ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

point of no return

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

point of no return - Page 2 Empty Re: point of no return

Post by Guest Wed 15 Oct - 19:11

Malo je vise osobnosti potrebno da se prizna prazan hod mozga....moje mišljenje....meni se desi i ja ja ga priznam....

Guest
Guest


Back to top Go down

point of no return - Page 2 Empty Re: point of no return

Post by Sora Wed 15 Oct - 19:53

Zagy wrote:Malo je vise osobnosti potrebno da se prizna prazan hod mozga....moje mišljenje....meni se desi i ja ja ga priznam....
Jedna je priznala 
Pa je dobila ....lol!
Kaj je tražila
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

point of no return - Page 2 Empty Re: point of no return

Post by Guest Wed 15 Oct - 20:15

U ovom slučaju ne..ne bi bio problem priznati da je....vise je tvoj komentar prazan hod mozga....ništa s ničim....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

point of no return - Page 2 Empty Re: point of no return

Post by Guest Mon 17 Aug - 18:49

Većini su se dogodile situacije gdje im je jezik bio brži od pameti, il određene radnje bez mozga  :D
U takvim situacijama javlja se onaj dobro poznati osjećaj kada bi najradije i sam lupao glavom o zid, ovako nešto  bash Osjećaš se kao posljednja budala na svijetu i samo se pitaš: pa kako sam mogao?! To nisam ja! Poslao sam potpuno krivu sliku o sebi...

No opet, razmišljam na način da sve to čini jednu cjelinu osobe. Jedan dan pametniji, jedan luđi. Društvo voli osuđivati, no ono što je lijepo da se u takvim situacijama prepoznaju pojedinci koji se razumiju.  :)

Vrijeme se ne može vratiti, no ono će ti uvijek dopustiti da pokažeš tko uistinu jesi  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

point of no return - Page 2 Empty Re: point of no return

Post by Guest Sun 22 Nov - 22:01

kic wrote:više manje, većina nas ima ustaljeni obrazac ponašanja, kako u službenim okruženjima, tako i u prijateljskim, obiteljskim, ljubavnim..

no jel poznajete onaj osjećaj: omfg what am I doing :D jednostavno znate, "hm poslije ovog mog ispada, neće me više isto gledati", i onda se samo dublje kopate utaboreći se iza linije da ste u pravu, i onda odbacite ovaj prvi osjećaj "omfg..."

jel me pratite? :^^

e sad, kako se ne utaboriti? :^^
Jednostavno te zaboli Kita sto tko misli i kako ce gledati na tebe... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

point of no return - Page 2 Empty Re: point of no return

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum