ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AP i Der Standard o komemoraciji u Bleiburgu: To je atrakcija za fašiste, ne može bez ustaša :)))

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

AP i Der Standard o komemoraciji u Bleiburgu: To je atrakcija za fašiste, ne može bez ustaša :))) - Page 9 Empty Re: AP i Der Standard o komemoraciji u Bleiburgu: To je atrakcija za fašiste, ne može bez ustaša :)))

Post by Guest 19/5/2016, 11:50

vuksadinare wrote:
Noor wrote:
vuksadinare wrote:..ja sam u horoskopu strijelac..bez zajebancije

tebi je idealni partner vaga :P
ma nemoj.... B-)
dobro...tebi je ionak svejedno...ti bi i muhu u letu :P

Guest
Guest


Back to top Go down

AP i Der Standard o komemoraciji u Bleiburgu: To je atrakcija za fašiste, ne može bez ustaša :))) - Page 9 Empty Re: AP i Der Standard o komemoraciji u Bleiburgu: To je atrakcija za fašiste, ne može bez ustaša :)))

Post by vuksadinare 19/5/2016, 11:51

Noor wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
vuksadinare wrote:..ja sam u horoskopu strijelac..bez zajebancije

tebi je idealni partner vaga :P
ma nemoj.... B-)
dobro...tebi je ionak svejedno...ti bi i muhu u letu :P
sta mogu..doslo doba...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

AP i Der Standard o komemoraciji u Bleiburgu: To je atrakcija za fašiste, ne može bez ustaša :))) - Page 9 Empty Re: AP i Der Standard o komemoraciji u Bleiburgu: To je atrakcija za fašiste, ne može bez ustaša :)))

Post by Guest 19/5/2016, 14:38

Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
jesi ti jarac? :D
Vaga, mada kako rekoh to su pizdarije na desetu potenciju. Koliko su me puta pokušali uklopiti u neke klišeje i svaki put ostanu razočarani, ono nemoguće je da si vaga a da nisi ovakav ili onakav bla bla

imaš ascendent u ovnu..to ti je to :)
Moš misliti, rekoh teške pizdarije na koje ne dajem ni pišljiva boba :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AP i Der Standard o komemoraciji u Bleiburgu: To je atrakcija za fašiste, ne može bez ustaša :))) - Page 9 Empty Re: AP i Der Standard o komemoraciji u Bleiburgu: To je atrakcija za fašiste, ne može bez ustaša :)))

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum