ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Sun 22 May - 20:48

uzeo sam bocu vode poslije trcanja ...pazi ovo sa limeta krastavci pepermint okus ...to je toliko gadno da sam odma prosuo ...okus krastavaca dominira i to kiselih krastavaca bas ono bljak ...odma uzeo novu sa okusom jabuke ...provjerene stvari nekad su i najbolje ...no experiment Basketball

EstebanEnrique

Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 22 May - 20:50

Zalijevali sam bašču večeras s mamom,pojeli me komarci!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 22 May - 20:53

Ne volim te vode s umjetnim aromama. S druge strane, danas sam na povratku doma u jednom dućančiću sa zdravom hranom kupila vodu s velikim komadima mente, svježeg krastavca, limuna i đumbira i to mi je baš bilo fino. Uzela sam odmah i za kasnije sok od kelja, limuna, svježeg krastavca, jabuke i kruške.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 22 May - 20:58

Ma te vode s aromama ne valjaju.
Rade kupim sok ili obicnu vodu.
Jana limun mi je samo ok
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 22 May - 21:00

Pas mi je zaspao otvorenih ustiju sa jezikom vani. I hrce... Jadna mala :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 22 May - 21:03

Lady_D wrote:Ma te vode s aromama ne valjaju.
Rade kupim sok ili obicnu vodu.
Jana limun mi je samo ok

Da, previše mi je nekako umjetan okus. Zato mi se svidjela ova danas jer je bila obična voda s ubačenim komadima voća, povrća i trava. Dalo mi je super za napraviti doma i nositi kad krenu ljetne vrućine.



Blesavac. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 22 May - 21:06

U biti blesavica je :D zenkica 

Izmorila se posteno, a i ja :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 22 May - 21:06

Ali zmije ljudi moji zmije... I na obje ja naletim :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 22 May - 21:07

Učinilo se i meni da sam vidjela jednu na putu do plaže jučer...

sad su najluđe čini mi se
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 22 May - 21:08

Na putu do koje plaže? :| Da znam gdje ne idem. :^0 :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 22 May - 21:09

Bas sam i ja to rekla danas... Da su sada bas pred ljeto najlude. Sada kad je tako "naglo" zatoplilo. Pa posvuda ih ima ljudi moji. Pratim neki istarski portal i jedan civjek je naletio na poskoka. Doslovno je visio na pola sa grane kraj puta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 22 May - 21:10

Na Hvaru jedna, ne boj se. Maknu se preko ljeta :D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 22 May - 21:11

Vidjela sam i sljepica, ali njega nisam uborjala
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 22 May - 21:12

Ali sta ce ti sljepic :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 22 May - 21:12

Pise se slijepic?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 22 May - 21:14

Zmije iskaču uokolo, svakakva leteća gamad razmaše se sa svojim žalcima naokolo, komaračke krvopije krvožednu nasrću da se naloču krvi... i onda se netko čudi zašto ne volim ljeto.  :D


Last edited by Vegvísir on Sun 22 May - 21:16; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 22 May - 21:15

Lady_D wrote:Pise se slijepic?

Bez i. Sljepić. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 22 May - 21:15

Onda sam dobro...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Sun 22 May - 21:16

Vegvísir wrote:Ne volim te vode s umjetnim aromama. S druge strane, danas sam na povratku doma u jednom dućančiću sa zdravom hranom kupila vodu s velikim komadima mente, svježeg krastavca, limuna i đumbira i to mi je baš bilo fino. Uzela sam odmah i za kasnije sok od kelja, limuna, svježeg krastavca, jabuke i kruške.
opet ti veg sa svojim djumbirom ...meni je to preljuto :P

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 22 May - 21:17

Ma u vodi samo malo pusti aromu, ne osjeti se ljutina. :D

Ja ga poslije izgrizem, ali to je proizvoljno. :shy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 22 May - 21:18

žene vole zdrava sranja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum