ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ministar Kovač dokazao da je samo još jedan u nizu glupsera

Go down

Ministar Kovač dokazao da je samo još jedan u nizu glupsera Empty Ministar Kovač dokazao da je samo još jedan u nizu glupsera

Post by provocator 2/6/2016, 16:00

Iako debil na prvu izgleda kako je dobro uvježban u prodavanju sebe kao odmjerenog, elokventnog i svjetonazorski modernog konzervativnog intelektualca, dok zapravo ostavlja dojam prilično suhoparnog, dosadnog ispaljivača floskula koji se trudi sakriti vlastiti veliki ego.

Napisao sam nedavno: Mislim da je to još jedan u nizu niškoristi ministara vanjskih poslova... I bio sam u pravu.

Sramotio nas je u Izraelu svojim nepoznavanjem povijesti i povijesnih činjenica, laprdajući o odnosima nekakve hrvatske države tokom 2. Svjetskog rata i države Izrael?!  Inače Izrael je kao država  uspostavljen tek 1948. Yebiga... Nije to Kovaču nitko rekao.

Nadalje ispričava se u Izraelu naš ministar u ime Hrvatske Židovima za postupanje prema njima u toku 2. Svjetskog rata, samo u ime koje Hrvatske se on to ispričava, u ime SRH, a onda i RH koja je njezina pravna sljednica sasvim sigurno ne, jer niti jedna od tih država se ne može dovesti u vezu s postupanjem prema pripadnicima židovskog naroda u 2. Svjetskom ratu, a pogotovo ne za zločin holokausta.

To pak znači samo jedno, da se ministar vanjskih poslova RH ispričava za postupke prema pripadnicima židovskog naroda u ime tzv. NDH, dakle države koja veze nema ni sa SRH, a pogotovo sa RH. Ili bar ne bi trebala imati, osim u slučaju da HDZ u svojem „domoljubnom“ zanosu ne planira promijeniti Ustav RH izbacujući iz njegove preambule ZAVNOH i time proglašavajući RH državom pravnom sljednicom tzv. NDH.

_________________
Ministar Kovač dokazao da je samo još jedan u nizu glupsera Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Ministar Kovač dokazao da je samo još jedan u nizu glupsera Empty Re: Ministar Kovač dokazao da je samo još jedan u nizu glupsera

Post by Guest 2/6/2016, 16:03

Je, ali lik je završio Sorbonneu. No, ne pravu nego onu ŽNJ kategorije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar Kovač dokazao da je samo još jedan u nizu glupsera Empty Re: Ministar Kovač dokazao da je samo još jedan u nizu glupsera

Post by Guest 2/6/2016, 16:07

Link?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar Kovač dokazao da je samo još jedan u nizu glupsera Empty Re: Ministar Kovač dokazao da je samo još jedan u nizu glupsera

Post by marcellus 2/6/2016, 16:08

provocator wrote:Iako debil na prvu izgleda kako je dobro uvježban u prodavanju sebe kao odmjerenog, elokventnog i svjetonazorski modernog konzervativnog intelektualca, dok zapravo ostavlja dojam prilično suhoparnog, dosadnog ispaljivača floskula koji se trudi sakriti vlastiti veliki ego.

Napisao sam nedavno: Mislim da je to još jedan u nizu niškoristi ministara vanjskih poslova... I bio sam u pravu.

Sramotio nas je u Izraelu svojim nepoznavanjem povijesti i povijesnih činjenica, laprdajući o odnosima nekakve hrvatske države tokom 2. Svjetskog rata i države Izrael?!  Inače Izrael je kao država  uspostavljen tek 1948. Yebiga... Nije to Kovaču nitko rekao.

Nadalje ispričava se u Izraelu naš ministar u ime Hrvatske Židovima za postupanje prema njima u toku 2. Svjetskog rata, samo u ime koje Hrvatske se on to ispričava, u ime SRH, a onda i RH koja je njezina pravna sljednica sasvim sigurno ne, jer niti jedna od tih država se ne može dovesti u vezu s postupanjem prema pripadnicima židovskog naroda u 2. Svjetskom ratu, a pogotovo ne za zločin holokausta.

To pak znači samo jedno, da se ministar vanjskih poslova RH ispričava za postupke prema pripadnicima židovskog naroda u ime tzv. NDH, dakle države koja veze nema ni sa SRH, a pogotovo sa RH. Ili bar ne bi trebala imati, osim u slučaju da HDZ u svojem „domoljubnom“ zanosu ne planira promijeniti Ustav RH izbacujući iz njegove preambule ZAVNOH i time proglašavajući RH državom pravnom sljednicom tzv. NDH.

jebiga ne znam za to što kažeš ali znam da SFRJ nikad nije uspostavila diplomatske odnose s Izraelom, doduše imala je dobre odnose s teroristom Carlosom

_________________
Ministar Kovač dokazao da je samo još jedan u nizu glupsera 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ministar Kovač dokazao da je samo još jedan u nizu glupsera Empty Re: Ministar Kovač dokazao da je samo još jedan u nizu glupsera

Post by Guest 2/6/2016, 16:14

Nakon Izraela, ministar Kovač pokazao svoje znanje o Americi…


Ministar Kovač dokazao da je samo još jedan u nizu glupsera Dv3fHib
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar Kovač dokazao da je samo još jedan u nizu glupsera Empty Re: Ministar Kovač dokazao da je samo još jedan u nizu glupsera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum