ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer - Page 2 Empty Re: Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer

Post by marcellus 5/6/2016, 23:37

Usne Stjepana Gnječa wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:lipog li života isusami..

Neznaju za bolje, nisu nikad živjeli u SFRJ.

dolazak na poso u devet nakon dvije kavice i tri rakijice, privatno telefoniranje, izlazak iz firme da se ode nešto kupit, pauza za gablec ura i po, i onda se ranije zbriše s posla jer se mora po dijete u vrtić

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer - Page 2 Empty Re: Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer

Post by Guest 5/6/2016, 23:40

marcellus wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:lipog li života isusami..

Neznaju za bolje, nisu nikad živjeli u SFRJ.

dolazak na poso u devet nakon dvije kavice i tri rakijice, privatno telefoniranje, izlazak iz firme da se ode nešto kupit, pauza za gablec ura i po, i onda se ranije zbriše s posla jer se mora po dijete u vrtić

Pa da. Tako je bilo i tako je i sada. Odi u birokraciju po kancelarijama neovisne države rvacke pa vidi ako ne dobiješ slom živaca onda si na horsu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer - Page 2 Empty Re: Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer

Post by marcellus 6/6/2016, 06:51

nije baš. Sad se u državnim i javnim uredima radi ozbiljnije. A osim toga i u Hrvatskoj ko radi u iole ozbiljnijoj firmi, ambiciozan je i mlad, odlazi od kuće u sedam i vraća se doma u osam navečer. Uostalom ja nisam ni mlad ni ambiciozan a i meni je manje više tak

_________________
Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer - Page 2 Empty Re: Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer

Post by jastreb 6/6/2016, 06:55

marcellus wrote:nije baš. Sad se u državnim i javnim uredima radi ozbiljnije. A osim toga i u Hrvatskoj ko radi u iole ozbiljnijoj firmi, ambiciozan je i mlad, odlazi od kuće u sedam i vraća se doma u osam navečer.
Ma moš mislit. Ozbiljnije se radi možda kod privatnika. U državnim firmama i dalje se vrijeme krati po kavicama,kladionicama,marendama i sl.

Ovi ambiciozni i mladi ,to su uglavnom ovi novi koji dođu u firmu i onda glume neku veliku savjesnost i revnost,no nakon par godina i oni kreću putem starijih kolega.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer - Page 2 Empty Re: Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer

Post by Kermit 6/6/2016, 07:34

debotoijusto wrote:
zaposlena u Facebooku kao stručnjakinja za programe rodne, rasne i drugih vrsta raznolikosti

:D
"strušnjakinja" šta se jebe sa crncma i žućama jebo sebe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer - Page 2 Empty Re: Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer

Post by Guest 6/6/2016, 09:00

marcellus wrote:nije baš. Sad se u državnim i javnim uredima radi ozbiljnije. A osim toga i u Hrvatskoj ko radi u iole ozbiljnijoj firmi, ambiciozan je i mlad, odlazi od kuće u sedam i vraća se doma u osam navečer. Uostalom ja nisam ni mlad ni ambiciozan a i meni je manje više tak

Ma bezveze, pa ne živiš da bi radio, nego obrnuto. Sve se stigne napravit u 8 sati rada i nema potrebe život provodit na poslu. To su bedastoće, jer čovjeku treba odmora, druženja, sna i ni robot. Skandinavski model radnog tjedna od 35 sati tjedno je ideal. Osim toga kak imat obitelj ak si cijeli dan u uredu. Jebeš to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer - Page 2 Empty Re: Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer

Post by jastreb 6/6/2016, 09:04

Eva wrote:
marcellus wrote:nije baš. Sad se u državnim i javnim uredima radi ozbiljnije. A osim toga i u Hrvatskoj ko radi u iole ozbiljnijoj firmi, ambiciozan je i mlad, odlazi od kuće u sedam i vraća se doma u osam navečer. Uostalom ja nisam ni mlad ni ambiciozan a i meni je manje više tak

Ma bezveze, pa ne živiš da bi radio, nego obrnuto. Sve se stigne napravit u 8 sati rada i nema potrebe život provodit na poslu. To su bedastoće, jer čovjeku treba odmora, druženja, sna i ni robot. Skandinavski model radnog tjedna od 35 sati tjedno je ideal. Osim toga kak imat obitelj ak si cijeli dan u uredu. Jebeš to.

Imaš ljudi kojima posao dobro dođe za bijeg od obitelji,naročito od žene,pa nastoje radni dan produžiti do maksimuma.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer - Page 2 Empty Re: Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer

Post by Guest 6/6/2016, 09:07

jastreb wrote:
Eva wrote:
marcellus wrote:nije baš. Sad se u državnim i javnim uredima radi ozbiljnije. A osim toga i u Hrvatskoj ko radi u iole ozbiljnijoj firmi, ambiciozan je i mlad, odlazi od kuće u sedam i vraća se doma u osam navečer. Uostalom ja nisam ni mlad ni ambiciozan a i meni je manje više tak

Ma bezveze, pa ne živiš da bi radio, nego obrnuto. Sve se stigne napravit u 8 sati rada i nema potrebe život provodit na poslu. To su bedastoće, jer čovjeku treba odmora, druženja, sna i ni robot. Skandinavski model radnog tjedna od 35 sati tjedno je ideal. Osim toga kak imat obitelj ak si cijeli dan u uredu. Jebeš to.

Imaš ljudi kojima posao dobro dođe za bijeg od obitelji,naročito od žene,pa nastoje radni dan produžiti do maksimuma.

To su oni koji su se loše oženili. Moj muž kući dolazi ranije. pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer - Page 2 Empty Re: Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer

Post by jastreb 6/6/2016, 09:09

Eva wrote:

To su oni koji su se loše oženili. Moj muž kući dolazi ranije. pirat
Pa i ja bih da sam na njegovom mjestu.

Čak bih i iznenada banuo u kuću za vrijeme pauze. rendeer
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer - Page 2 Empty Re: Hrvatica zaposlena u Facebooku: Ovdje se neprestano radi, od 7 ujutro do 8 navečer

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum