ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijatelj mog neprijatelja je i moj neprijatelj a neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj

Go down

Prijatelj mog neprijatelja je i moj neprijatelj a neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj Empty Prijatelj mog neprijatelja je i moj neprijatelj a neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj

Post by vuksadinare Wed 25 May - 9:00

http://www.vecernji.hr/hrvatska/predsjednica-i-premijer-za-amerikance-hdz-porucuje-i-mi-smo-1086958
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Prijatelj mog neprijatelja je i moj neprijatelj a neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj Empty Re: Prijatelj mog neprijatelja je i moj neprijatelj a neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj

Post by vuksadinare Wed 25 May - 9:02

ako bi smjenio hdz i predsjednicu smjenio bih ih zbog ovog...i ne samo njih...ako vec odabires jednu stranu a na vaznom si starteskom mjestu..onda vazes ponude pa ko da bolju...makar i ucjenom...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Prijatelj mog neprijatelja je i moj neprijatelj a neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj Empty Re: Prijatelj mog neprijatelja je i moj neprijatelj a neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj

Post by catabbath Wed 25 May - 9:25

vuksadinare wrote:..onda vazes ponude pa ko da bolju...makar i ucjenom...

Mda RH je na usluzi, unaprijed i bezuvjetno izgleda.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Prijatelj mog neprijatelja je i moj neprijatelj a neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj Empty Re: Prijatelj mog neprijatelja je i moj neprijatelj a neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj

Post by vuksadinare Wed 25 May - 9:36

dawson wrote:
vuksadinare wrote:..onda vazes ponude pa ko da bolju...makar i ucjenom...

Mda RH je na usluzi, unaprijed i bezuvjetno izgleda.
..eh da  nije dugova....dug los drug
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Prijatelj mog neprijatelja je i moj neprijatelj a neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj Empty Re: Prijatelj mog neprijatelja je i moj neprijatelj a neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj

Post by RayMabus Wed 25 May - 10:57

Nismo mi Srbija pa da sjedimo na dvije stolice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176229
2014-04-11


Back to top Go down

Prijatelj mog neprijatelja je i moj neprijatelj a neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj Empty Re: Prijatelj mog neprijatelja je i moj neprijatelj a neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj

Post by catabbath Wed 25 May - 11:28

vuksadinare wrote:...dug los drug

Meni se čini da smo vratili i to s kamatama. Evo danas btw. vlada odlučina da nabavljamo 16 USA helikoptera...
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Prijatelj mog neprijatelja je i moj neprijatelj a neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj Empty Re: Prijatelj mog neprijatelja je i moj neprijatelj a neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum