ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 17:03

jastreb wrote:
RayMabus wrote: 
Prijedor je naš. 
Baš sam neki dan bio.

Čiji li je  srpski ili islamski???
Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 71369-004-F465C694

Naš.

lol!

RayMabus

Posts : 176426
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 17:06

Šta ti to uopće znaci ciji je Prijedor ?

Šta to znaci uopce ?

Svaciji.

Eto ciji je.

Samo nije velikosrpski , četnicki.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176426
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 17:09

Prijedor je samo ....jedna vojna strateška kota .....u kojoj leži kljuc pada cijeog dijela zapadnog dijela RS.

Upravo zato jer je to tako a Bošnjaci se tamo vracaju ( a najbolje da ne jel ) to je pola pola .....

A ako je pola pola .....onda bolje da svi budu tiho .....jer može nastat i dernek.

Meni dernek ne triba al ga mogu proizvest.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176426
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 17:17

NIkave nacionalizme necu da cujem na ....

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Mapa_BiH_vel


Pruzi Zagreb - PLoce

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Vlak_niskopodni_cx_rs
RayMabus
RayMabus

Posts : 176426
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 17:24

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 160508082.3_mn

Zvonko Momčilović autor je i vlasnik projekta Adriatic Train Hostels koji nudi hostele u prilagođenim spavaćim vagonima na željezničkim kolodvorima, na kolosijecima koji nisu u upotrebi.

Vagon-hostel parkiran pokraj pošte na Glavnom kolodvoru u Zagrebu zadovoljava sve minimalne tehničke uvjete za hostel. Riječ je o inovativnoj ideji Momčilovića, koji je odrastao uz željeznicu, a koju je prepoznalo hrvatsko Ministarstvo turizma od kojega je dobio poticaj te otvorio prvi ovakav zagrebački hostel početkom aprila ove godine.

Plan je postojećem vagonu u Zagrebu dodati još dva spavaća vagona, a po tri spavaća vagona Momčilović uskoro otvara na kolodvorima Split, Šibenik, Zadar, Rijeka i Pula.

----

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 HostelZagreb_AA%20(3)


----

Cujem li neke nacionalizme na toj dionici dobit će od mene pendrek po glavi i nogu u jaja.


To je vojna pruga ....tj potencijalni vojni smjer ....necu nikave partizane , četnike kurze palce na njoj.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176426
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 17:47

Nije Dodika zabolilo ono šta vi mislite da ga je zabolilo.

Doduše njemu vlast škripi pod nogama pa mu sad malo ovakve retorike dobro dođe no ovdje ga više boli nešto drugo.

Strahe je katolik.

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Heinz-christian_strache_2009_manfred-werner
RayMabus
RayMabus

Posts : 176426
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 17:58

Ono prica ide nekako ovako : mi bosanski Srbi smo brana protiv najezde islama bla bla bla ....dakle oni su kao nekaki križari 

....i onda eto .....zamisli ......



U publikaciji Slobodana Praljka “Srušene i oštećene katoličke crkve I objekti u Bosni i Hercegovini u ratu 1991.-1995.” nailazimo na sljedeće podatke. Broj potpuno porušenih župnih crkava je 65, a od tog broja 64 je porušila srpska vojska, a 1 muslimanske snage. Od 60 ostalih crkvi koje su porušene, 53 su porušili Srbi, a 7 Muslimani. Srpske oružane snage su potpuno uništile i 8 samostana. Od 54 teško oštećene župske crkve, 40 su oštetili Srbi, a 13 Muslimani. Teška oštećenja su pronađena kod 53 crkve, a njih 40 su oštetili Srbi, a 13 Muslimani. Od 14 teško oštećenih samostana, 9 su oštetili Srbi,a 5 Bošnjaci. Prema ovom autoru u posljednjem ratu je u većoj ili manjoj mjeri stradalo 185 župnih crkvi, 168 crkvi, 227 kapela, 226 župnih kuća i objekata, 30 samostana i 164 groblja.



Ako pogledamo ove brojke, i pored različitih metodologija i procjena, sasvim je jasno da su tokom rata u Bosni i Hercegovini najviše stradali muslimanski vjerski objekti i to prvenstveno od strane srpske vojske, ali su Srbi uništili ili oštetili i najveći broj hrvatskih bogomolja. Sve je to praćeno hitovima “Sve džamije u oblake lete” i “Ja sam rođen gdje džamije nema”. S druge strane ne smijemo da zenemarimo i rušenje I oštećenje oko 450 vjerskih objekata Srpske pravoslavne crkve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176426
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by Ringo10 19/5/2016, 20:26

Usporedba sa Bleiburgom je kretenska. I inače ta hrvatska opjednutost tim Bleiburgom je budalaština.

Hrvati nikoga neće ni dirnuti ni dojmiti sa time.

On time stavlja Hrvate I katolike općenito  iz Banja Luke u neku poziciju razbijene gubitničke vojske što je besmislica.

Bolje bi bilo da je vlast RS usporedio sa fašističkim režimom u kojem manjine nemaju nikakva prava.

Doduše nije RS po tome pitanju nikakav izuzetak. Slično je I u Sarajevu I u Federaciji samo što je vladajuća klika iz druge nacije.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 20:28

Ringo10 wrote:Usporedba sa Bleiburgom je kretenska. I inače ta hrvatska opjednutost tim Bleiburgom je budalaština.

Hrvati nikoga neće ni dirnuti ni dojmiti sa time.

On time stavlja Hrvate I katolike općenito  iz Banja Luke u neku poziciju razbijene gubitničke vojske što je besmislica.

Bolje bi bilo da je vlast RS usporedio sa fašističkim režimom u kojem manjine nemaju nikakva prava.

Doduše nije RS po tome pitanju nikakav izuzetak. Slično je I u Sarajevu I u Federaciji samo što je vladajuća klika iz druge nacije.
Jok ....zato je sva četničadija skocila na noge.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176426
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by Guest 19/5/2016, 20:39

I vlast i oporba napali Komaricu. Skreće Dodik pogotke sa sebe. Jebo mu Vučić mater u dupe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 20:51

kofein wrote:I vlast i oporba napali Komaricu.
Šta samo znaci da je to sve isti kuraz,
RayMabus
RayMabus

Posts : 176426
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 19/5/2016, 20:52

kofein wrote: Skreće Dodik pogotke sa sebe.
Neka skreće. Odgovara nam da on ostane na vlasti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176426
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by flumen 19/5/2016, 22:47

usporedba je na mjestu. stratiste Hrvata i Bleiburg i Banja Luka...ovi gradovi na "B" su nam se bas nesto zamjerili...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by Ringo10 20/5/2016, 07:01

flumen wrote:usporedba je na mjestu. stratiste Hrvata i Bleiburg i Banja Luka...ovi gradovi na "B" su nam se bas nesto zamjerili...
Bila je Banja Luka stratište muslimana više nego što je stratište Hrvata.

Ali muslimani se vraćaju I u početku trpe svašta I svakakva maltretiranja a onda kad se vrate u većem broju,  kurac ćeš h više maltetirati.

A kad postanu većina onda oni maltretiraju. I oni će postići da su ukine RS I onda će zavladati cijelom BiH.

Hrvatska će to podržati a Hrvatima će bti isti kurac kao i danas. SVako ih gazi i osuđeni su na izumiranje.

A Srbi I Hrvati će biti u položaju kao u osmanlijsko doba.

Sukobljavanja između Srba I Hrvata u BiH su za muslimane dobitak na lutriji. Sjećam se kad mi je bivša djevojka, dobro više je bila kao privremeni seksualni partner, rekla je - vi I Srbi ćete se tući I klati dovijeka I zato će cijela BiH biti naša. Ja sam se smijao a danas sam shvatio da je moja bivša taliban-kurvica bila u pravu. 

I zato će BiH cijela biti njihova.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by vuksadinare 20/5/2016, 07:22

Ringo10 wrote:
flumen wrote:usporedba je na mjestu. stratiste Hrvata i Bleiburg i Banja Luka...ovi gradovi na "B" su nam se bas nesto zamjerili...
Bila je Banja Luka stratište muslimana više nego što je stratište Hrvata.

Ali muslimani se vraćaju I u početku trpe svašta I svakakva maltretiranja a onda kad se vrate u većem broju,  kurac ćeš h više maltetirati.

A kad postanu većina onda oni maltretiraju. I oni će postići da su ukine RS I onda će zavladati cijelom BiH.

Hrvatska će to podržati a Hrvatima će bti isti kurac kao i danas. SVako ih gazi i osuđeni su na izumiranje.

A Srbi I Hrvati će biti u položaju kao u osmanlijsko doba.

Sukobljavanja između Srba I Hrvata u BiH su za muslimane dobitak na lutriji. Sjećam se kad mi je bivša djevojka, dobro više je bila kao privremeni seksualni partner, rekla je - vi I Srbi ćete se tući I klati dovijeka I zato će cijela BiH biti naša. Ja sam se smijao a danas sam shvatio da je moja bivša taliban-kurvica bila u pravu. 

I zato će BiH cijela biti njihova.
kad se ti i epikur za primjer vratite u bosnu i oajcate hrvatski korpus vjerovat cu vam...samo nemojte o onom nema posla i ugnjetavani smo..tako i drugi misle a vas dvojica bi da drugi podmetnu svoje guzice a vi hi-life i filozofirat..ne gospodo vi prvi kao primjer i najrjecitiji i najpametniji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by RayMabus 20/5/2016, 09:16

Pa bolje da je BiH vecinski njihova nego od ove pravoslavne pašcadi ....četnicke jel.

Pa mislim ono ako se vec može birati ....pa najbolje da cu cetnike podržavat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176426
2014-04-11


Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by flumen 20/5/2016, 18:44

poznato je da Bosanci ne citaju knjige. Oni vjeruju sto im 'odze kazu. Ako ja kupim par njihovih 'odza i kazem da propovjedaju kako su Bosnjaci islamizirani Hrvati i da su oni zapravo Hrvati islamske vjere, onda nema boljih sehida za hrvatske interese...e onda valaj, cede najebale...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu - Page 3 Empty Re: Necuveni medijski linc u RS na biskupa Komaricu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum