaze na terasu gdje piju kavicu ,a poslije i sokiće. Nisam ih vidio da se ljube ili drže za rukice,ali sam više puta ,dok su bile na balkonu-verandi uočio kako dok govore lica približe neobično blizu jedna drugoj kako bi osjetile vlastite mirise i toplinu,a što me je,moram priznati,lagano uzbudilo.

Zatim nakon što popiju kavicu,zajedno pripremaju ručak (i)li doručak i zajedno izlaze u šetnju ili na plažu u pratnji egzotičnog paščeta.

Jedna je (vlasnica stana) vitka,blago koščata ,plavuša duge ravne kose,a druga je pravi avion. Skladno građena brineta razbarušene duge kose sa frizurom kakve su u 80-tima nosile pjevačice narodne muzike.
Ponajbolji jastrebov upis.
Moze on kad oce:)

dijagram

Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma - Page 3 Empty Re: Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma

Post by provocator Sun 12 Jun - 12:46

preko_vode_do_slobode wrote:Nakon Internacionale uslijedila je i obrada hita Doris Dragović ovaj put pod nazivom Marija i Magdalena.


 


Još Hrvatska ni propala!

Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma - Page 3 Zagreb_pride2-110616

_________________
Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma - Page 3 Empty Re: Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma

Post by Regoč Sun 12 Jun - 16:56

aben wrote:
Regoč wrote:Dakle, protiv svega vriednog. Dobro, osim fašizma, ali ni jedan totalitarizam nije dobar, uključujući i komunizam.
Haha, pa ti si totalitarist:)

A čuda i mirakula
Ja i Provo braća po totalitarizmu.

_________________
Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma - Page 3 Empty Re: Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma

Post by udba Sun 12 Jun - 17:28

a jesu li za Most ili su protiv?

_________________
Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma - Page 3 Empty Re: Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma

Post by Regoč Sun 12 Jun - 21:01

Za Oreškovića.

_________________
Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma - Page 3 Empty Re: Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma

Post by IL Risorto Sun 12 Jun - 21:19

Samo neka uživaju i paradiraju još koju godinu,dok se i u Hrvatsku ne naseli koji Omar,koje upravo oni priželjkuju.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma - Page 3 Empty Re: Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma

Post by n_razbojnik Sun 12 Jun - 23:52

dijagram wrote:
jastreb wrote:Lezbijke su često sklone putovanjima ,autostopiranju,šatorima i vrećama za spavanje.

Neki dan sam radio na jednoj kući u čijem se apartmanu nalaze dvije Slovenske. Par.

Dolaze same u pratnji nekog egzotičnog psića.

Roditelji,jedne od njih dvije dolaze prije njih.Zadrže se par dana pa se vrate u deželu,a onda dolaze njih dvije.

Ja sam osobno ne bih došao do zaključka da se radi o paru,da mi to nije rekao lik koji radi sa mnom,a koji ih dobro poznaje od ranije.

Tek pažljivim praćenjem (radili smo u dvorištu zgrade) njih i njihovoga ponašanja uspio sam ustanoviti da su punčke doista sklone istospolnoj putenoj ljubavi.

Zajedno ustaju u isto vrijeme i zajedno izlaze na terasu gdje piju kavicu ,a poslije i sokiće. Nisam ih vidio da se ljube ili drže za rukice,ali sam više puta ,dok su bile na balkonu-verandi uočio kako dok govore lica približe neobično blizu jedna drugoj kako bi osjetile vlastite mirise i toplinu,a što me je,moram priznati,lagano uzbudilo.

Zatim nakon što popiju kavicu,zajedno pripremaju ručak (i)li doručak i zajedno izlaze u šetnju ili na plažu u pratnji egzotičnog paščeta.

Jedna je (vlasnica stana) vitka,blago koščata ,plavuša duge ravne kose,a druga je pravi avion. Skladno građena brineta razbarušene duge kose sa frizurom kakve su u 80-tima nosile pjevačice narodne muzike.
Ponajbolji jastrebov upis.
Moze on kad oce:)
Nego on to kao radi na baušteli...a samo promatra interijer i ukućane

Dobra je ta penzija bogami

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma - Page 3 Empty Re: Gay pride Zagreb. Protiv nacionalizma, fašizma, konzervativizma i kapitalizma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum