ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by Guest 17/5/2016, 12:57

vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:"zlatne Pičke".....dooobar.. :20
..da..pičke
Ma,target su te cure od 15-18 godina,koje ne znaju za koliko bi utrzile Picu Svoju Princesku,dok vrsnjaci bjesomucno Drkeljišu i uneredjuju posteljinu..Da cuvaju Picu iz nekih moralnih nacela,pa hajde,ali je gledaj uunovciti i sto vise postici uz nju..

Evo ti,Fuk,primjeru Svabiji,i one zene poudane,ne zele vise na picku radjati,nego zahtijevaju Carski,jer ne zele da razvale macvicu,i da postanu nepozeljne i nenaplative Zlatne Pičke.. lol!
...jbg..buza je buza...cijena raste lol!
ebi ga,a i konkurencija.. jocolor ... fuk,stro budem sa ovin nasim forumskim Zlatnim Pipicama? jocolor
je'l baris sto od ovih forumskih micica..onako među nama..ne moras imenovat....ono da je i ona pristala pa na privat
Pa.nikad nisam bario sa namjerom..malo sam lupio mjuzike,ovoga i onoga,ucinio se neodoljivim,kakav vec jesam po prirodi i bio u prilici da par vrsnih cura,poberem,ali tu nije bilo perspektive,jerbo sam ja u svabiji,a one dolje,pa nema tu necega na duze..tako smo odustali..
jednu nisam niti bario,niti pitao,ali se sama ponudjela na javno a ja je odbio...ne svidja mi se geziht,pregrub,da ne kazem nes gore.. Suspect..i to je to..nakon tih situacija,javno sam rekao da odustajem i laganog forumskog flerta...amo spika,zezancija i tako..
....jeben si ti igrac... lol!
ma jok..samo zaebant..  ;) kakogod bilo,nakon zadnje Nuđelice,nis na nevidjeno...samo reala..a ne ovdje stvarati neku bliskost i kad prav vidis curu i karakter,dojde ti da pobjegnes,a onda te popljuje kao samog vraga.. lol!
sta si fackal soru?... lol!
lol! ajd u qrc..ne bih je otimao tebi..da se naljutis.. jocolor jocolor

Guest
Guest


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by vuksadinare 17/5/2016, 12:59

bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:"zlatne Pičke".....dooobar.. :20
..da..pičke
Ma,target su te cure od 15-18 godina,koje ne znaju za koliko bi utrzile Picu Svoju Princesku,dok vrsnjaci bjesomucno Drkeljišu i uneredjuju posteljinu..Da cuvaju Picu iz nekih moralnih nacela,pa hajde,ali je gledaj uunovciti i sto vise postici uz nju..

Evo ti,Fuk,primjeru Svabiji,i one zene poudane,ne zele vise na picku radjati,nego zahtijevaju Carski,jer ne zele da razvale macvicu,i da postanu nepozeljne i nenaplative Zlatne Pičke.. lol!
...jbg..buza je buza...cijena raste lol!
ebi ga,a i konkurencija.. jocolor ... fuk,stro budem sa ovin nasim forumskim Zlatnim Pipicama? jocolor
je'l baris sto od ovih forumskih micica..onako među nama..ne moras imenovat....ono da je i ona pristala pa na privat
Pa.nikad nisam bario sa namjerom..malo sam lupio mjuzike,ovoga i onoga,ucinio se neodoljivim,kakav vec jesam po prirodi i bio u prilici da par vrsnih cura,poberem,ali tu nije bilo perspektive,jerbo sam ja u svabiji,a one dolje,pa nema tu necega na duze..tako smo odustali..
jednu nisam niti bario,niti pitao,ali se sama ponudjela na javno a ja je odbio...ne svidja mi se geziht,pregrub,da ne kazem nes gore.. Suspect..i to je to..nakon tih situacija,javno sam rekao da odustajem i laganog forumskog flerta...amo spika,zezancija i tako..
....jeben si ti igrac... lol!
ma jok..samo zaebant..  ;) kakogod bilo,nakon zadnje Nuđelice,nis na nevidjeno...samo reala..a ne ovdje stvarati neku bliskost i kad prav vidis curu i karakter,dojde ti da pobjegnes,a onda te popljuje kao samog vraga.. lol!
sta si fackal soru?... lol!
lol! ajd u qrc..ne bih je otimao tebi..da se naljutis.. jocolor jocolor
pa mislim kad si vec karakter spomenuo.... lol! ..ne hvala
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by Guest 17/5/2016, 12:59

aiiii,ima tu jos polovnjaca,gadnog karaktera..nije po njihovom,odma si ovo i ono... Suspect Suspect Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by vuksadinare 17/5/2016, 13:01

bogomdani wrote:aiiii,ima tu jos polovnjaca,gadnog karaktera..nije po njihovom,odma si ovo i ono... Suspect Suspect Suspect
..ovisi....moras dublje uci  B-)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by Guest 17/5/2016, 13:01

vuksadinare wrote:
pa mislim kad si vec karakter spomenuo.... lol! ..ne hvala

ti kao..možeš birat, ha?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by Guest 17/5/2016, 13:02

vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:aiiii,ima tu jos polovnjaca,gadnog karaktera..nije po njihovom,odma si ovo i ono... Suspect Suspect Suspect
..ovisi....moras dublje uci  B-)
ne mogu.,.onda joj moras se unijeti u lice,a ima kobilju facu..erekcija odmah pada... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by vuksadinare 17/5/2016, 13:11

Noor wrote:
vuksadinare wrote:
pa mislim kad si vec karakter spomenuo.... lol! ..ne hvala

ti kao..možeš birat, ha?
tko zna...mogu..ne mogu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by vuksadinare 17/5/2016, 13:11

bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:aiiii,ima tu jos polovnjaca,gadnog karaktera..nije po njihovom,odma si ovo i ono... Suspect Suspect Suspect
..ovisi....moras dublje uci  B-)
ne mogu.,.onda joj moras se unijeti u lice,a ima kobilju facu..erekcija odmah pada... lol!
brutala
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by Guest 17/5/2016, 13:12

vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:aiiii,ima tu jos polovnjaca,gadnog karaktera..nije po njihovom,odma si ovo i ono... Suspect Suspect Suspect
..ovisi....moras dublje uci  B-)
ne mogu.,.onda joj moras se unijeti u lice,a ima kobilju facu..erekcija odmah pada... lol!
brutala
ebi ga...mota frizusku tamo vamo,uredjuje se zalicuje,ali kobilja faca i dalje..nis ne pomaze,..  confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by vuksadinare 17/5/2016, 13:22

bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:aiiii,ima tu jos polovnjaca,gadnog karaktera..nije po njihovom,odma si ovo i ono... Suspect Suspect Suspect
..ovisi....moras dublje uci  B-)
ne mogu.,.onda joj moras se unijeti u lice,a ima kobilju facu..erekcija odmah pada... lol!
brutala
ebi ga...mota frizusku tamo vamo,uredjuje se zalicuje,ali kobilja faca i dalje..nis ne pomaze,..  confused
....moras mi sapnuti koja je...zadnje slovo nicka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by Guest 17/5/2016, 13:42

IvyTeasdale wrote:
asilovski wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:što se tiče legalizacije prostitucije podržavam 100% , riješila bi dosta toga
ahahahah  smanjila bi korištenje juđiza i napetosti u kući
ovo zadnje 100%..inace raspodjela imovine,djece i ljubimaca te pripadajuci ekcesi sluze za postizanje mira u kuci

pa normalno da bi se smanjila napetost, dobro je za psihu itd.. ovako ako si solo odeš dva puta u javnu kuću, isprazniš muda, pojedinac je psihički nakon toga(solo pojedinac) mirniji, stabilniji, manje kriminala, društvo zadovoljno...

prostituiranja ima pun kurac, pogotovo ovdje na obali, (turizam).. ovako sve legaliziraš i reguliraš i adio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by debotoijusto 17/5/2016, 15:33

preko_vode_do_slobode wrote:
IvyTeasdale wrote:
asilovski wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:što se tiče legalizacije prostitucije podržavam 100% , riješila bi dosta toga
ahahahah  smanjila bi korištenje juđiza i napetosti u kući
ovo zadnje 100%..inace raspodjela imovine,djece i ljubimaca te pripadajuci ekcesi sluze za postizanje mira u kuci

pa normalno da bi se smanjila napetost, dobro je za psihu itd.. ovako ako si solo odeš dva puta u javnu kuću, isprazniš muda, pojedinac je psihički nakon toga(solo pojedinac) mirniji, stabilniji, manje kriminala, društvo zadovoljno...

prostituiranja ima pun kurac, pogotovo ovdje na obali, (turizam).. ovako sve legaliziraš i reguliraš i adio
ne samo legalizirat nego preko HZZO-a odobrit sex usluge 2x mj. nezaposlenima i potrebitima
tako bi naselili ukrainke i sl. slavenske skupine da nadomjeste izumiranje hrvata
svi zadovoljni
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by L'âme 17/5/2016, 15:50

Yoda i deboto,brzo po uputnicu..mislim,cim to odobre ;D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by Guest 17/5/2016, 15:54

IvyTeasdale wrote:
veber wrote:
IvyTeasdale wrote:ti ne kuzis moj sarkazam,pa nisi od jucer na forumu :D
Naravno da te evidencije ne bi nikad postojale i da bi korisnici,barem vecina,bili ostro protiv njih..;-)
sex je roba kao i svaka druga.

u nekim zemljama eu imaju otvoren obrt i sve je regulirano zakonom. ovako imamo sivu zonu, mafiju i gubitak poreza.
u startu se ne slazemo..nije roba..sto cemo dalje :D
nije roba, ali je ima upotrebnu vrednost,  donosi  rentu, zakupninu, ili nesto sl. B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by Kermit 17/5/2016, 15:58

IvyTeasdale wrote:Yoda i deboto,brzo po uputnicu..mislim,cim to odobre ;D


Ovako nešto malo Đoda malo debos
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by debotoijusto 17/5/2016, 15:59

IvyTeasdale wrote:Yoda i deboto,brzo po uputnicu..mislim,cim to odobre ;D
vec vidim posao s falsim ili dilanje uputnica za sex 
stari moj , dobra ona crnka sto ima ugovor s domom zdravlja na crnomercu  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by Riplex 17/5/2016, 16:11

bogomdani wrote:
deda getting old wrote:
veber wrote:
sex nije štetan.
HPV / tj. herpes se lako prenosi, ni kondom ne pomaže

a onda kad dobiješ grozdove bradavica, seksualni život ti je gotov
to ove benignije verzije...no one opakije ti uzrokuju rak na grlu..od previse lickanja picki..
That s not how it works

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by L'âme 17/5/2016, 16:14

asilovski wrote:
IvyTeasdale wrote:Yoda i deboto,brzo po uputnicu..mislim,cim to odobre ;D


Ovako nešto malo Đoda malo debos
:D
Ovo je brutalno..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by L'âme 17/5/2016, 16:15

debotoijusto wrote:
IvyTeasdale wrote:Yoda i deboto,brzo po uputnicu..mislim,cim to odobre ;D
vec vidim posao s falsim ili dilanje uputnica za sex 
stari moj , dobra ona crnka sto ima ugovor s domom zdravlja na crnomercu  :D
eto ideja za business plan..posredovanje..a sve legalno :0)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by kaya 17/5/2016, 16:43

A tko je ta Cea života ti, podružnica dokumente ? Ne moze, uz prostituciju ide bijelo roblje, droga, zlostavljanje, maloljetnice. Za sve zatvor, za njih malo manji ili uvjetno,  za mušterije rigoroznije.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by debotoijusto 17/5/2016, 16:50

kaja_333 wrote:A tko je ta Cea života ti, podružnica dokumente ? Ne moze, uz prostituciju ide bijelo roblje, droga, zlostavljanje, maloljetnice. Za sve zatvor, za njih malo manji ili uvjetno,  za mušterije rigoroznije.
ilegalnu da...
legalnu ide bolja pravna/zdravstvena zastita obrtnica , punjenje drzavne kasice , turisti koji vise trose 12mj.
jos legalizirat pricu oko trave te povezat sve u EKO turizam...

bilo bi love za sve , cak branitelje i crkvu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona" - Page 4 Empty Re: Centar za javne politike:"Oslobodimo tržište spolnih usluga od represivnog zakona"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum