ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 25/5/2016, 19:43

bolje jedi cvarke.
i gleda film ;)

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/5/2016, 19:45

Ja grizem bananu, drugu po redu danas ako računamo home-made sladoled. Nakon nje, napadam naranču. :trlja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 25/5/2016, 19:50

e, vis banana. dobra ideja.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 25/5/2016, 19:50

gdje nam je med zadnjih dana?

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/5/2016, 19:51

Na hvaru ja mislim
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 25/5/2016, 19:55

opaaaaaaaaa  :evilgrin

možda će se vratit troje nazad love

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/5/2016, 19:56

veber wrote:e, vis banana. dobra ideja.

Već imam tri raskomadane u frizeru. :trlja
Kad se zaželim sladoleda, samo izvadim jednu, zblendam, dodam cimeta, narezanih orašida ili čega već i - voilà! Slajo bez mlijeka, šećera i bilo kakvih drugih pizdarija, a svejedno superfin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 25/5/2016, 20:00

možda se i ja okušam u takvom nekom domaćem sladoledu.. bez mlijeka prvenstveno
jer mi se zamasti lice i udebljam se  pig
ne paše mi mliječno, nikako (osim sira posnoooog)

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/5/2016, 20:04

Ovo je jednostavno da jednostavnije ne može biti. Narežeš banane na tanke šnite, staviš u plastičnu vrećicu za domaćinstvo, smrzneš, izvadiš, zblendaš. :D

Jedino što bi bilo dobro je da kad ih izvadiš iz frizera da ih pustiš samo 4-5 minuta vani prije nego kreneš blendati da ne sjebeš štapni kao što sam ja napravila, a isto tako moraju biti dobro smrznute da dobiješ pravu finu strukturu pravog sladoleda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/5/2016, 20:07

modra wrote:opaaaaaaaaa  :evilgrin

možda će se vratit troje nazad love
Zamisli :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 25/5/2016, 20:08

Lady_D wrote:Ma betty ima dana kada bi sve grlila i ljubila druge dane svima broji.
Ja sam se pomirila sa time. :p

tvoja izjava samo dokazuje kako me uopce ne poznajes

ja sam iskrena, otvorena i volim se zayebavat i na tudji i na svoj racun

mi se ovdje druzimo ... koliko dugo ?

smatram da mozemo tako komunicirat da se i podyebavamo i prepucavamo i smijemo i zezamo i porjeckamo, ali nije se jos dogodilo da je neko nekome falio respekta ... yebemu

jesam li ja zagy tebe sad povrijedila ? ako jesam, ja ti se najiskrenije ispricavam, jer mi nikakva zla namjera nije bila

pa sta bi jadna modra trebala rec koliko je verbalno maltretiram ? ili kic ? ili bracala ?

sad bi ja trebala rec da ja to sve iz dragosti, bla bla, ali necu - ko vas yebe, idete mi na zivce :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/5/2016, 20:11

Pa kako da te poznajem. Prozborimo 2 rijeci mjesec dana.

Zasto si se sada naljutila?

Samo kazem da ima dana kada si mila i dana kada nisi. Ali to sve u svemu, kada sve zbrojis i oduzmes nije niti bitno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/5/2016, 20:13

Problem je (ja mislim) sto nekada zvucis pregrubo, a ne reagiraju sve osobe na napisano jednako. Netko shvati da je zajebacija i vrati ti istom mjerom, nekoga povrijedi, kao Zagy danas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 25/5/2016, 20:16

Lady_D wrote:Pa kako da te poznajem. Prozborimo 2 rijeci mjesec dana.

Zasto si se sada naljutila?

Samo kazem da ima dana kada si mila i dana kada nisi. Ali to sve u svemu, kada sve zbrojis i oduzmes nije niti bitno.

apsolutno nisam ljuta

ne poznajemo se u reali, ali nakon godina i godina svakodnevnog forumasenja skuzis otprilike kakav je tko

betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 25/5/2016, 20:19

Lady_D wrote:Problem je (ja mislim) sto nekada zvucis pregrubo, a ne reagiraju sve osobe na napisano jednako. Netko shvati da je zajebacija i vrati ti istom mjerom, nekoga povrijedi, kao Zagy danas.

u redu, sve jasno

zagy sam se ispricala

betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/5/2016, 20:19

Ti si ledena kraljica cije srce je tesko osvojivo, samo to znam :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 25/5/2016, 20:20

aha
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/5/2016, 20:22

:popcorn :shy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 25/5/2016, 20:23

Lady_D wrote:Pa kako da te poznajem. Prozborimo 2 rijeci mjesec dana.

Zasto si se sada naljutila?

Samo kazem da ima dana kada si mila i dana kada nisi. Ali to sve u svemu, kada sve zbrojis i oduzmes nije niti bitno.
nije se uopce naljutila

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/5/2016, 20:23

Veg :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/5/2016, 20:24

veber wrote:
Lady_D wrote:Pa kako da te poznajem. Prozborimo 2 rijeci mjesec dana.

Zasto si se sada naljutila?

Samo kazem da ima dana kada si mila i dana kada nisi. Ali to sve u svemu, kada sve zbrojis i oduzmes nije niti bitno.
nije se uopce naljutila
Suti ti stara papigo :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum