ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EDUARDO DA SILVA,NAJVEĆI KRALJ

Go down

EDUARDO DA SILVA,NAJVEĆI KRALJ Empty EDUARDO DA SILVA,NAJVEĆI KRALJ

Post by muckodjubre 16/5/2016, 00:35

Volio bih opet zaigrati za Hrvatsku, nedostaje mi društvo iz reprezentacije, onaj osjećaj istrčati u hrvatskom dresu. Ali ne ovisi o meni, povjerio se Eduardo prijateljima.

- Više sam Hrvat nego Brazilac. Kao nogometaš i kao ličnost formirao sam se u Hrvatskoj.
Ali drago mi je što u Šahtaru igram s mnogo Brazilaca, lijepo je čuti materinji jezik - rekao je Eduardo.

I to je prava istina. Uostalom, trebali ste ga vidjeti nakon jedne utakmice Hrvatske u kvalifikacijama za SP u Brazilu. Slaveći pobjedu tamburaši su šetali od igrača do igrača. Bilo je tu svakakvih narudžbi, a kad su došli do Dudua, samo je kratko rekao:

- Molim vas, možete li odsvirati ‘Lijepa li si’?

Takav je Dudu. I kako god završilo s popisom lijepo je, barem na trenutak, sjetiti se Eduarda...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

EDUARDO DA SILVA,NAJVEĆI KRALJ 6b8efe2f85c2b63406b2EDUARDO DA SILVA,NAJVEĆI KRALJ Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500EDUARDO DA SILVA,NAJVEĆI KRALJ Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum