ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa

Go down

Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa Empty Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa

Post by Guest 3/6/2016, 17:53

http://www.24sata.hr/news/odlazi-ili-ostaje-karamarko-ce-u-17-30-sati-dati-svoj-odgovor-premijeru-477169

'Ostavku neću dati, Orešković više ne uživa naše povjerenje' U središnjici HDZ-a Tomislav Karamarko obratio se medijima te poručio kako poziv za ostavkom ne može prihvatiti te da je premijer Tihomir Orešković izgubio povjerenje HDZ-a

"Kao stranka i ja kao predsjednik moramo reagirati", kaže Karamarko.

Danas sam čuo da je sjednica vlade odgođena jer je morao ići u SOA-u, mislim da bi trebao objasniti javnosti.

Orešković ne uživa naše povjerenje, ovo je salto mortale što je učinio, kaže Karamarko.


Last edited by deda getting old on 3/6/2016, 17:54; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa Empty Re: Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa

Post by vili40 3/6/2016, 17:58

Karamarko i HDZ nikad jači
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa Empty Re: Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa

Post by Guest 3/6/2016, 18:04

karamarko govori u treće licu, Mi ne možemo prihvatiti ostavku :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa Empty Re: Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa

Post by vili40 3/6/2016, 18:07

a Zoki ne mora radit ništa,ovi će se poklat sami
sa današnjim danom službeno počinje predizborna kampanja,nema godišnjih odmora
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa Empty Re: Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa

Post by marcellus 3/6/2016, 18:08

deda getting old wrote:karamarko govori u treće licu, Mi ne možemo prihvatiti ostavku :^0

Da, HDZ

_________________
Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa Empty Re: Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa

Post by melkior 3/6/2016, 18:11

deda getting old wrote:http://www.24sata.hr/news/odlazi-ili-ostaje-karamarko-ce-u-17-30-sati-dati-svoj-odgovor-premijeru-477169

'Ostavku neću dati, Orešković više ne uživa naše povjerenje' U središnjici HDZ-a Tomislav Karamarko obratio se medijima te poručio kako poziv za ostavkom ne može prihvatiti te da je premijer Tihomir Orešković izgubio povjerenje HDZ-a

"Kao stranka i ja kao predsjednik moramo reagirati", kaže Karamarko.

Danas sam čuo da je sjednica vlade odgođena jer je morao ići u SOA-u, mislim da bi trebao objasniti javnosti.

Orešković ne uživa naše povjerenje, ovo je salto mortale što je učinio, kaže Karamarko.
Rat konferencijama za medije. Ajmo, gdje je više ta afera Soboli? Ilitiga, napad je najbolja obrana :clown
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa Empty Re: Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa

Post by Guest 3/6/2016, 18:13

melkior wrote:
Rat konferencijama za medije. Ajmo, gdje je više ta afera Soboli? Ilitiga, napad je najbolja obrana :clown
Orešković je jučer cijelo popodne bio na obavijesnom razgovoru u SOAi iz koje su ga hitno pozvali.

Američka ambasada sigurno ima nešto kompromitirajuće u vezi Karamarka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa Empty Re: Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa

Post by n_razbojnik 3/6/2016, 18:16

deda getting old wrote:
melkior wrote:
Rat konferencijama za medije. Ajmo, gdje je više ta afera Soboli? Ilitiga, napad je najbolja obrana :clown
Orešković je jučer cijelo popodne bio na obavijesnom razgovoru u SOAi iz koje su ga hitno pozvali.

Američka ambasada sigurno ima nešto kompromitirajuće u vezi Karamarka.
Da nisu bili sa Stevom M vrući razgovori?


_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa Empty Re: Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa

Post by Guest 3/6/2016, 18:16

Pro-Ruski Karamarko guzi pro Američkog Oreškovića
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa Empty Re: Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa

Post by Guest 3/6/2016, 18:16

marcellus wrote:
deda getting old wrote:karamarko govori u treće licu, Mi ne možemo prihvatiti ostavku :^0
Da, HDZ
Karamarko je HDZ?

Pa nije on Tuđman :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa Empty Re: Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa

Post by vili40 3/6/2016, 18:20

deda getting old wrote:
melkior wrote:
Rat konferencijama za medije. Ajmo, gdje je više ta afera Soboli? Ilitiga, napad je najbolja obrana :clown
Orešković je jučer cijelo popodne bio na obavijesnom razgovoru u SOAi iz koje su ga hitno pozvali.

Američka ambasada sigurno ima nešto kompromitirajuće u vezi Karamarka.
primjetio sam da je to Karamarku posebno teško sjelo,što Orešković ima bez njega u sou,nek objasni javnosti što je radio u soi...hahahaha
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa Empty Re: Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa

Post by Guest 3/6/2016, 18:23

vili40 wrote:
primjetio sam da je to Karamarku posebno teško sjelo,što Orešković ima bez njega u sou,nek objasni javnosti što je radio u soi...hahahaha

"Mislim da je Vlada nadređena SOA-i i zato je dužan objasniti javnosti i Vladi što se događa u SOA-i i zašto je toliko važno"

smeta jako
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa Empty Re: Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa

Post by vili40 3/6/2016, 18:30

Strana diplomacija upozorila je već prije u dva navrata da ne dira u Most i u Oreškovića,Karamarka stavili na poker aparat,zasada
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa Empty Re: Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa

Post by v_vlado 3/6/2016, 18:35

Najjača stranka sa najviše glasova a nemožeš sam sastavit vladu nego moraš moliti putiće i stazice,......odmah u šator i plači......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa Empty Re: Karamarko ne da ostavku, Orešković više nema povjerenje HDZa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum