ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tvornice privatnicima, Tim dokida ostatke Jugoslavije i socijalizma

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Tvornice privatnicima, Tim dokida ostatke Jugoslavije i socijalizma - Page 10 Empty Re: Tvornice privatnicima, Tim dokida ostatke Jugoslavije i socijalizma

Post by Guest Fri 13 May - 22:54

je,ali ako netkjo zeli investirati u zdravo poslovno okruzenje..posto toga nema,zaboravi teoriju

Guest
Guest


Back to top Go down

Tvornice privatnicima, Tim dokida ostatke Jugoslavije i socijalizma - Page 10 Empty Re: Tvornice privatnicima, Tim dokida ostatke Jugoslavije i socijalizma

Post by Guest Fri 13 May - 22:58

crvenkasti wrote:
deda getting old wrote:
IvyTeasdale wrote:Crveni,zapisujem ti ove pametne izjave..imam arhivu ;D

nova forumska romansa se razvija naočigled, baš slatko

Ona me voli jer imam veliki pimpek, ne vjerujem joj ništa.

ljudima se općenito sviđaju oni koji razmišljaju kao i oni sami, a po sličnom principu kao što biraju partnere biraju i političare
sviđaju im se oni koji govore ono što žele čuti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tvornice privatnicima, Tim dokida ostatke Jugoslavije i socijalizma - Page 10 Empty Re: Tvornice privatnicima, Tim dokida ostatke Jugoslavije i socijalizma

Post by crvenkasti Fri 13 May - 23:06

Je, ja na izborima uvijek glasujem za one koji mi izgledaju najgluplji.

Ako oni poslije uspiju i dograbe si moć i lovu, volim to, to mi daje nadu da čak i glupan poput mene ima šanse da postigne nešto u životu.

Neću valjda glasovat za nekog genijalnog profesora kojeg ništa ne razumijem.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Tvornice privatnicima, Tim dokida ostatke Jugoslavije i socijalizma - Page 10 Empty Re: Tvornice privatnicima, Tim dokida ostatke Jugoslavije i socijalizma

Post by Guest Fri 13 May - 23:07

crvenkasti je bankar..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tvornice privatnicima, Tim dokida ostatke Jugoslavije i socijalizma - Page 10 Empty Re: Tvornice privatnicima, Tim dokida ostatke Jugoslavije i socijalizma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum