ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by RayMabus 5/22/2016, 12:59

Waša kukanja o ekonomiji i kako je prije bilo bolje su meni zamorna.

Žiwiš u swijetu u kojem je najweči grijeh neimati lowe.

OK.

Šta sad ?

Pa digni se , postani ekonomski stabilan i hebete se za to.

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by IL Risorto 5/22/2016, 13:01

RayMabus wrote:Waša kukanja o ekonomiji i kako je prije bilo bolje su meni zamorna.

Žiwiš u swijetu u kojem je najweči grijeh neimati lowe.

OK.

Šta sad ?

Pa digni se , postani ekonomski stabilan i hebete se za to.
Od mene nisi nikad mogao čuti kukanje i jadikovanje po tom pitanju,no znaš kako se kaže,svako se češe tamo gdje ga svrbi.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by RayMabus 5/22/2016, 13:02

I onda kad tako imaš lowe onda ti nije problem poslat 2000 ( dwije tisuće ) kuna kad widiš owako nešto i na taj način poboljšawaš swijet oko sebe :

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 A0cfeeb00fd4f702526a48cc480f2ebe
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by RayMabus 5/22/2016, 13:03

Ne može jadnik pomoči drugima.

SAMO JAKA LIČNOST TO MOŽE.

Kad očijeni da treba interwenirati..
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by IL Risorto 5/22/2016, 13:06

RayMabus wrote:I onda kad tako imaš lowe onda ti nije problem poslat 2000 ( dwije tisuće ) kuna kad widiš owako nešto i na taj način poboljšawaš swijet oko sebe :

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 A0cfeeb00fd4f702526a48cc480f2ebe
Pa pošalji ti.Davno sam prevazišao potrebu kršćanskog milosrđa ne bi li kupio ulaznicu u raj.
Sad sam u drugom taboru.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by IL Risorto 5/22/2016, 13:08

Potrebitih je mnogo,koliko dnevno djece umire u Africi od gladi,ne možeš spasiti cijeli svijet a i da mogu ne želim,nisam kršćanski misionar niti humanist.


Last edited by Iknar je gay on 5/22/2016, 13:10; edited 1 time in total
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by RayMabus 5/22/2016, 13:09

Iknar je gay wrote:
RayMabus wrote:I onda kad tako imaš lowe onda ti nije problem poslat 2000 ( dwije tisuće ) kuna kad widiš owako nešto i na taj način poboljšawaš swijet oko sebe :

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 A0cfeeb00fd4f702526a48cc480f2ebe
Pa pošalji ti.Davno sam prevazišao potrebu kršćanskog milosrđa ne bi li kupio ulaznicu u raj.
Sad sam u drugom taboru.
Posalo sam im jer sam widio da su normalna obitelj poput mnogih drugih , možda čak i normalnija al ok ...znači prosječna obitelj .....i sada imaš politiku stwaranj od ljudi robowa da bi ih se lakše manipuliralo.

E BAŠ NEĆEŠ.

DOBIT ĆE KUČU.

Kuča je neka sigurnost kakwa takwa.

To je moj mali doprisnos borbi protiw : NEHUMANOG KAPITALIZMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by RayMabus 5/22/2016, 13:11

Iknar je gay wrote:Potrepitih je mnogo,koliko dnevno djece umire u Africi od gladi,ne možeš spasiti cijeli svijet a i da mogu ne želim,nisam kršćanski misionar niti humanist.
MIslim da je Bog rekao da je owo igra u kojoj čemo se zajedničkim naporima swi podignit prema gore i jedino tako i nikako drukčije.

Ćuj Afrika il bilo koji dio swijeta ima oko sebe ljude koji imaju lowe a ako oni nisu zainteresirani za swoje bližnje onda neka slobodno taj dio swijeta ide u TRI PIČHKE MALTERINE.

RIJEČ JE GOSPODNJA.

AMEN.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by Guest 5/22/2016, 13:11

Iknar je gay wrote:
Nickster wrote:
Iknar je gay wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
debotoijusto wrote:
moderni Talgo vagoni, koje je Željeznica Federacije BiH za 67 miliona eura kupila još prije deset godina.

znaci prije 10g. su bili moderni...mozda

A šta se čudiš? U rvata je danas moderna moda iz NDH razdoblje 1941.-1945.
Hrvati su poremećen narod,dijelu Rvata vrhunac moderne je razdoblje NDH dok je drugom dijelu razdoblje Jugoslavije.Ijedni i drugi zaglavili u vremenu i prostoru.Kao dva bolesnika,jedan boluje od kuge,drugi od kolere,te se jedan drugom rugaju a istovremeno ne vide svoju bolest.
Izbavi nas od vlasti tame i izvedi na put svjetla, o, moćni Iknare!
Nešto si pomješao.Ja sam Iknarov fan a ne Iknar.
Piše Iknar, al piše i gay. It's ok. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by IL Risorto 5/22/2016, 13:12

RayMabus wrote:Posalo sam im jer sam widio da su normalna obitelj poput mnogih drugih , možda čak i normalnija al ok ...znači prosječna obitelj .....i sada imaš politiku stwaranj od ljudi robowa da bi ih se lakše manipuliralo.

E BAŠ NEĆEŠ.

DOBIT ĆE KUČU.

Kuča je neka sigurnost kakwa takwa.

To je moj mali doprisnos borbi protiw : NEHUMANOG KAPITALIZMA.
Dražesni RayMabuso,nisam zamišljao da si tako cukren lol!
Nekada sam i ja bio takav sve dok se nisam transformirao,sada gledam stvari kroz drugu prizmu.Priđi na mračnu stranu i svi problemi ovog svijeta biti će ti nevažni.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by IL Risorto 5/22/2016, 13:14

RayMabus wrote:
Iknar je gay wrote:Potrepitih je mnogo,koliko dnevno djece umire u Africi od gladi,ne možeš spasiti cijeli svijet a i da mogu ne želim,nisam kršćanski misionar niti humanist.
MIslim da je Bog rekao da je owo igra u kojoj čemo se zajedničkim naporima swi podignit prema gore i jedino tako i nikako drukčije.

Ćuj Afrika il bilo koji dio swijeta ima oko sebe ljude koji imaju lowe a ako oni nisu zainteresirani za swoje bližnje onda neka slobodno taj dio swijeta ide u TRI PIČHKE MALTERINE.

RIJEČ JE GOSPODNJA.

AMEN.
Bog je krepao,tako da me nije briga za riječi jednog mrtvaca a vjerujem kako se i njegovo kopile ne bi složilo s tvojom drugom konstatacijom,jer bijeli ili crni,europljani i afrikanci,,svi smo mi djeca božija'' lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by IL Risorto 5/22/2016, 13:15

Nickster wrote:
Iknar je gay wrote:
Nickster wrote:
Iknar je gay wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
debotoijusto wrote:
moderni Talgo vagoni, koje je Željeznica Federacije BiH za 67 miliona eura kupila još prije deset godina.

znaci prije 10g. su bili moderni...mozda

A šta se čudiš? U rvata je danas moderna moda iz NDH razdoblje 1941.-1945.
Hrvati su poremećen narod,dijelu Rvata vrhunac moderne je razdoblje NDH dok je drugom dijelu razdoblje Jugoslavije.Ijedni i drugi zaglavili u vremenu i prostoru.Kao dva bolesnika,jedan boluje od kuge,drugi od kolere,te se jedan drugom rugaju a istovremeno ne vide svoju bolest.
Izbavi nas od vlasti tame i izvedi na put svjetla, o, moćni Iknare!
Nešto si pomješao.Ja sam Iknarov fan a ne Iknar.
Piše Iknar, al piše i gay. It's ok. king
pa šta onda,da ostavim samo iknar ili samo gay ? geek
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by RayMabus 5/22/2016, 13:16

Iknar je gay wrote:
RayMabus wrote:
Iknar je gay wrote:Potrepitih je mnogo,koliko dnevno djece umire u Africi od gladi,ne možeš spasiti cijeli svijet a i da mogu ne želim,nisam kršćanski misionar niti humanist.
MIslim da je Bog rekao da je owo igra u kojoj čemo se zajedničkim naporima swi podignit prema gore i jedino tako i nikako drukčije.

Ćuj Afrika il bilo koji dio swijeta ima oko sebe ljude koji imaju lowe a ako oni nisu zainteresirani za swoje bližnje onda neka slobodno taj dio swijeta ide u TRI PIČHKE MALTERINE.

RIJEČ JE GOSPODNJA.

AMEN.
Bog je krepao,tako da me nije briga za riječi jednog mrtvaca a vjerujem kako se i njegovo kopile ne bi složilo s tvojom drugom konstatacijom,jer bijeli ili crni,europljani i afrikanci,,svi smo mi djeca božija'' lol!
JA SAM ATOMSKA BOMBA.

IMAM SWOJ RADIJUS.

ONO ŠTA JE WAN TOG RADIJUSA OSTAWLJAM DRUGIMA .....AKO NEČE NEK IDU U TRI PM.

JA AFRIKI NEBI KUNE DAO.

IMAJU MILJARDERE DOLE A ONDA ZAPADNJAI DAJU LOWU.

PA NEMOJTE TO RADIT.

PRISILITE IH DA SE SAMI BRINU O SEBI ....ILI NEKA KREPAJU JER ONDA BOLJE NISU NI ZASLUŽILI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by RayMabus 5/22/2016, 13:18

Moj radijus je owo :

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 300px-Mediterranean_Sea_political_map-hr.svg
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by Guest 5/22/2016, 13:19

Iknar je gay wrote:
Nickster wrote:
Iknar je gay wrote:
Nickster wrote:
Iknar je gay wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
debotoijusto wrote:
moderni Talgo vagoni, koje je Željeznica Federacije BiH za 67 miliona eura kupila još prije deset godina.

znaci prije 10g. su bili moderni...mozda

A šta se čudiš? U rvata je danas moderna moda iz NDH razdoblje 1941.-1945.
Hrvati su poremećen narod,dijelu Rvata vrhunac moderne je razdoblje NDH dok je drugom dijelu razdoblje Jugoslavije.Ijedni i drugi zaglavili u vremenu i prostoru.Kao dva bolesnika,jedan boluje od kuge,drugi od kolere,te se jedan drugom rugaju a istovremeno ne vide svoju bolest.
Izbavi nas od vlasti tame i izvedi na put svjetla, o, moćni Iknare!
Nešto si pomješao.Ja sam Iknarov fan a ne Iknar.
Piše Iknar, al piše i gay. It's ok. king
pa šta onda,da ostavim samo iknar ili samo gay ? geek
Postupi po savjesti. flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by RayMabus 5/22/2016, 13:20

RayMabus wrote:Moj radijus je owo :

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 300px-Mediterranean_Sea_political_map-hr.svg
I ako u NIgeriji nema owakwih likowa kao ja koji će tamo imat swoj radijus pa podignit NIgeriju .....pa nemoj ti to radit.

TO JE ZABRANJENO.

NITI KUNE IM NEMOJTE DATI.

NEKA KREPAJU.

DOČI ČE BOLJI LJUDI UMJESTO NJIH.

DUHOWNA EWOLUČIJA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by IL Risorto 5/22/2016, 13:22

Nickster wrote:
Iknar je gay wrote:
Nickster wrote:
Iknar je gay wrote:
Nickster wrote:
Iknar je gay wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
debotoijusto wrote:
moderni Talgo vagoni, koje je Željeznica Federacije BiH za 67 miliona eura kupila još prije deset godina.

znaci prije 10g. su bili moderni...mozda

A šta se čudiš? U rvata je danas moderna moda iz NDH razdoblje 1941.-1945.
Hrvati su poremećen narod,dijelu Rvata vrhunac moderne je razdoblje NDH dok je drugom dijelu razdoblje Jugoslavije.Ijedni i drugi zaglavili u vremenu i prostoru.Kao dva bolesnika,jedan boluje od kuge,drugi od kolere,te se jedan drugom rugaju a istovremeno ne vide svoju bolest.
Izbavi nas od vlasti tame i izvedi na put svjetla, o, moćni Iknare!
Nešto si pomješao.Ja sam Iknarov fan a ne Iknar.
Piše Iknar, al piše i gay. It's ok. king
pa šta onda,da ostavim samo iknar ili samo gay ? geek
Postupi po savjesti. flower
A da se pozovem na prigovor savjesti. scratch
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by Guest 5/22/2016, 13:23

Odlična ideja. cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by RayMabus 5/22/2016, 13:24

RayMabus wrote:Moj radijus je owo :

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 300px-Mediterranean_Sea_political_map-hr.svg

Moj radijus pomaganja.

Wan owoga .....a jok bato.

AKO NEMA LIKOWA KOJI ĆE RADIT TAMO U TOM RADIJUS .....TO JE NJIHOW PROBLEM.

JA IMAM SWOJ RADIJUS.

KAO I ATOMSKA BOMBA.

I TO JE TO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by RayMabus 5/22/2016, 13:26

Al ste brate mili začatali temu ....ima weč uru wrimena da oću izračunat koliko wremenski bi trebalo .....i jbte me sa JUgosawijom.

Ma idite u pičhku malterinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by RayMabus 5/22/2016, 13:29

RayMabus wrote:


Uskoro na relaciji Sarajevo-Zagreb počinju saobraćati moderni Talgo vagoni, koje je Željeznica Federacije BiH za 67 miliona eura kupila još prije deset godina.

http://balkans.aljazeera.net/video/al-jazeera-business-modernim-vozom-od-sarajeva-do-zagreba
ZG - Sarajewo ...400 kilometara ...wožnja traje 10 sati

ZG - MIhen ----550 KM .....9 sati
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba - Page 3 Empty Re: Modernim vozom od Sarajeva do Zagreba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum