ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Homoseksualnost" je bolest?

Page 8 of 15 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by Riplex Mon 3 Aug - 12:28

dzepna_venera wrote:Princip ponude na tržištu mi je jasan.Ne možemo zanemariti disbalans između prežderavanja jednog dijela ljudi na svijetu, bulimije i bacanja hrane i apsolutne nestašice hrane i gladi na drugoj strani. Potpune krajnosti. Oni koji se prežderavaju nemaju apsolutno nikakvu svijest o tome da se zagađuju svakakvom hranom, a oni koji gladuju se bore kako god znaju. Kad sam toga svjesna, onda me baš boli krasno dupe ko s kim gdje spava sa ili bez kondoma ima li i koliko brade i na kojem mjestu mu rastu brkovi.

Pretili ljudi su mi možda najgadnija pojava na Zemlji, ali zašto ne zanemariti? Sami su zaradili tu hranu. Gdje je problem ako onaj u artičkom pojasu može skupiti previše hrane, a onaj u tropskom ne?

A o pederima, sto im srića, samo nek sjašu s leđa ostatka ljudi. Teško im je? Boli me k****, borite se, a ne u kost stalno.

Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by Guest Mon 3 Aug - 12:32

Ali ja ne vidim razlog da se išta bore! Nek žive s kim hoće kako hoće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by Riplex Mon 3 Aug - 12:35

Ma u smislu da se prikažu ljudima da su kao bilo koji pripadnik zajednice...humanitarne akcije, kulturno-sportske-obrazovne sadržaje i sl. Neka se integriraju u društvo i puste da ih se prihvati, a ne kmečanje stalno.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by Guest Mon 3 Aug - 12:38

Lezbice podrzavam..napaljujuce djeluju kad se dvije cure maze.. pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by Riplex Mon 3 Aug - 12:40

bogomdani wrote:Lezbice podrzavam..napaljujuce djeluju kad se dvije cure maze.. pirat


Meni ovise na što liče, imam 2 prijateljice lezbe, bome od svih što sam upozno...2 su dobre

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by night sky Sun 16 Aug - 7:57

naravno da nije bolest ali postaje problem kad oni na nižem stupnju svijesti, a takvih ima s obje strane- heterosek. i homoseks., raznim šizofrenim postupcima unose kaos u društvo i stvaraju plodno tlo mržnji, netrpeljivosti...
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by Guest Sun 16 Aug - 10:01

night sky wrote:naravno da nije bolest 
Ja kazem da je prirodna devijacija,dakle,ne bolest kao bolest,nego prirodna pojava prisutna i kod otprilike istog postotka  zivotinja...
sto se tice percepcije gejstva u drustvu,to ovisi o politickom nadizanju qrca...Jucer je bolest,danas prihvatljivo drustveno ponasanje,sutra must accepted behaviors..no dojdu jos poslije tu neka cekcualna usmjerenja,koja su danas "bolesna" i "zabranjena"...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by night sky Mon 17 Aug - 8:34

bogomdani wrote:
night sky wrote:naravno da nije bolest 
Ja kazem da je prirodna devijacija,dakle,ne bolest kao bolest,nego prirodna pojava prisutna i kod otprilike istog postotka  zivotinja...
sto se tice percepcije gejstva u drustvu,to ovisi o politickom nadizanju qrca...Jucer je bolest,danas prihvatljivo drustveno ponasanje,sutra must accepted behaviors..no dojdu jos poslije tu neka cekcualna usmjerenja,koja su danas "bolesna" i "zabranjena"...





vjerujem da naša iskonska bit nadilazi pojam spola-ženski ili muški. ljubav kao pokretač svega približava toj biti, stoga je nevažno koji spol biramo tj. važno je, ali ne umanjuje njen značaj samo zato jer izlazi iz okvira tradicionalnih, društveno definiranih uloga i normi.



sjajan primjer iz stvarnog života kako je ta "bolest" tretirana, liječena... uglavnom, sve ovisi o nametnutim trendovima tj. kako netko s dovoljno utjecaja poželi... i kugla se zavrti.


night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by Guest Mon 17 Aug - 9:19

night sky wrote:
bogomdani wrote:
night sky wrote:naravno da nije bolest 
Ja kazem da je prirodna devijacija,dakle,ne bolest kao bolest,nego prirodna pojava prisutna i kod otprilike istog postotka  zivotinja...
sto se tice percepcije gejstva u drustvu,to ovisi o politickom nadizanju qrca...Jucer je bolest,danas prihvatljivo drustveno ponasanje,sutra must accepted behaviors..no dojdu jos poslije tu neka cekcualna usmjerenja,koja su danas "bolesna" i "zabranjena"...





vjerujem da naša iskonska bit nadilazi pojam spola-ženski ili muški. ljubav kao pokretač svega približava toj biti, stoga je nevažno koji spol biramo tj. važno je, ali ne umanjuje njen značaj samo zato jer izlazi iz okvira tradicionalnih, društveno definiranih uloga i normi.



sjajan primjer iz stvarnog života kako je ta "bolest" tretirana, liječena... uglavnom, sve ovisi o nametnutim trendovima tj. kako netko s dovoljno utjecaja poželi... i kugla se zavrti.


Komentiram samo sto sam boldao...opet spike o disbalansu kemije u mozgu(ljubav)???
Koliko puta mora mreci da se i najveca "ljubav" raspada,u nedostatku istinskog pokretaca svega-novca?
Kako je i "ljubav" samo rezultat iracionalnih očekivanja,naspram druge osobe,to vrlo bude pometeno,mnogo jacom kemijom,koja je izazvana rizikom od uskracivanja elementarnih uvjeta za prezivljavanje..Brajo moj...Kako rekoh,i najvece "ljubavi" se brzo svode na pravu mjeru,ako nisu placene rezije,a zeludac pun i guzica toplo upakirana..
S druge strane,postoji masa primjera,koje samo potvrdjuju istinitost ovoga sto tvrdim,parovi sa puno novaca i bez ljubavi,ali se jedno drugog drze vrlo cvrsto..
Gejstvo kao gejstvo,je cisto pucanj u prazno,bez perspektive,kreativnosti ili bilo vcega drugog..Svjesnost toga je i kod samih geja,pa pokusavaju glumiti obitelji,usvajanjem djece,koja ce kao potaknuti.."ljubav" izmedju njih...pateticno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by night sky Mon 17 Aug - 10:07

bogomdani wrote:
night sky wrote:
bogomdani wrote:
night sky wrote:naravno da nije bolest 
Ja kazem da je prirodna devijacija,dakle,ne bolest kao bolest,nego prirodna pojava prisutna i kod otprilike istog postotka  zivotinja...
sto se tice percepcije gejstva u drustvu,to ovisi o politickom nadizanju qrca...Jucer je bolest,danas prihvatljivo drustveno ponasanje,sutra must accepted behaviors..no dojdu jos poslije tu neka cekcualna usmjerenja,koja su danas "bolesna" i "zabranjena"...




vjerujem da naša iskonska bit nadilazi pojam spola-ženski ili muški. ljubav kao pokretač svega približava toj biti, stoga je nevažno koji spol biramo tj. važno je, ali ne umanjuje njen značaj samo zato jer izlazi iz okvira tradicionalnih, društveno definiranih uloga i normi.



sjajan primjer iz stvarnog života kako je ta "bolest" tretirana, liječena... uglavnom, sve ovisi o nametnutim trendovima tj. kako netko s dovoljno utjecaja poželi... i kugla se zavrti.


Komentiram samo sto sam boldao...opet spike o disbalansu kemije u mozgu(ljubav)???
Koliko puta mora mreci da se i najveca "ljubav" raspada,u nedostatku istinskog pokretaca svega-novca?
Kako je i "ljubav" samo rezultat iracionalnih očekivanja,naspram druge osobe,to vrlo bude pometeno,mnogo jacom kemijom,koja je izazvana rizikom od uskracivanja elementarnih uvjeta za prezivljavanje..Brajo moj...Kako rekoh,i najvece "ljubavi" se brzo svode na pravu mjeru,ako nisu placene rezije,a zeludac pun i guzica toplo upakirana..
S druge strane,postoji masa primjera,koje samo potvrdjuju istinitost ovoga sto tvrdim,parovi sa puno novaca i bez ljubavi,ali se jedno drugog drze vrlo cvrsto..
Gejstvo kao gejstvo,je cisto pucanj u prazno,bez perspektive,kreativnosti ili bilo vcega drugog..Svjesnost toga je i kod samih geja,pa pokusavaju glumiti obitelji,usvajanjem djece,koja ce kao potaknuti.."ljubav" izmedju njih...pateticno...









žao mi je što si pun gorčine i lošeg iskustva.
bit će bolje :x .
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by Guest Mon 17 Aug - 12:27

nije to gorcina..samo realna ocjena dogadjaja oko mene..No ja koristim logiku,ne glavu u oblacima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by night sky Tue 18 Aug - 8:39

bogomdani wrote:nije to gorcina..samo realna ocjena dogadjaja oko mene..No ja koristim logiku,ne glavu u oblacima..





realno ili ne činjenica jest da čovjek doživljaj svijeta temelji na vlastitom iskustvu koje pak velikim dijelom prenosi iz okruženja u kojem boravi, i ovisno o tome kakva su ona nailazi na slična ili ista, sklapa veze etc..


kratko i jasno, ono što odašilje to mu se i vraća.



nepošteno je i ružno omalovažavati način života, mišljenja koje je drugačije samo zato jer se ne uklapa u mozaik poznatog tj. sigurnosti u kojem se kreće većina, a da ono ni na koji način ne ugrožava okolinu, ili ništa manje ne ugrožava od uobičajnog, iako u drugačijoj formi.

u stvari, uvijek kažem, kad netko nešto ne želi razumjeti, omalovažva i sl. neka pokuša zamisliti da je u sličnoj situaciji njegovo dijete ili bliska osoba. što bi učinio? odrekao je se samo zato jer ne paše u kalup koje nekakve regule zahtjevaju? bi? :|
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by Guest Tue 18 Aug - 9:55

samo dijelom,ali mudri uce na iskustvima i greskama drugih,da bi sebi ustedjeli shranja kroz zivot..zato tu postoje i roditelji,koji usmjeravaju djecu,po svom iskustvu u pravcu,u kojem ce im biti manje prepreka kroz zivot,ali i razocaranja..
Opet,sto se tice geja,prihvacam ih kao nesto sto se dogadja u samoj prirodi,kako rekoh i medju zivotinjama i medju ljudima,nekih 4-5 posto devijacija..Devijazija kazem,jer odudaraju od 95-96% mainstream vecine..E sad,mogu ja na racun geja ovo i ono reci,u sustini,sve dok drugima pod nos ne nabijaju,da ih moraju silom prihvatiti,kao i njihov nacin razmisljanja i stil zivota,nemam nis protiv njih..Niti ja ne idem sa curom ulicom,slatam je brutalno po genitalijama,bacam slavodobitnicke poglede i smijesak ostalima na ulici i dobacujem im srednjak...uz obilno pokazivanje genitalija,ovoga i onoga..Opisujem scenu na Berlinskim,Amsterdamskim i inim ulicama...Krajnje je ruzno,neukusno,nedostojanstveno..Oke,radite sto zelite,ali u svojoj privatnosti,kako to i vecina str8 rade..jel..intima nema bezveze taj naziv..
Potenciranjem takvog bestijanog ponasanja u javnosti,vremenom ce se povuci i neka druga,stvarno uvrnuta stremljenja,odnosi sa zivotinjama,kojih i danas ima,ali su jos underground...Geje recimo ne misle na svoj uticaj na Mladež,mada vjerujem bas i radi mladezi to rade,da sto vise prosire svoju ideju,kao nesto normalno..I dalje stojim da iza tih 4-5% ne moze biti nesto dugorocno dobro i pozitivno u vezi uticaja na Mladež.Mladi se ionako danas osjecaju dezorijentirano,besperspektivno i jos treba da dodju u sukob sa svojom seksualnoscu iz razloga sto je to trenutno drustveno IN???Dogodilo se mnogo puta da mladi prihvacaju i ono sto standartdno nikad ne bi prihvatili,da im se putem mainstream medija svakodnevno ne namecu neke iskrivljene sheme i govori,kako je to sasvim prihvatljivo..Mislim i da Geje to bas sa tom svrhom i rade,pa ih smatram i nedobronamjernim naspram Mladeži u odrastanju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by Guest Tue 18 Aug - 10:07

night sky wrote:


u stvari, uvijek kažem, kad netko nešto ne želi razumjeti, omalovažva i sl. neka pokuša zamisliti da je u sličnoj situaciji njegovo dijete ili bliska osoba. što bi učinio? odrekao je se samo zato jer ne paše u kalup koje nekakve regule zahtjevaju? bi? :|
Reci mi..zasto bi ITKO MORAO razumijeti,nesto sto mu se silom namece?? Kazes omalovazava??? Pa gle dragi kolega..ti ako zivis svoj zivot na svoj nacin,be a my guest,sve 6,ali ne trazi od mene da te razumijem,prihvatim,podrzim,jer to iz razloga odgoja,vjere,drustvenih tijekova,ne mislim napraviti..Jos kad optuzujes nekog da vas omalovazava jer to ne zeli prihvatiti,ae sad bas namjerno i iz inata necu niti pokusati razumijeti,jer ides silom nesto postici,dakle pritiskom,mogu reci baja moj,slikaj se,ali za svoj trosak..budi sretan da ne zivis u Rusiji,vec u drzavi.,gdje sve pomodno sto se servira biva promptno prihvaceno...

Slicna siutuacija??sorry ali ne mogu se zamisliti kao Gejo,a nesto drugo slicno,navedi primjer pa razmislim...djecu nemam,tako da mi je ta slika prilicno imaginarna i previse hipoteticka..
No da su djeca ili djete tako usmjerena,bilo imputiranjem,poticanjem,ili nacisto s onih 4-5% prirodne devijacije,rekao bih im ,ako su maloljetna,da to svoje priguse u 4 zida svoje sobe,dok ja placam hranu,rezije i sve ostalo za njih..Nakon punoljetnosti,sibaj brajo,imas 10 000 Ojra na racunu,i snadji se nadalje..Hos spizditi lovu za maturalni put,ili platiti si skolovanje,tvoj problem..ne bih se odrekao,ali niti u moju kucu ne bi unosio/la te,za mene neprihvatljive ideje i promoviranja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by night sky Tue 18 Aug - 11:04

bogomdani wrote:samo dijelom,ali mudri uce na iskustvima i greskama drugih,da bi sebi ustedjeli shranja kroz zivot..zato tu postoje i roditelji,koji usmjeravaju djecu,po svom iskustvu u pravcu,u kojem ce im biti manje prepreka kroz zivot,ali i razocaranja..
Opet,sto se tice geja,prihvacam ih kao nesto sto se dogadja u samoj prirodi,kako rekoh i medju zivotinjama i medju ljudima,nekih 4-5 posto devijacija..Devijazija kazem,jer odudaraju od 95-96% mainstream vecine..E sad,mogu ja na racun geja ovo i ono reci,u sustini,sve dok drugima pod nos ne nabijaju,da ih moraju silom prihvatiti,kao i njihov nacin razmisljanja i stil zivota,nemam nis protiv njih..Niti ja ne idem sa curom ulicom,slatam je brutalno po genitalijama,bacam slavodobitnicke poglede i smijesak ostalima na ulici i dobacujem im srednjak...uz obilno pokazivanje genitalija,ovoga i onoga..Opisujem scenu na Berlinskim,Amsterdamskim i inim ulicama...Krajnje je ruzno,neukusno,nedostojanstveno..Oke,radite sto zelite,ali u svojoj privatnosti,kako to i vecina str8 rade..jel..intima nema bezveze taj naziv..
Potenciranjem takvog bestijanog ponasanja u javnosti,vremenom ce se povuci i neka druga,stvarno uvrnuta stremljenja,odnosi sa zivotinjama,kojih i danas ima,ali su jos underground...Geje recimo ne misle na svoj uticaj na Mladež,mada vjerujem bas i radi mladezi to rade,da sto vise prosire svoju ideju,kao nesto normalno..I dalje stojim da iza tih 4-5% ne moze biti nesto dugorocno dobro i pozitivno u vezi uticaja na Mladež.Mladi se ionako danas osjecaju dezorijentirano,besperspektivno i jos treba da dodju u sukob sa svojom seksualnoscu iz razloga sto je to trenutno drustveno IN???Dogodilo se mnogo puta da mladi prihvacaju i ono sto standartdno nikad ne bi prihvatili,da im se putem mainstream medija svakodnevno ne namecu neke iskrivljene sheme i govori,kako je to sasvim prihvatljivo..Mislim i da Geje to bas sa tom svrhom i rade,pa ih smatram i nedobronamjernim naspram Mladeži u odrastanju...








a slušaj, pretjerivanja i nakaradnosti ima s obje strane,nisam rekla da nema , ali lupati sad po ovoj drugoj tkz. bolesnoj ,je fakat licemjerno obzirom da su stvari u heteroseks. zajednicama i problemi koji iz njih proizlaze jako često ne bolesni već jezivi. i nikom niš. ljudi se ponašaju glupo,neodgovorno i bježe od problema.


drugo, ne vidim da na bilo koji način homoseksualci napadaju, sile i provociraju "normalne" jel?! obični homoseksualci, ne sve ovo što gledaš na tv-u,novinama etc.. jer takvima je cijela ova gungula i urnebes najviše naškodio tj. normalnom čovjeku, s bilo koje strane, nije do cirkusiranja  sa svojom seks.opredjeljenošću. ljudi naprosto žele normalno živjeti. ja samo takve znam, s ovim drugima što paradiraju i glumataju u javnosti, niti poznajem niti me zanimaju, i govorim u njihovo ime.

mislim, valjda ti je jasno da je kompletno društov izmanipulirano, medijski u prvom redu, forsiranjem sveg i svačeg, tako su i homoseksualci u određenu svrhu iskorišteni. rekoh to u prvom postu, volim stvari sažeti u tri jednostavne, ali očito nedovoljno jasno.
normalno da se mladi prvi masovno lijepe na svakojake trendove, to je valjda dio odrastanja, a roditelj  je uvijek tu da ispravi ako se krene krivo. to što ogroman broj roditelja premalo pažnje posvećuje svojoj djeci, druga je stvar. ali što će roditelj kad jednog dana otkrije  tj, kći ili sin mu se izjasne kao gay ili lezbijka. pa neće ga valjda napustiti!? svaki iole odgovoran roditelj,koji voli svoje dijete, to neće učiniti! (ali da,ljubav,to ne postoji jel?!) prihvatit će ga takvog i pomoći koliko god može.
ne mogu zamisliti da svom djetetu uskratim pomoć samo zato jer mi ego, nefleksibilnost i uskogrudnost to ne dozvoljavaju. neprihvatljivo. ali to sam ja,jesam ogroman egoista i imam često neobične poglede na određene stvari ali možebitnom potomku ili bliskoj osobi okrenuti leđa zbog tako nečeg mi je nezamislivo.


Last edited by night sky on Tue 18 Aug - 11:29; edited 1 time in total
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by night sky Tue 18 Aug - 11:22

bogomdani wrote:
night sky wrote:


u stvari, uvijek kažem, kad netko nešto ne želi razumjeti, omalovažva i sl. neka pokuša zamisliti da je u sličnoj situaciji njegovo dijete ili bliska osoba. što bi učinio? odrekao je se samo zato jer ne paše u kalup koje nekakve regule zahtjevaju? bi? :|
Reci mi..zasto bi ITKO MORAO razumijeti,nesto sto mu se silom namece?? Kazes omalovazava??? Pa gle dragi kolega..ti ako zivis svoj zivot na svoj nacin,be a my guest,sve 6,ali ne trazi od mene da te razumijem,prihvatim,podrzim,jer to iz razloga odgoja,vjere,drustvenih tijekova,ne mislim napraviti..Jos kad optuzujes nekog da vas omalovazava jer to ne zeli prihvatiti,ae sad bas namjerno i iz inata necu niti pokusati razumijeti,jer ides silom nesto postici,dakle pritiskom,mogu reci baja moj,slikaj se,ali za svoj trosak..budi sretan da ne zivis u Rusiji,vec u drzavi.,gdje sve pomodno sto se servira biva promptno prihvaceno...

Slicna siutuacija??sorry ali ne mogu se zamisliti kao Gejo,a nesto drugo slicno,navedi primjer pa razmislim...djecu nemam,tako da mi je ta slika prilicno imaginarna i previse hipoteticka..
No da su djeca ili djete tako usmjerena,bilo imputiranjem,poticanjem,ili nacisto s onih 4-5% prirodne devijacije,rekao bih im ,ako su maloljetna,da to svoje priguse u 4 zida svoje sobe,dok ja placam hranu,rezije i sve ostalo za njih..Nakon punoljetnosti,sibaj brajo,imas 10 000 Ojra na racunu,i snadji se nadalje..Hos spizditi lovu za maturalni put,ili platiti si skolovanje,tvoj problem..ne bih se odrekao,ali niti u moju kucu ne bi unosio/la te,za mene neprihvatljive ideje i promoviranja..



oprosti, ali ovo je prestrašno.

vjerojatno ti nije ni palo na pamet da upravo zbog takvih,i sličnih načina ophođenja prema djeci, jednog dana kad odrastu nose u sebi ogromne traume...o kvaliteti života, samopouzdanju, i uopće zdravom pogledu na život da ni ne govorim.
tako nastaje bolesno društvo, i plodno tlo za svakojake izopačenosti, pa i one s ulica amsterdama o kojima govoriš...btw, na tkz. običnim ulicama nisam ništa slično vidjela, no istina i bog nisam ni zalazila u one koje su pune izloga golog ženskog mesa (to je valjda prihvatljvio, negadljivo i dostojanstveno) ili drugim, da mogu sličnom svjedočiti.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by Guest Tue 18 Aug - 11:42

najvise sto mogu prihvatiti su Lezbice,samo ako su privlacne i BI... king...sto se tice ostale rasprave,bogomdani sve rekao...OVER AND OUT..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by aben Tue 18 Aug - 11:52

bogomdani wrote:..Oke,radite sto zelite,ali u svojoj privatnosti,


privatno vlasništvo rješava takve pizdarije ; da nema javnih površina, ne bi bilo ni problema.

šetnica na avenju malu je privatna. možete li zamisliti da neko tamo maše kurčinom? odmah ga privatna policija izbaci i gotovo. no, većina šetača potencijalne privatne šetnice zrinjevac nema ništa protiv kurčina, i privatna policija ne dira "izgrednike" jer znaju da bi šetači i njihovi novčanici prestali dolaziti ako bi ih se diralo, dakle, ka i kad ih se ne bi diralo u slučaju avenju mola.

privatno vlasništvo uništava pitanje diskriminacije, javno je prokleto.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by Guest Tue 18 Aug - 11:53

Ma nek se ebu za svoj racun,perem ruke od njih...moje Ustavno pravo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by night sky Wed 19 Aug - 8:11

bogomdani wrote:najvise sto mogu prihvatiti su Lezbice,samo ako su privlacne i BI... king...sto se tice ostale rasprave,bogomdani sve rekao...OVER AND OUT..





ajde dobro, bar si iskren, jer iskrenost
je kao  iskra koja u mraku osvjetli put, ili napravi požar, rijeđe vatrica koja grije.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by Guest Fri 21 Aug - 13:30

e pa nisam te dosao ovamo grijati...frajeru,malo proseci od mene..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Homoseksualnost"  je  bolest? - Page 8 Empty Re: "Homoseksualnost" je bolest?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 15 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum