ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ministar MUP-a Republike Srpske na snimci RATNOG ZLOČINA!

Go down

Ministar MUP-a Republike Srpske na snimci RATNOG ZLOČINA! Empty Ministar MUP-a Republike Srpske na snimci RATNOG ZLOČINA!

Post by gargamel0101 Thu 12 May - 15:33



http://www.dnevno.hr/vijesti/regija/ulovljen-ministar-mup-republike-srpske-na-snimci-ratnog-zlocina-video-921172
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Ministar MUP-a Republike Srpske na snimci RATNOG ZLOČINA! Empty Re: Ministar MUP-a Republike Srpske na snimci RATNOG ZLOČINA!

Post by gargamel0101 Thu 12 May - 15:34

Sve dramatičnije stanje katoličke – uglavnom hrvatske populacije Banjolučke biskupije i Vrhbosanske nadbiskupije, u entitetu Republika Srpska, potakla je banjolučkog biskupa mons. dr. Franju Komaricu da se pismeno obrati svim zastupnicima 8. saziva Sabora RH na čelu s predsjednikom Sabora akademikom Željko Reinerom, te aktualnim članovima Vlade RH, na čelu s premijerom Tihomirom Oreškovićem


http://narod.hr/svijet/biskup-komarica-receno-mi-je-da-hrvati-u-bih-trebaju-nestati-zbog-trostruke-krivice
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Ministar MUP-a Republike Srpske na snimci RATNOG ZLOČINA! Empty Re: Ministar MUP-a Republike Srpske na snimci RATNOG ZLOČINA!

Post by vuksadinare Thu 12 May - 15:38

..vidio sam tu snimku..kad su onom zarobljenom muslimanu nabijali fes na galvu..a kasnije ga ubili...sto reci...slobodni ka 'tice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Ministar MUP-a Republike Srpske na snimci RATNOG ZLOČINA! Empty Re: Ministar MUP-a Republike Srpske na snimci RATNOG ZLOČINA!

Post by jastreb Thu 12 May - 17:20

Ne vidim na snimkama nikakav zločin.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Ministar MUP-a Republike Srpske na snimci RATNOG ZLOČINA! Empty Re: Ministar MUP-a Republike Srpske na snimci RATNOG ZLOČINA!

Post by kaya Thu 12 May - 17:50

Čudi me.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ministar MUP-a Republike Srpske na snimci RATNOG ZLOČINA! Empty Re: Ministar MUP-a Republike Srpske na snimci RATNOG ZLOČINA!

Post by jastreb Thu 12 May - 20:45

kaja_333 wrote:Čudi me.
Jesi li gledala kompletnu snimku?
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Ministar MUP-a Republike Srpske na snimci RATNOG ZLOČINA! Empty Re: Ministar MUP-a Republike Srpske na snimci RATNOG ZLOČINA!

Post by RayMabus Thu 12 May - 22:16

jastreb wrote:Ne vidim na snimkama nikakav zločin.
Slažem se. OK lik je bio pripadnik vojske bosanskih Srba ....i šta da mi sad radimo sa time ?

Jel triba sad sudit i ovima u armiji BiH i HVOu jer su bili pripadnici tih formacija ?

Uostalom i vojska RS i HVO i armija BIH danas cine OS BIH i na taj nacin sve tri su u ratu bile legitimne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175443
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar MUP-a Republike Srpske na snimci RATNOG ZLOČINA! Empty Re: Ministar MUP-a Republike Srpske na snimci RATNOG ZLOČINA!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum