ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by vuksadinare 13/5/2016, 14:33

Eva wrote:
dawson wrote:
vuksadinare wrote:eh..sta je meni bilo nekad odvaliti 40-tak km

Starije koke s foruma navalite na Vuka B-)

Pa nisam ja stara affraid
nema coe'k takta sa zenama...muskici ga zanimaju...

vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by udba 13/5/2016, 14:33

vuksadinare wrote:eh..sta je meni bilo nekad odvaliti 40-tak km...pa to smo gotovo svaki dan radili...i ne sa 17 kg opreme...vec 30-tak na leđima..plus kalas koji ej tezi od vhs-a dosta...u sepurinama sam dusu ostavio
ja se vozo u Pincgaueru pa se samo treslo, ne smiš pit u vožnji iz flaše jer kod ovaj bubne vozilom u rupu prvo ti izleti flaša iz usta i onda se nabiješ u zube, izbiješ zube jebate sunce.

Šta ste nosili vhs? Video kazete ste nosali na teren?

_________________
OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by Guest 13/5/2016, 14:34

u pozadini t-34 tenk vrhunski
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by vuksadinare 13/5/2016, 14:34

Eva wrote:
Noor wrote:
Eva wrote:
Noor wrote:
vuksadinare wrote:eh..sta je meni bilo nekad odvaliti 40-tak km...pa to smo gotovo svaki dan radili...i ne sa 17 kg opreme...vec 30-tak na leđima..plus kalas koji ej tezi od vhs-a dosta...u sepurinama sam dusu

ostavio

uh, ti mora da si izdržljiv još i danas geek

Joj kaj ga dinstanaš

omekšat će vučina, kad tad lol!

Malo paca, puno lagane vatrice i stara govedina se može konzumirat.
ha ha ha....si probala... :cook
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by L'âme 13/5/2016, 14:37

Nema udarca to starca,kazu :D
A,ovaj mali jos mirise na mlijeko..znaci,najbolje nesto između ;P

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by Guest 13/5/2016, 14:37

Eva wrote:
Noor wrote:
Eva wrote:
Noor wrote:
vuksadinare wrote:eh..sta je meni bilo nekad odvaliti 40-tak km...pa to smo gotovo svaki dan radili...i ne sa 17 kg opreme...vec 30-tak na leđima..plus kalas koji ej tezi od vhs-a dosta...u sepurinama sam dusu

ostavio

uh, ti mora da si izdržljiv još i danas geek

Joj kaj ga dinstanaš

omekšat će vučina, kad tad lol!

Malo paca, puno lagane vatrice i stara govedina se može konzumirat.

ja se zezam...zeleno je to za mene Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by Yehudi 13/5/2016, 14:38

vuksadinare wrote:eh..sta je meni bilo nekad odvaliti 40-tak km...pa to smo gotovo svaki dan radili...i ne sa 17 kg opreme...vec 30-tak na leđima..plus kalas koji ej tezi od vhs-a dosta..

...........u Šepurinama sam dusu ostavio

 U kojoj klasi ?

 Ako ne razumiješ pitanje, pojasnit ću.

 Od kad je počela obuka u Šepurinama, kad su montirane one betonske spavaone, ( ja montirao i opremao)

 nakon čega se počelo  sa obukama.

 Ja sam bio u drugoj  turi. Znači prije nego je onoga momka zgazio tenk....sićaš li se toga.

 Jesi li bio prije ili nakon toga. Jer za taj dogadja moraš znati ako si bio tamo.

 Znaš li kako se zove onaj iz -legije stranaca- šta nam je slagao padobrane ?

 Išla je prva tura, pa druga, treća...........itd.  U kojemu turnusu si bio i di?

 Sjećaš li se imena onoga koji je vodio kondicione treninge, trčanje ujutro i općenito.

Onaj šta je poginuo prvi dan Oluje a bio najspremniji kondiciono i najbolje rezultate postizao.


Last edited by Yehudi on 13/5/2016, 14:43; edited 2 times in total
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by vuksadinare 13/5/2016, 14:38

IvyTeasdale wrote:Nema udarca to starca,kazu :D
A,ovaj mali jos mirise na mlijeko..znaci,najbolje nesto između ;P
..a ovisi...ne daju se mlaci....mlate oni mlatimudane itekako
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by vuksadinare 13/5/2016, 14:39

Yehudi wrote:
vuksadinare wrote:eh..sta je meni bilo nekad odvaliti 40-tak km...pa to smo gotovo svaki dan radili...i ne sa 17 kg opreme...vec 30-tak na leđima..plus kalas koji ej tezi od vhs-a dosta..

...........u Šepurinama sam dusu ostavio

 U kojoj klasi ?

 Ako ne razumiješ pitanje, pojasnit ću.

 Od kad je počela obuka u Šepurinama, kad su montirane one betonske spavaone, počelo se sa obukama.

 Išla je prva tura, pa druga, treća...........itd.  U kojemu turnusu si bio i di?

 Sjećaš li se imena onoga koji je vodio kondicione treninge, trčanje ujutro i općenito.
puno pitas...a na to pitanje odgovor ti ne smijem dati..jbg...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by vuksadinare 13/5/2016, 14:40

..mogu ti odgovoriti samo na ovo..treca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by Yehudi 13/5/2016, 14:45

vuksadinare wrote:
Yehudi wrote:
vuksadinare wrote:eh..sta je meni bilo nekad odvaliti 40-tak km...pa to smo gotovo svaki dan radili...i ne sa 17 kg opreme...vec 30-tak na leđima..plus kalas koji ej tezi od vhs-a dosta..

...........u Šepurinama sam dusu ostavio

 U kojoj klasi ?

 Ako ne razumiješ pitanje, pojasnit ću.

 Od kad je počela obuka u Šepurinama, kad su montirane one betonske spavaone, počelo se sa obukama.

 Išla je prva tura, pa druga, treća...........itd.  U kojemu turnusu si bio i di?

 Sjećaš li se imena onoga koji je vodio kondicione treninge, trčanje ujutro i općenito.
puno pitas...a na to pitanje odgovor ti ne smijem dati..jbg...


    B-) Aj dobro.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by Yehudi 13/5/2016, 14:45

vuksadinare wrote:..mogu ti odgovoriti samo na ovo..treca

 OK
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by kaya 13/5/2016, 14:52

prezgodan...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by Guest 13/5/2016, 16:10

Yehudi wrote:
Onaj šta je poginuo prvi dan Oluje a bio najspremniji kondiciono i najbolje rezultate postizao.

Vojska je timski sport, a ova manifestacija gdje se ističe 1 vojnik kao najbolji je glupa, dapače štetna.

Uostalom koliko netko kilometara može pretrčati ovisi o tome koliko masnoća ima pohranjenih u jetri a ne kolika mu je fizička sprema, ako jetra nema hrane koju bi metabolizirala u energiju za organizam, nema te fizičke spreme koja će nekomu pomoći u maratonu. Tj. prije će pobijediti neki mršavi i slab bez mišića, nego netko krupan i jak sa puno mišićne mase jer mu mišići troše previše energije. Možda kad bi cijelo vrijeme pio nekakve energetske napitke sa čistom dekstrozom koja bi mu išla direkt u krv.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by Guest 13/5/2016, 17:19

deda getting old wrote:
Yehudi wrote:
Onaj šta je poginuo prvi dan Oluje a bio najspremniji kondiciono i najbolje rezultate postizao.

Vojska je timski sport, a ova manifestacija gdje se ističe 1 vojnik kao najbolji je glupa, dapače štetna.

Uostalom koliko netko kilometara može pretrčati ovisi o tome koliko masnoća ima pohranjenih u jetri a ne kolika mu je fizička sprema, ako jetra nema hrane koju bi metabolizirala u energiju za organizam, nema te fizičke spreme koja će nekomu pomoći u maratonu. Tj. prije će pobijediti neki mršavi i slab bez mišića, nego netko krupan i jak sa puno mišićne mase jer mu mišići troše previše energije. Možda kad bi cijelo vrijeme pio nekakve energetske napitke sa čistom dekstrozom koja bi mu išla direkt u krv.
fizička sprema je važna, čak važnija od fizičkog izgleda.. netko tko je prasac a krenio je trčati da smršavi, ako se trudi, moći će trčati duže od nekoga recimo tko ide u teretanu i bilda i ima pločice a kardio mu je 0...

ti njih stavi, tko će prije izvući 5km, deblja osoba je u prednosi..

međutim , ako se ovaj tko je bolje fizički građen uhvati u kardio onda će on prasca prešišati vrlo brzo... već za 10ak dana :D

dakle fizička sprema je važnija nego fizički izgled u kratkom roku.. u dugom roku je važnija genetika,  osoba sklona debljanju nikada neće biti efikasan kao neki mršavi u maratonu(a mršavi nikada neće biti efikasan u dizanju utega itd)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by Guest 13/5/2016, 17:28

preko_vode_do_slobode wrote:
međutim , ako se ovaj tko je bolje fizički građen uhvati u kardio onda će on prasca prešišati vrlo brzo...  već za 10ak dana :D
Možeš ti raditi na kardiu, no ako nemaš dovoljno uskladištenih ugljikohidrata, to je isto kao da nemaš benzina u autu.

Rad = Energija

Bez energije nema rada, bez zalihe kalorija ne možeš trčati desetke kilometara.

Profesionalni maratonci su na posebnim dijetama, jedu hranu koja im se skladišti u jetri, dok istovremeno gledaju imati što manje mišića i biti što lakši.

Što više mišića imaš, to je kao i da imaš jači motor u autu, troši više benzina i sa istim tankom ne može preći udaljenost kao neki manji auto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by Guest 13/5/2016, 17:32

deda getting old wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:
međutim , ako se ovaj tko je bolje fizički građen uhvati u kardio onda će on prasca prešišati vrlo brzo...  već za 10ak dana :D
Možeš ti raditi na kardiu, no ako nemaš dovoljno uskladištenih ugljikohidrata, to je isto kao da nemaš benzina u autu.

Rad = Energija

Bez energije nema rada, bez zalihe kalorija ne možeš trčati desetke kilometara.

Profesionalni maratonci su na posebnim dijetama, jedu hranu koja im se skladišti u jetri, dok istovremeno gledaju imati što manje mišića i biti što lakši.

Što više mišića imaš, to je kao i da imaš jači motor u autu, troši više benzina i sa istim tankom ne može preći udaljenost kao neki manji auto.

to mi je jasno, inače i tijelo samo nakon nekoliko km počinje razgrađivati mišiće, zato je preporuka ako ideš nabilidati mišiće da ne trčiš pun kurac..

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 MARATHONSPRINT

dok za sprintove do 100-400 metara, sva ta ekipa je nablidana, u tom sportu je važna explozija energije, a tu su potrebni mišići.. i čak je dokazano da recimo sprintanje pojačava količinu testosterona u tijelu što ti gradi mišićnu masu...

dok recimo nakon što trčiš nekoliko km, tijelo reagira obrnuto, smanjuje količinu testosterona i smanjuje mišićnu masu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by Guest 13/5/2016, 17:38

da, to je to, zato mi ova vojna manifestacija nema smisla

netko krupan s dosta mišićne mase i na zdravoj prehrani jedva će svladati 10km

dok netko mršav tko pije puno piva će pretrčati 40ak km bez problema
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by Guest 13/5/2016, 17:43

deda getting old wrote:da, to je to, zato mi ova vojna manifestacija nema smisla

netko krupan s dosta mišićne mase i na zdravoj prehrani jedva će svladati 10km

dok netko mršav tko pije puno piva će pretrčati 40ak km bez problema
pod uvjetom da su obojica u vojsci i obojica treniraju podjednako.. u toj situaciji genetika je primarna, mršaviji ljudi će trčati duže ,a krupniji ljudi će dignuti teže deblo...

to natjecanje nema nekog smisla da..

ali opet u stvarnom ratu, 98% vojnika neće sigurno morati trčati 40kilometara ili obarati rekorde u dizanju drvnih trupaca.. onih 2% su specijalci ,posebno selektirani i obučeni za tu namjenu

a i to odlazi u prošlost.. danas je u vojsci bitniji onaj prištavi as sa cvikama koji u životu nije napravio 10sklekova i ima pivski trbuh i tanke ruke i uska ramena, ali taj isti je dizajnirao dron i sjedi u kancelariji i ubija na joystiku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by Guest 13/5/2016, 17:45

da možete birati , da vam netko da 1000 crnaca koji trče maraton i da oni budu vojnici, ili 100 inžinjera elektrotehnike,strojarstva,fizike, programiranja, i da se pobiju... a prije toga imaju pola godine obuke ...

ovih 1000 će dobiti najbolju obuku, pušku, moći će trčati kilometre, raditi zgibove, a ovi 100 će napraviti i upravljati nekoliko letjelica i adio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by Yehudi 13/5/2016, 19:18

deda getting old wrote:
Yehudi wrote:
Onaj šta je poginuo prvi dan Oluje a bio najspremniji kondiciono i najbolje rezultate postizao.

Vojska je timski sport, a ova manifestacija gdje se ističe 1 vojnik kao najbolji je glupa, dapače štetna.

Uostalom koliko netko kilometara može pretrčati ovisi o tome koliko masnoća ima pohranjenih u jetri a ne kolika mu je fizička sprema, ako jetra nema hrane koju bi metabolizirala u energiju za organizam, nema te fizičke spreme koja će nekomu pomoći u maratonu. Tj. prije će pobijediti neki mršavi i slab bez mišića, nego netko krupan i jak sa puno mišićne mase jer mu mišići troše previše energije. Možda kad bi cijelo vrijeme pio nekakve energetske napitke sa čistom dekstrozom koja bi mu išla direkt u krv.

 Pa to i rekao. Poanta jest bila u tome da je lik vodio sve kondiciske treninge ono, spreman sto % reka bi netko

a pogibe u prvih 5 min fajta.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a - Page 2 Empty Re: OVO JE ANTE,najspremniji vojnik HV-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum