ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Englezi nestali iz Londona

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Englezi nestali iz Londona - Page 3 Empty Re: Englezi nestali iz Londona

Post by Kermit 16/5/2016, 07:38

kic wrote:
Leviathan2 wrote:joda nisi bio po selima, jebo ove po gradovima, mene gigi zajebe i vodi na pizzu u Hagenu, udjemo a unutra neki Sikhi rade pizzu, ebo sam mu oca imater

a to je pravilo, vani sve okičeno talijanskim bojama, pizza mama mia, a unutra sve pakiji mješaju tijesto xD
ne volim pakistance, to je u većini slučajeve neviđeni pedersko-vehabijski lopovski ciganski ološ, još oni iz bangladeša nekako jer su većinom skromni i sretni što su pobjegli iz delte, ali ovi Karaći bojsi su živa prijevara

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Englezi nestali iz Londona - Page 3 Empty Re: Englezi nestali iz Londona

Post by Kermit 16/5/2016, 07:40

Leviathan2 wrote:
kic wrote:
Leviathan2 wrote:joda nisi bio po selima, jebo ove po gradovima, mene gigi zajebe i vodi na pizzu u Hagenu, udjemo a unutra neki Sikhi rade pizzu, ebo sam mu oca imater

a to je pravilo, vani sve okičeno talijanskim bojama, pizza mama mia, a unutra sve pakiji mješaju tijesto xD
ma nebih ja ni na to nasjeo, al sam nasjeo na ono,  specijaliteti tipici italiani, i onda na jebeno pravilnom talijanskom spisak, mislim ajd cak su i gigija zajebali koji je talijan, ja izmedju ostalih govorim talijanski odlicno i brzo uocavam netalijane, al ovo je zajebalo i mene i gigija, ko i cevapcici u zurichu, ja se nadao da je bar shiptar, kuratz siptar, juznoamerikanac, upickumaterinu
jesi primjetio da latinosa ima svuda? bježe iz lat. amerike od kolumbijaca, venecule, argentine, čilea, brazila? inače peku one svoje specijalitete meso, kobasa, krumpiri i neki preljevi začini kurte murte ne loše...a ženskadija im je nevjerojatna sve zgodne majkomila puna ih Irska i englesak a vidio ih u Njemačkoj
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Englezi nestali iz Londona - Page 3 Empty Re: Englezi nestali iz Londona

Post by dijagram 16/5/2016, 09:03

kic wrote:tebe treba tuč  snapoutofit
to cu ja kad ga uvatim:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Englezi nestali iz Londona - Page 3 Empty Re: Englezi nestali iz Londona

Post by Guest 16/5/2016, 09:25

preko_vode_do_slobode wrote:
kic wrote:jebo te kebab, bratwurst ftw-
ti njemački wurstovi, sranje žestoko, dva puta jeo, 4-5€, gledam okolo švabe se guše u tim gadnim kobasicama, sa senfom i gadnim suvim kruvom, bzvz..  samo starija generacija švaba kada sam bio tamani to.. ova mlađa radije ode na kebab

daj ti kebab, proba samo doduše jedanput iako sam bio par dana, ali vrhunski
Kepab je kvalitetan,jer turci nece da jedu stosta sumnjivo..vrhunska ghovedina,ali prave i od flugela,dakle peradi...zadnjih godina masovno otvaraju svoje ducane i markete i samo tamo kupuju ono sto je bitno..nema toliki izbor svega,mada nije mali,ali je sve zdravo i prirodno..sve ima miris i okus..
Inace, uzimam Kepab samo u jednom Donneru,3 Ojra,a posto ne jedem ono povrce i sosove,natrpa mi hrpetinu mesa,uz to pola litre pepsija i objedem se za ostatak dana...
Svabima je sad pomodno Wurstel u Kurij sosu,odnosno kečap i kuri pomijesani..nes odvratno,ali doista..obozavaju te wurstele,a to samljeveno,ne znas niti sto je sve u tome...i na cijeni su i to i hrenovke..oko 5-6 ojra kilo...a uzas zivi..u RH su i wursteli i hrenovke ukusniji i kvalitetniji..no daj svvinjama da zderu,nece oni nis birati.. Suspect No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Englezi nestali iz Londona - Page 3 Empty Re: Englezi nestali iz Londona

Post by Guest 16/5/2016, 09:27

asilovski wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:kebab je bolji nego njemačka hrana šta jest da jest.. kebab u njemačkoj kod turčina mi je bio vrh cheers  
ma daj đoda, osim toga pravi kebab mora imati ovčetine, ja u švabiji nisam jeo takav
Ne mora..ovisi o ukusu.ovcetina ima intenzivan smek,a mnogi to i ne vole bas,narocito mladi Khozoepi u svabiji odrasla...no u marketima imas mjesano ghovedje i ovcje meso,idealno za ceape i pljeskavice...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Englezi nestali iz Londona - Page 3 Empty Re: Englezi nestali iz Londona

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum