ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 najveca izdajnika u povijesti

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by FRANK Thu 26 May - 22:49

Samo bracala istini za volju radeci na kruzerima vidio sam i spoznao veliku razliku srbina iz obrenovca ili kikinde od srba iz hrvstske ili bih

FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by kic Thu 26 May - 22:49

pa i nakon ww1 su Srbi mogli raditi sto su hjeli to stoji, samo to prema nama pokazuje velikosrbizam kad to govorite jer zalite za tim :) kralj aleksandar je sjebana licnost, on je mislio da jos zivi u srednjem vijeku i da je zigmund luksemburski koji moze vladati s par naroda, u svakom slucaju da nije popio metak zanimljivo bi bilo kako bi on docekao ww2.. ili bi i njega bacili kroz prozor..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by Guest Thu 26 May - 22:50

pablo_escobar wrote:Samo bracala istini za volju radeci na kruzerima vidio sam i spoznao veliku razliku srbina iz obrenovca ili kikinde od srba iz hrvstske ili bih

nista manja razlika nije izmedju hrvata iz dalmacije ili onog iz zagorja ili istranina i onog iz slavonije... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by FRANK Thu 26 May - 22:52

Braćala wrote:
pablo_escobar wrote:
Braćala wrote:
pablo_escobar wrote:Vojnik pobjednicke zemlje i pobjednicke vojske


ne znam koga ste to pobedili, nezadovoljnu grupu svojih gradjana? B-)
I arkanovce i niske special junce itd

svakako, svakako... 
da ste tu prvu gamad barem pocistili, srbija bi vam bila zahvalna-a ustvari ste i vi i oni igrali za isti tim... ;)
U hrvatskoj se bar nesto znalo u bih nismo znali nista cas mi protiv vas a muslici sa nama cas srbi nama pomazu protiv balija cas ovako cas onako ja samo znam da sam krajem 1992 kso i mnogi hvo vojnici imao zapovjed da niposto na srbe ne otvaramo vatru

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by Guest Thu 26 May - 22:53

kic wrote:pa i nakon ww1 su Srbi mogli raditi sto su hjeli to stoji, samo to prema nama pokazuje velikosrbizam kad to govorite jer zalite za tim :) kralj aleksandar je sjebana licnost, on je mislio da jos zivi u srednjem vijeku i da je zigmund luksemburski koji moze vladati s par naroda, u svakom slucaju da nije popio metak zanimljivo bi bilo kako bi on docekao ww2.. ili bi i njega bacili kroz prozor..

napravio je pakt sa pogresnim ljudima tj. englezima, tu gresku je ispravio knez pavle, ali oni sa kojima je pokojni leka pravio dogovore to nisu dozvolili. kada god su srbi bili uz nemce-bilo im je bolje. nemci jesu klosari, ali je sa njima barem cist racun za razliku od prevaranata engleza i francuza.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by FRANK Thu 26 May - 22:56

Braćala wrote:
pablo_escobar wrote:
Braćala wrote:
pablo_escobar wrote:A cujes sa srbima iz ssrbije nikad nista nismo pricali o tome nismo niti smjeli dok su srbi iz hrv i bosne inkognito kao i hrvati iz tih krajeva cesto potencurali tu temu.... mada je tamo to zabranjeno bilo spominjat

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by kic Thu 26 May - 22:57

e to stoji, kao sto se mi danas vezemo diplomatski uz Turke i Bosnjake, sto je izdaja po meni..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by FRANK Thu 26 May - 22:59

kic wrote:e to stoji, kao sto se mi danas vezemo diplomatski uz Turke i Bosnjake, sto je izdaja po meni..
Ova bolesna veza hrvatske sa turskon je pervezija.... sramotno da se mi vezemo sa najzakletijim dusmanima
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by Guest Thu 26 May - 22:59

problem kod obe nacije, a pogotovo kod nas, je to sto mislimo da u geopolitickim igrama mozemo ravnopravno da polemisemo sa svima-pa i sa velikim igracima. 
tu su balije i siptari apsolvirali igru, i majstori su za nas-znaju kome, kada i kako pusiti kurac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by kic Thu 26 May - 23:11

ne treba izmisljati neprijateljstva, ali Turci rovare dugo ovdje i kad vidis politiku najvecih SAD i EU, mislim da bi im  prakticki pustili da rade sto hoce u BiH danas, sto bi mozda moglo rezultirati definitivnim egzodusom krscana s tog podrucja jednom, ionakl vise nitko ne zeli zivjeti u tim krajevima, samo ZG i BG je u modi, ili vani..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by Guest Thu 26 May - 23:15

erdogan je jako zajeban igrac, primitivni sociopata koji se igra osmanlijskog sultanata. EU i usa ga forsiraju jer im treba neko strasilo koje ce se macovati sa putinom i sa rusijom, a pustaju ga da rovari po BIH jer je putin bacio sapu na RS preko dodika, kome se opasno ljulja fotelja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by FRANK Thu 26 May - 23:25

U pravu si ... mada osobno mislin da ce taj patvoreni turski samoprozvani sultan trajat onoliko koliko americi i eu bude treba

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by FRANK Thu 26 May - 23:27

Vidi dodik je kurcina ali jefini lik u svemu zvanom Bih Koji moze donekle vuci te sarajvske balije za nos

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by scorpion Fri 27 May - 0:46

Svaki put se bracala uzjebe kad neko spomene nacizam. On je ili židov ili cigan, nema treće opcije

_________________
3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by Guest Fri 27 May - 0:47

ja sam covek, idiote.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by scorpion Fri 27 May - 1:29

Braćala wrote:ja sam covek, idiote.
Ti si kreten!


Ne znam kakve veze ima političko uvjerenje sa tim što je neko čovjek confused

_________________
3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by End Fri 27 May - 12:16

Braćala wrote:ja sam covek, idiote.
hahaha idi se liječi konopljom klošaru
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by Guest Fri 27 May - 12:21

scorpion wrote:
Braćala wrote:ja sam covek, idiote.
Ti si kreten!


Ne znam kakve veze ima političko uvjerenje sa tim što je neko čovjek confused


ima, jer normalan čovek ne može podržavati neki pokret koji je kriv za smrt preko 50 miliona ljudi, ali izlišno je tebi bilo šta objašnjavati kada si glup ko kurac...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by FRANK Fri 27 May - 14:24

Takodjer valja spomenuti i FRANCA i portugalskog Salazara...  sramnici

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by scorpion Fri 27 May - 17:50

Braćala wrote:ima, jer normalan čovek ne može podržavati neki pokret koji je kriv za smrt preko 50 miliona ljudi, ali izlišno je tebi bilo šta objašnjavati kada si glup ko kurac...
A jel normalan čovjek koji je završio fakultet treba bit tako neuk? Nacizam kriv za smrt 50 miliona? Ajde na lječenje klošaru i usput pročitaj neku knjigu

_________________
3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

3 najveca izdajnika u povijesti - Page 3 Empty Re: 3 najveca izdajnika u povijesti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum