ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by provocator 22/5/2016, 13:04

Yebite se vi i vaša Hrvatska...„Znaš šta ću vam reć svima skupa, jebite se vi i vaša Hrvatska, svi vi, novinari, branitelji, od vrha pa do dole, od predsjednice do zadnjeg šupka koji šuti u ovoj zemlji i kopa po kontejneru, jebite se svi skupa, ja se u ovo sranje od zemlje više ne vraćam!“ [url=facebook]facebook[/url]

Slavoniju je samo ove godine autobusima prema Njemačkoj i drugim europskim državama napustilo oko 20.000 mladih ljudi (cca 666 školskih razreda...). » Total Croatia News

_________________
Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by vuksadinare 22/5/2016, 13:08

Nekidan slusam jednog slavonca kako kuka da ne moze zivjet od 12ha zemlje..a isto nekidan gledam o opg-u...obitelj kraj v.gorice ima 3 ha zemlje i opg i sasvim pristojno zive..no pvaj slavonac standardno psenica i kuruza..ovi sa 3 hektra sve zivo uzgajaju i imaju siguran plasman robe....tko je tu onda lud
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by Kermit 22/5/2016, 13:14

vuksadinare wrote:Nekidan slusam jednog slavonca kako kuka da ne moze zivjet od 12ha zemlje..a isto nekidan gledam o opg-u...obitelj kraj v.gorice ima 3 ha zemlje i opg i sasvim pristojno zive..no pvaj slavonac standardno psenica i kuruza..ovi sa 3 hektra sve zivo uzgajaju i imaju siguran plasman robe....tko je tu onda lud
Ne bježe takvi već oni koji nemaju zemlje ili žive u gradu, u biti cijelo podrčje od Županje od Miholjca, Baranja, pa do Slatine i Čađavice će biti pustara...za naselja uz Dunav i Dravu ima šanse ovo ostalo sve ide u Njemačku i dr. i to zauvijek.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by jastreb 22/5/2016, 13:14

provocator wrote:Yebite se vi i vaša Hrvatska...„Znaš šta ću vam reć svima skupa, jebite se vi i vaša Hrvatska, svi vi, novinari, branitelji, od vrha pa do dole, od predsjednice do zadnjeg šupka koji šuti u ovoj zemlji i kopa po kontejneru, jebite se svi skupa, ja se u ovo sranje od zemlje više ne vraćam!“ [url=facebook]facebook[/url]

Slavoniju je samo ove godine autobusima prema Njemačkoj i drugim europskim državama napustilo oko 20.000 mladih ljudi (cca 666 školskih razreda...). » Total Croatia News
Prije dva mjeseca sam inspiriran egzodusom iz Slavonije napisao jednu pjesmu,no kasnije sam je zagubio.

Šteta,jer ovaj lik kao da je u svom govoru bio inspiriran mojim stihovima.

Stihovi su išli otprilike ovako:

Jebite se rodna polja,jebite se tambure

(.........) 

Ja odlazim još večeras Štutgart-Mihnen-Kanada
Jebem li te o ravnico-i ne vraćam se nikada.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by provocator 22/5/2016, 13:38

vuksadinare wrote:Nekidan slusam jednog slavonca kako kuka da ne moze zivjet od 12ha zemlje..a isto nekidan gledam o opg-u...obitelj kraj v.gorice ima 3 ha zemlje i opg i sasvim pristojno zive..no pvaj slavonac standardno psenica i kuruza..ovi sa 3 hektra sve zivo uzgajaju i imaju siguran plasman robe....tko je tu onda lud
A čuj... Bit će da je tomu Tito kriv!
Sad kada imamo tolike godine samostalnu, suverenu, neovisnu i modernu Hrvatsku Slavonija ali i Barnja propadaju?! Komunisti su krivi!

Mladi, koji bi trebali biti snaga Hrvatske iz takvih sredina odlaze svakoga dana. I umjesto da netko od naših vrlih političara zastane, udari šakom o stol i kaže: Pa pobogu, jesmo li mi izvan Zagreba isto Hrvatska? On šuti pognuvši glavu nad svakom štetom koju centralizacija proizvodi, uzima svoju dnevnicu, živi na račun obveznika i svake četiri godine na mjesec dana se toliko zabrine za svoju sredinu da se od silne zabrinutosti plete u svojim lažima, ne znajući više ni sam što je istina, a što bi istinom trebalo biti.

Sad če to Kolinda srediti... Bez brige.

_________________
Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by crvenkasti 22/5/2016, 13:46

Sva sreća da smo u EU, pa sad i stranci mogu kupovati naše njive i livade.

Neće ništa propasti, čeka se samo da još padne cijena.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by kic 22/5/2016, 13:47

provocator wrote:Sad kada imamo tolike godine samostalnu, suverenu, neovisnu i modernu Hrvatsku Slavonija ali i Barnja propadaju?! Komunisti su krivi!

dobro, ja sam baš nedavno čitao kak su 90ih tek 20% ljudi bili nova lica u politici na prostoru ex-you, dok su Zapadni Slaveni i ostali imali puno veći postotak nove krvi..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by RayMabus 22/5/2016, 13:49

Nije Slawoncima nitko kriw šta se nisu sami malo bolje organizirali i ekonomski uzdigli.

Kad čekaš pomoč od drugoga kao oni od ZG obično propadneš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by Guest 22/5/2016, 13:52

provocator wrote:Yebite se vi i vaša Hrvatska...„Znaš šta ću vam reć svima skupa, jebite se vi i vaša Hrvatska, svi vi, novinari, branitelji, od vrha pa do dole, od predsjednice do zadnjeg šupka koji šuti u ovoj zemlji i kopa po kontejneru, jebite se svi skupa, ja se u ovo sranje od zemlje više ne vraćam!“ [url=facebook]facebook[/url]

Slavoniju je samo ove godine autobusima prema Njemačkoj i drugim europskim državama napustilo oko 20.000 mladih ljudi (cca 666 školskih razreda...). » Total Croatia News
U najtežim trenucima ostat će samo pravi domoljubi, bogoljubi i nadasve veliki Hrvati i forumaši. Do posljednjeg slova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by debotoijusto 22/5/2016, 14:05

crvenkasti wrote:Sva sreća da smo u EU, pa sad i stranci mogu kupovati naše njive i livade.

Neće ništa propasti, čeka se samo da još padne cijena.
cinik-stoik B-)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by RayMabus 22/5/2016, 14:08

Poljoprivredne parcele se moraju ukrupnit kako bi proizodnja bila ispaltiwa .....i opet netko to mora orat , nawodnjawat ....tako da pišete gluposti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by jastreb 22/5/2016, 14:14

NicksterVonDudsi wrote:
provocator wrote: 
Slavoniju je samo ove godine autobusima prema Njemačkoj i drugim europskim državama napustilo oko 20.000 mladih ljudi (cca 666 školskih razreda...). 
I ovdje je đavo umešao prste. :]
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by Guest 22/5/2016, 14:22

jastreb wrote:
NicksterVonDudsi wrote:
provocator wrote: 
Slavoniju je samo ove godine autobusima prema Njemačkoj i drugim europskim državama napustilo oko 20.000 mladih ljudi (cca 666 školskih razreda...). 
I ovdje je đavo umešao prste. :]
To je to, pa da. :O Promače mi taj detalj, a inače mi sve zapinje za oko. B-) :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by Kermit 22/5/2016, 16:16

jastreb wrote:
NicksterVonDudsi wrote:
provocator wrote: 
Slavoniju je samo ove godine autobusima prema Njemačkoj i drugim europskim državama napustilo oko 20.000 mladih ljudi (cca 666 školskih razreda...). 
I ovdje je đavo umešao prste. :]
Naravno to je planski uništavanje, prazne prostor, osim toga planiraju dovesti Bugare, Kurde i cigane da bi rezali plaće, odnosno da bi ovi radili za 100 evra. Pa vidi samo Tima apotekara on u biti nema nikakve namjere napraviti ništa dobro već rasprodati i pripremiti državu za još veću bijedu i jad, a onda se vratiti iz rupe iz koje je igmizao
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by jastreb 22/5/2016, 16:32

Ja opet mislim da je Slavonija od centra pretvorena u periferiju i slijepo crijevo.

Istočni dio Slavonije i dio baranje bili su (mada to današnji domoljubi neće priznati) orijentirani prema Srbiji,a dio uz Savu prema Bosni.

To je bila ta prometna poveznica koja je išla cestovnim,riječnim i željezničkim pravcima. da ne napominjem da su vinkovci bili najveće željezničko čvorište u ex Yu. Propale su tvornice, propale su ekonomske veze sa susjedima i to ne bi ni Švicarska izdržala.

Ja kao glavni razlog propasti Slavonije vidim raspad Jugoslavije. To je primarni,ali ne i jedini razlog.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by Antijunak 22/5/2016, 16:53

asilovski wrote:
jastreb wrote:
NicksterVonDudsi wrote:
provocator wrote: 
Slavoniju je samo ove godine autobusima prema Njemačkoj i drugim europskim državama napustilo oko 20.000 mladih ljudi (cca 666 školskih razreda...). 
I ovdje je đavo umešao prste. :]
Naravno to je planski uništavanje, prazne prostor, osim toga planiraju dovesti Bugare, Kurde i cigane da bi rezali plaće, odnosno da bi ovi radili za 100 evra. Pa vidi samo Tima apotekara on u biti nema nikakve namjere napraviti ništa dobro već rasprodati i pripremiti državu za još veću bijedu i jad, a onda se vratiti iz rupe iz koje je igmizao

A i ti ga fantaziraš.
Kakvi Bugari, Kurdi i Cigani? Kakvo plansko uništavanje?
Zašto Slavonija propada je složen pitanje na koje se nemože jednostavno i jednoznačno odgovoriti.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by Antijunak 22/5/2016, 16:54

jastreb wrote:Ja opet mislim da je Slavonija od centra pretvorena u periferiju i slijepo crijevo.

Istočni dio Slavonije i dio baranje bili su (mada to današnji domoljubi neće priznati) orijentirani prema Srbiji,a dio uz Savu prema Bosni.

To je bila ta prometna poveznica koja je išla cestovnim,riječnim i željezničkim pravcima. da ne napominjem da su vinkovci bili najveće željezničko čvorište u ex Yu. Propale su tvornice, propale su ekonomske veze sa susjedima i to ne bi ni Švicarska izdržala.

Ja kao glavni razlog propasti Slavonije vidim raspad Jugoslavije. To je primarni,ali ne i jedini razlog.
Fulao si celi futbal.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by Guest 22/5/2016, 17:03

Antijunak wrote:
asilovski wrote:
jastreb wrote:
NicksterVonDudsi wrote:
provocator wrote: 
Slavoniju je samo ove godine autobusima prema Njemačkoj i drugim europskim državama napustilo oko 20.000 mladih ljudi (cca 666 školskih razreda...). 
I ovdje je đavo umešao prste. :]
Naravno to je planski uništavanje, prazne prostor, osim toga planiraju dovesti Bugare, Kurde i cigane da bi rezali plaće, odnosno da bi ovi radili za 100 evra. Pa vidi samo Tima apotekara on u biti nema nikakve namjere napraviti ništa dobro već rasprodati i pripremiti državu za još veću bijedu i jad, a onda se vratiti iz rupe iz koje je igmizao

A i ti ga fantaziraš.
Kakvi Bugari, Kurdi i Cigani? Kakvo plansko uništavanje?
Zašto Slavonija propada je složen pitanje na koje se nemože jednostavno i jednoznačno odgovoriti.
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by RayMabus 22/5/2016, 17:05

Nek propada.

Naselit ćemo Kurde.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by L'âme 22/5/2016, 17:06

jastreb wrote:Ja opet mislim da je Slavonija od centra pretvorena u periferiju i slijepo crijevo.

Istočni dio Slavonije i dio baranje bili su (mada to današnji domoljubi neće priznati) orijentirani prema Srbiji,a dio uz Savu prema Bosni.

To je bila ta prometna poveznica koja je išla cestovnim,riječnim i željezničkim pravcima. da ne napominjem da su vinkovci bili najveće željezničko čvorište u ex Yu. Propale su tvornice, propale su ekonomske veze sa susjedima i to ne bi ni Švicarska izdržala.

Ja kao glavni razlog propasti Slavonije vidim raspad Jugoslavije. To je primarni,ali ne i jedini razlog.
raspad u kontekstu agresije,unistavanja,depresije,potom u idealnim uvjetima pljacke i izolacije,to da..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.? Empty Re: Hoće li itko živjeti u Slavoniji 2050.?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum