ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goldstein je završeni srednjoškolac

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by Ero 13/5/2016, 10:40

Eva wrote:Da mu je lako, onda bi završil neki fakultet. Sramota, skotil se na Trgu a ostal na srednjoj školi.
Tko? Goldstein?

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by gargamel0101 13/5/2016, 10:40

Eva wrote:
gargamel0101 wrote:
Eva wrote:Da mu je lako, onda bi završil neki fakultet. Sramota, skotil se na Trgu a ostal na srednjoj školi.
Pa kažem da mu nije lako kad ga proganjaju napaljenice poput tebe.
Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRn6hTJ5Oz8gw97n1lxA34zUajuw02yGzsve5dTnr98-kNqBh9l

R.I.P MArcel

Ništa više nego kak pederi navaljuju na Jakovinu i Goldsteina. Samo vam vraćam bumerang, da i u vašoj štalici ima neobrazovanih bikova.
PA mi barem ličimo na nešto. Krema ujutro, krema navečer,  teretana itd...,a jadni Marcel završio sa tobom.

R.I.P Marcel

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRn6hTJ5Oz8gw97n1lxA34zUajuw02yGzsve5dTnr98-kNqBh9l
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by Guest 13/5/2016, 10:41

Pravi Modni mačak. Dobro da si konačno izašel iz ormara. Viš, kak čovjeku malo treba da se otvori.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by Ero 13/5/2016, 10:45

Eva wrote:Kao i Marčelo bard desničarskog nounarstva. Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu.
Marc je vrhunski intelektualac. Kraus, Goldstajn i slični, ne zaslužuju ni da mu postole pucaju...
Ne pretjerujem.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by gargamel0101 13/5/2016, 10:45

Eva wrote:Pravi Modni mačak. Dobro da si konačno izašel iz ormara. Viš, kak čovjeku malo treba da se otvori.
ALi ja se nikad nisam krio. Pa pogledaj me. Koji me židov ne bi htio.
Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQ6R5LBT8trugJamtwKG6nsYTK3C6vqZwTxgvB80HWAxQMTT9H7
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by gargamel0101 13/5/2016, 10:47

Moraš priznati da Goldštajn i turbo limač bolje prolaze samnom nego marcel s tobom
Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSHTOa_F0k3vt6AO1AGZC8NRKKkOvNOURvS_gqJlSl4gywsIZCWdw
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by Guest 13/5/2016, 10:47

Ero wrote:
Eva wrote:Kao i Marčelo bard desničarskog nounarstva. Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu.
Marc je vrhunski intelektualac. Kraus, Goldstajn i slični, ne zaslužuju ni da mu postole pucaju...
Ne pretjerujem.

Ali, nažalost nema fakultet. Silna pamet ostala bez formalne potvrde. Kako jadno. lol!

Rođen u ZG u centru grada a samo srednju ima Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 1f600 Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 1f60e
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by kaya 13/5/2016, 11:25

gargamel0101 wrote: Goldstein je završeni srednjoškolac
Profi židovi jako puno ulažu u obrazovanje. To je nešto što im nitko ne može oduzeti. I zato ih svi mrze.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by kaya 13/5/2016, 11:27

Eva wrote:Kao i Marčelo 
A ti to znaš, šapnuo ti na uvce?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by fakeyew 13/5/2016, 11:53

Eva wrote:Kao i Marčelo bard desničarskog nounarstva. Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu.
jebal te marčelo u guzicu

_________________
Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Own10
fakeyew
fakeyew

Posts : 1
2016-05-13


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by Yehudi 13/5/2016, 11:56

Eva wrote:Evo ga, ode i Marčelo putem Ive Sanadera. HDZovci troši svoju djecu kao kurva kurtone.

 Evo tri puta mi već blokira post. Naveo sam 3-4 njih iz adezeja, vlade i "državnika"  koji su prepisivali diplomske radove,

 "studirali " po 10 god -prometni faks- drunken i jednu koja će za par god dobiti diplomu, čvarak jedan, upravo je upisala faks

 a kada će ga završiti.......ne zna se. Ili joj je diploma već uručena unaprid  :^0
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by kaya 13/5/2016, 11:59

Yehudi wrote:
Eva wrote:Evo ga, ode i Marčelo putem Ive Sanadera. HDZovci troši svoju djecu kao kurva kurtone.

 Evo tri puta mi već blokira post. Naveo sam 3-4 njih iz adezeja, vlade i "državnika"  koji su prepisivali diplomske radove,

 "studirali " po 10 god -prometni faks- drunken i jednu koja će za par god dobiti diplomu, čvarak jedan, upravo je upisala faks

 a kada će ga završiti.......ne zna se. Ili joj je diploma već uručena unaprid  :^0
A jesu oni profesori na fakultetu? I koliko si ti studirao?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by Yehudi 13/5/2016, 12:12

Ne morš biti profesor na fakultetu a da bi "poučavao" nekoga.

Ja sam studirao 5 god.....................a ti?

 PS - ja nisam prepisivao ničiji diplomski, nisam kupio diplomu i nisam je 

na silu dobio kao neki koji prvo dodju na funkciju sa koje onda upišu faks 

A baš me zanima živo kada to stigne učiti za faks recimo neki radnik, voditelj 

 neke firme, predsjednik neki recimo...................uza sve te obaveze, putovanja,

 sjednice, sastanke, spavanje, sranje, izlaske, prijeme................. Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 1f60e
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by jastreb 13/5/2016, 12:16

Škola ,često puta ne mora imati nikakve veze sa tvojim znanjem.

Znam dečka samoukog zidara,koji građevinske planove čita ko strip i već u glavi ima nacrt i izgled buduće kuće.

Dočim mnogi inženjeri građevinarstva (barem oni početnici) nemaju takvo znanje.

I u ratu često dolazi do izražaja talent,gdje neškolovani dečkić često u vojnim sposobnostima natkrili školovane oficire.

U stvari ima i jedna uzrečica koja glasi da su najgore stvari na svijetu general iz biblioteke i ona stvar iz apoteke.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by Guest 13/5/2016, 12:19

fakeyew wrote:
Eva wrote:Kao i Marčelo bard desničarskog nounarstva. Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu.
jebal te marčelo u guzicu

Teško, pa ni tebe ne odrađuje, nego te Veber servisira
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by Guest 13/5/2016, 12:26

Good....good  :) young padawan...
Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Vint-slavko-goldstei
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by Yehudi 13/5/2016, 12:38

jastreb wrote:Škola ,često puta ne mora imati nikakve veze sa tvojim znanjem.

Znam dečka samoukog zidara,koji građevinske planove čita ko strip i već u glavi ima nacrt i izgled buduće kuće.

Dočim mnogi inženjeri građevinarstva (barem oni početnici) nemaju takvo znanje.

I u ratu često dolazi do izražaja talent,gdje neškolovani dečkić često u vojnim sposobnostima natkrili školovane oficire.

U stvari ima i jedna uzrečica koja glasi da su najgore stvari na svijetu general iz biblioteke i ona stvar iz apoteke.

 Kao kad je američki general  bahato pitao -A koju je to vojnu akedemiju završio Nguen Djap -  lol!


 Pa mu je ovaj pokazao. Ustvari i odgovorio mu je da ima akademiju 10 god borbe u džunglama protiv Francuza, legje stranaca

 i drugih vojski  B-)
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by Guest 13/5/2016, 12:41

Naravno, samo budale to ne kuže pa se ismijavaju. Onda im trba nos natrljat s onim kaj najviše boli. Umočit u papar pa nek kišu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by Ero 13/5/2016, 12:45

Yehudi wrote:
jastreb wrote:Škola ,često puta ne mora imati nikakve veze sa tvojim znanjem.

Znam dečka samoukog zidara,koji građevinske planove čita ko strip i već u glavi ima nacrt i izgled buduće kuće.

Dočim mnogi inženjeri građevinarstva (barem oni početnici) nemaju takvo znanje.

I u ratu često dolazi do izražaja talent,gdje neškolovani dečkić često u vojnim sposobnostima natkrili školovane oficire.

U stvari ima i jedna uzrečica koja glasi da su najgore stvari na svijetu general iz biblioteke i ona stvar iz apoteke.

 Kao kad je američki general  bahato pitao -A koju je to vojnu akedemiju završio Nguen Djap -  lol!


 Pa mu je ovaj pokazao. Ustvari i odgovorio mu je da ima akademiju 10 god borbe u džunglama protiv Francuza, legje stranaca

 i drugih vojski  B-)
Takve je drug Mesić umirovio. Znao je on šta radi...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by Guest 13/5/2016, 12:47

gargamel0101 wrote:
Drzava kojoj srednjoskolac pise povijest.

ista ona čija doministrica nema ni srednju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by Guest 13/5/2016, 12:48

A Sanader poslao u Haag.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Goldstein je završeni srednjoškolac - Page 2 Empty Re: Goldstein je završeni srednjoškolac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum