ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by Michael1 7/9/2014, 17:57

Da bi smo shvatili da li kršćani i muslimani obožavaju istog Boga, bitno je shvatiti o kojem Bogu muslimani govore, tj. kakva je njegova objava, isto tako bitno je i vidjeti katolički stav o tom 'bogu' da bi smo mogli prosuditi da li je takav stav utemeljen na Božjoj riječi.

Papa Benedikta XVI nedavno je izjavio:

"Muslimani i kršćani imaju različit teološki i antropološki pristup Bogu, ali obožavaju istog Boga koji nas je stvorio."

Bilo bi poželjno da je rimski papa svoju izjavu ograničio na katolike, zato što kršćani definitivno ne štuju isto božanstvo kao i muslimani. Islam niječe božanstvo Isusa Krista i Njegovo otkupljujuće djelo na golgotskom križu. Također, ne priznaje biblijsku objavu kao izvorno Božju. Islam je antikršćanska religija! U islamskim državama kršćani svakodnevno stradavaju, progonjeni su i šikanirani. Obraćeni muslimani smatraju se izdajicama, a mnogi prihvaćanje Krista plaćaju životom, robijom ili društvenim izopćenjem. Ponekad stradavaju i katolici. Progon u nekim islamskim državama ima institucionalnu podršku kroz zakonsku zabranu širenja kršćanske vjere.

Tko želi biti jedno u duhu s takvom i sličnim bezbožnim religijama, neka bude. Jedno je sigurno, Bog koji se objavio u Bibliji ne priznaje kao svoje one koji Njegovo sveto ime žele sjediniti s Alahom, Budom i ostalim bogovima svjetskih religija. Benedikt XVI i ovom je izjavom potvrdio da služi međureligijskom božanstvu. 

Prorok Muhamed rođen je 570 g. poslije Krista u plemenu Quarish u Meki. Godine 610. Muhamedu se ukazao anđeo Jibrib (nesumnjivo je to bio demonski duh), te mu predstavio boga imenom Alah. Nakon tog susreta Muhamed je u četrdestetoj godini počeo propovijedati vjeru u Alaha, koji je u to vrijeme bio samo jedan od mnogih pustinjsko - šakalskih bogova (demona) kojima su se ljudi klanjali. Muhamed je poistovjećivao Alaha kao boga Židova i kršćana. Otkrivenja koja je Muhamed zapisivao tijekom anđeoskih posjeta mogu se pronaći u Kuranu. Islam ničim ne podsjeća na judeo - kršćansko otkrivenje Gospodina Boga. 

Drugi vatikanski sabor (1962-1965g): "U dogmatskoj konstituciji Lumen gentium (br.16) koncil muslimane, na temelju njihove Abrahamove vjere u jedinog Boga, ubraja u Božji narod."

Nakon ovakvih bizarnih i ničim utemeljenih teza postavlja se pitanje koji je gornji prag zabluda katoličke crkve u vezi spasenja i standarda koje je Bog propisao za pripadanje Njegovom narodu. Muslimani nemaju nikakve veze s Abrahamovom vjerom. Govorim o Abrahamu koji je opisan u Bibliji. Postoji i kuranska verzija Abrahama, dakako lažna. Prema Kuranu, Abraham je imao osam sinova koje je odgojio u Meki (?), a ne Hebronu kako uči Biblija. Druga laž Kurana u vezi Abrahama vezana je za prijenos blagoslova. Biblija kaže da je Abrahamovov duhovni potomak bio Izak. Kasnije je iz te loze nastao Židovski narod, a iz Judinog plemena rođen je po tijelu Spasitelj svijeta, Gospodin Isus Krist. Prema Kuranu Abraham je blagoslovio Jišmaela, što jednostavno nije istina.

Kako muslimani mogu pripadati narodu Boga koji se objavio u Bibliji, kad njihova sveta knjiga Kuran tvrdi da Isus Krist nije spasitelj svijeta? Također, Kuran tvrdi da Isus nije umro na križu za naše grijehe: "A nisu ga ni ubili, ni raspeli, već im se to pričinilo. Oni koji su se u njemu u mišljenju razilazili, oni su sami o tome u sumnji bili, o tome nisu ništa pouzdano znali, samo su nagađali, a sigurno je da ga nisu ubili, već ga je Allah uzdigao sebi." (Sura 4,157-158).


Slijedom toga, islam ne priznaje otkupljujuću snagu Kristove krvi. Temeljni standard koji Bog postavlja u Novom savezu kao preduvjet ulaska u Krista jest priznanje Njegovog uskrsnuća, Gospodstva (ljudi iz svjetskih religija moraju Isusa priznati Bogom, a ne jednim od bogova), obraćenje od zla i novo rođenje. Ljudi koji slijede učenje Kurana ne mogu ispuniti niti jedan od tih uvjeta. Unatoč postojanja evidentnih činjenica o islamu u deklaraciji Nostra aetate piše: "... oni (muslimani) Isusa, istina, ne priznaju Bogom, ali ga ipak časte kao proroka ..." Ključno je pitanje ovo; traži li Biblija da Isusa priznamo Bogom i podvrgnemo se Njegovoj upravljačkoj vlasti, ili je dovoljno da ga smatramo prorokom, jednim od tisuću koji je hodao zemljom?

Nepoznavanje elementarnih činjenica o islamu plodno je tlo za razvijanje zablude kako je to "miroljubiva religija" koju kroz povijest zloupotrebljavaju ekstremisti. Istina je drugačija! Ekstremizam je sredstvo ostvarenja ciljeva islama. Prema Kuranu, svijet je podijeljen u dva doma: Dom islama i Dom rata. Dom rata uključuje sve zemlje i narode koji se još nisu priključili islamu. Pet stupova islama (ima ih šest) moraju se uspostaviti u svim tim zemljama, a to će se postići pomoću đihada - svetog rata. Ondje gdje je đihad politički neizvediv, islam mora napredovati drugim metodama. U povoljnim okolnostima đihad mora  primarna metoda, jer je cilj aneksija cijelog svijeta u Dom islama.


https://sites.google.com/site/doctrinalbase/hajji

*****************************************************************************************************

Ako se pogledaju sadasnje akcije islamista na bliskom Istoku, Africi i Aziji, te Europi,  stjece se dojam, da je ova religija permanentno u ratu. Zeli istrijebiti sve druge religije i instalirati se kao jedina religija svijeta.

Vjeruju li krscani i muslimani u istog Boga?

Ako mene pitate, ne vjeruju!

Sto vi mislite?

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by Michael1 7/9/2014, 18:00

Zasto je ovo vjerovanje uzelo maha u cijelom svijetu, tako da je i RKC- sa svojim vrhovnim poglavarima podlegla ovoj zabludi?

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by piramida4 7/9/2014, 18:43

Po Bibliji
MUSLIMANI
nisu odabrani narod
piramida4
piramida4

Posts : 98
2014-09-06


Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by Slap 7/9/2014, 19:12

Michael1 wrote:Zasto je ovo vjerovanje uzelo maha u cijelom svijetu, tako da je i RKC- sa svojim vrhovnim poglavarima podlegla ovoj zabludi?

Današnja "duhovnost" zbog svoje nemoći diskriminacije dobra i zla,mudrosti i ludosti  svela se na sladunjavo toleriranje svega i svačega..i to bi kao bila demokracija Bogu draga...

Tako je moja melankost zbrisana sa nekih foruma ne zbog rasprava oko kršćanskih ideologija (kako se ovih dana ovdje sukobljavam) nego zbog jasnih i dobrih napada na zla islama i popuštanja i udvaranja homoseksualnom lobiju.  U biti se misli da je bolje sve relativizirati i svima dati za pravo kako ne bi bilo nasilja. Tako se razvija podvojenost u smislu da se jedno govori drugo misli a treće radi...Mnogi će heteroseksualci podržavati gej parade i sve super ali će plakati ako doznaju da im je dijete homoseksualno i da neće imati unučad i prirodan hetero brak.
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by piramida4 7/9/2014, 21:19

Allah Had No Son
http://www.chick.com/reading/tracts/0042/0042_01.asp
piramida4
piramida4

Posts : 98
2014-09-06


Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by Michael1 8/9/2014, 06:22

Piramida, da li je za tebe Isus Krist Bog?

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by Michael1 8/9/2014, 06:24

Slap, zasto je po tebi islam 'bad religija'?

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by piramida4 8/9/2014, 06:25

G Isus nije i neće nikada biti Bog.
G Isus je Božji Sin.
--------------------------------
Zašto ni Isus ni SD nije nikada rekao – Ja sam Bog! - ?
,,,,,,,,,,,,,,,,,
A Bog Otac Jahve TO kaže na jako mnogo mjesta za sebe!
--------------------------------------------------------------------------------
 
Zašto ni SD ni Isus nije nikada ništa stvorio?
Zašto ni SD ni Isus nije nikada rekao – Ja sam stvorio…….! - ?
Zašto ni SD ni Isus nije nikada rekao – Ja sam Stvoritelj! - ?
,,,,,,,,,,,,,,,,,
A Bog Otac Jahve TO kaže na jako puno mjesta za sebe!
--------------------------------------------------------------------------------
 
Zašto Isus ne sjedi na Božjem prijestolju?
Nego sjedi vječno zdesna Božjega Jahvina prijestolja?


Gdje sjedi SD?
piramida4
piramida4

Posts : 98
2014-09-06


Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by Michael1 8/9/2014, 06:41

Ako nisi JS, sto si onda? Hvala na odgovoru.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by piramida4 8/9/2014, 06:43

meni se je objavi Bog Jahve
i samo zato sam postao vjernik
------------------------------
ja sam prvenstveno 
Jahvista
onda 
Isusovac
onda
prvi Kršćanin
piramida4
piramida4

Posts : 98
2014-09-06


Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by Michael1 8/9/2014, 06:46

Hvala!

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by piramida4 8/9/2014, 20:34

svakome

kome Biblijski Bog
kome Isusov Bog
kome Židovski Bog
nije Bog Imena Svetoga
JAHVE
tome je bog – bog ovoga svijeta
a taj bog je
Sotona
piramida4
piramida4

Posts : 98
2014-09-06


Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by Slap 8/9/2014, 23:00

Michael1 wrote:Slap, zasto je po tebi islam 'bad religija'?

Ovdje ću o tome postaviti temu jednom...no ako na forumu nema muslimana možda se i ne budem sa time gnjavio...
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by oldie 8/9/2014, 23:50

Alah je pravi bog, a isus je obični potrčko koji prenosi njegove vijesti...

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by Michael1 9/9/2014, 06:51

Slap, elaboriraj svoj vid islama. Hvala!

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by Michael1 9/9/2014, 06:53

Oldie kao i uvjek bulazni bez osnove i razloga.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by Michael1 9/9/2014, 12:37

Molili se Allahu u kršćanskoj crkvi, a jenda žena je povikala 'Ne dajte se prevariti, ne dajte se prevariti, to je laž, Isus je jedini Bog'.

U memorijalnoj crkvi reformacije u gradu Speyeru u Njemačkoj dogodio se opet jedan neočekivani, biblijsko navještani događaj. Naime, iako je spomenuta crkva protestantska, dakle kršaćnska, u njoj se održao koncert islamista. Iako je to dvoje potpuno nespojivo, koncert je održan, kako prenose mediji, zbog bolje suradnje kršćana i islamista.

Naime, ovdje se ne radi o ničemu drugome nego o stvaranju nove svjetske religije, u kojoj neće biti važno je li Bog Isus ili Allah ili netko deseti, već će svi zajedno uživati u nekom zajedničkom božanstvu. U toj crkvi je nakon koncerta uslijedila molitva Allahu što je, naravno, izazvalo burnu reakciju jedne hrabre kršćanke po imenu Heidi koja je zbog molitve Allahu rekla 'dosta'. Podigla je svoj transparent i počela vikati "Isus je jedini Bog, on je vladar Njemačke, a ne Allah". Dok je prosvjedovala, upozoravali su je da je ovo koncert za mir, a ne za sukobe, na što je odgovorila: Ne nije, 'Allah Akbar' su riječi koje muslimani vrište dok ubijaju ljude. "Ne dajte se prevariti, ne dajte se prevariti, to je laž, Isus je jedini Bog", nastavila je žena. Nakon toga ovu ženu prisilno odvode iz crkve na ulicu koja bi, prema svemu sudeći, trebala biti na njenoj strani jer to je kršćanska crkva u kojoj ne bi trebao biti Allah ispred Isusa.

No, ovaj put to se nije dogodilo. Žena je izbačena iz kršćanske crkve jer je postavila Isusa na prvo mjesto, nije li vam to poznato? Isus je to navijestio kada je rekao 'izbacivat će vas sinagoga zbog imena mojega'! Ovo je samo još jedan od znakova da su biblijska posljednja vremena počela jer se znakovi iz Ivanove knjige Otkrivenja polako otkrivaju. (Izvor: Dnevno.hr)

Sve je snimio CBN News:
-

http://www.krscanski-forum-biblija.com/index.php?topic=3676.0
Nas "Piramida" je i ovdje dosao da ih prosvijetli svojom mudroscu.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by Slap 9/9/2014, 12:57

Michael1 wrote:Molili se Allahu u kršćanskoj crkvi, a jenda žena je povikala 'Ne dajte se prevariti, ne dajte se prevariti, to je laž, Isus je jedini Bog'.

U memorijalnoj crkvi reformacije u gradu Speyeru u Njemačkoj dogodio se opet jedan neočekivani, biblijsko navještani događaj. Naime, iako je spomenuta crkva protestantska, dakle kršaćnska, u njoj se održao koncert islamista. Iako je to dvoje potpuno nespojivo, koncert je održan, kako prenose mediji, zbog bolje suradnje kršćana i islamista.

Naime, ovdje se ne radi o ničemu drugome nego o stvaranju nove svjetske religije, u kojoj neće biti važno je li Bog Isus ili Allah ili netko deseti, već će svi zajedno uživati u nekom zajedničkom božanstvu. U toj crkvi je nakon koncerta uslijedila molitva Allahu što je, naravno, izazvalo burnu reakciju jedne hrabre kršćanke po imenu Heidi koja je zbog molitve Allahu rekla 'dosta'. Podigla je svoj transparent i počela vikati "Isus je jedini Bog, on je vladar Njemačke, a ne Allah". Dok je prosvjedovala, upozoravali su je da je ovo koncert za mir, a ne za sukobe, na što je odgovorila: Ne nije, 'Allah Akbar' su riječi koje muslimani vrište dok ubijaju ljude. "Ne dajte se prevariti, ne dajte se prevariti, to je laž, Isus je jedini Bog", nastavila je žena. Nakon toga ovu ženu prisilno odvode iz crkve na ulicu koja bi, prema svemu sudeći, trebala biti na njenoj strani jer to je kršćanska crkva u kojoj ne bi trebao biti Allah ispred Isusa.

No, ovaj put to se nije dogodilo. Žena je izbačena iz kršćanske crkve jer je postavila Isusa na prvo mjesto, nije li vam to poznato? Isus je to navijestio kada je rekao 'izbacivat će vas sinagoga zbog imena mojega'! Ovo je samo još jedan od znakova da su biblijska posljednja vremena počela jer se znakovi iz Ivanove knjige Otkrivenja polako otkrivaju. (Izvor: Dnevno.hr)

Sve je snimio CBN News:
-

http://www.krscanski-forum-biblija.com/index.php?topic=3676.0
Nas "Piramida" je i ovdje dosao da ih prosvijetli svojom mudroscu.

evo dokaza o islamskom i kvazi kršćanskom  idiotizmu:


Ovaj događaj ukazuje i na drugu stranu: da i muslimani popuštaju ili odpuštaju od svoje vjere jer bi im trebao biti sablazan  činiti molitve  sa kršćanima u krščćanskoj crkvi.... U tome se i sastoji bit stvaranja nove svjetske religije: da svi popuštaju i odstupaju od svojih religijskih učenja. Pamtim jedan događaj da je zadnji umrli papa Vojtila u posjetu arapskom svijetu poljubio Kuran  u nekom stilu samo njemu jasnom  stvaranja tolerancije...ali kako "nepogrešivi " papa možer poljubiti  knjigu koja govori da se Isus nije tijelom  i rasplećem žrtvovao za svijet već je sve to bila "zabluda"  odnosno da je Allah  zaštitio Isusa od  te sramote?  Kao da Isus nije pristao na tu sramotu: "Kako ste ubijali proroke tako će te i mene ubiti" ... kao da i Bog ne može spustiti svoje dostojastvo, utjeloviti se...glumiti svetog i primjernog čovjeka pa i trpiti kao takav ako treba i time nešto dokazati svijetu. Umjesto toga  Allah se kao najveći idiot i budala zgraža nad tom mogućnoščću da demonstrira ljudskost,poniznost, čovječnost već se sablazni /da parafraziram/  "Ne mogu se ja  roditi i imati majku i ženu". Ne možeš pizdu materinu!  Što je za njega čovjek i ljudskost? Za njega su ljudi gamad među koju se ne udostoji opojaviti, Koju je pizduz materinu taj Allah onda stvorio ljude ako su za njega očito svi ljudi gamad koje se zgraža?  Kako se anđeli mogu pojaviti kao obični ljudi? Kako se kraljevi mogu uniziti u svakodnevnu ljudsku odjeću i skrivečki izaći na trg i vašar da čuje što  narod govori i razmiščlja? Da li Bog može sebe uniziti  bilo čime? Da li ga unižava ljudsko oko i misao "Pa nije dostojno Boga da sebe tako unižava" ?  Mislim ljudi ...islamsku i kuransku filozofiju je tako jednostavno razjebati i ogolioti i osramotiti  "prosto kao pasulj". Da ja sam  i "prost" ... možda sam i "vrag" zbog toga pa nekima ispada "šteta" jer ima velikih  i lijeplih misli ...ali  ima jedno teško  "ali" - imajte i vi tako jasne i kvalitetne misli i vrlinske ocjene i uspijte prije mene  ovako kvalitetno ocrniti islamsku  filozofiju... e ti je malo "čudnovato" teže...

Ne kažem za sve na ovom forumu....ne poznam ljude sve... i da za prostačenje  mogu bi ti kažnje..da mogu... no  "pukne mi film" ponekad ali ona pravi ljudkski i filozofski koji cijepa duboko u svaku dušu...


Last edited by Slap on 9/9/2014, 13:25; edited 1 time in total
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by Michael1 9/9/2014, 12:59

Prenosi Muslim od Ebu Hurejre da je Poslanik (s.a.v.s.) rekao: "Budite pravedni i zblizavajte se i znajte da se nece niko spasiti svojim djelima." Ashabi rekose: "Zar ni ti, Poslanice?" On odgovori: "Ni ja, osim ako mi Allah podari Svoju Milost i Dobrocinstvo."

***********************************************************************************
I islamski prorok priznao, da se nije moguce sam iskupiti iz grijeha.
Muslimani, vas prorok je to otvoreno i sam priznao.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by Michael1 9/9/2014, 13:04

Slap wrote:
Michael1 wrote:Molili se Allahu u kršćanskoj crkvi, a jenda žena je povikala 'Ne dajte se prevariti, ne dajte se prevariti, to je laž, Isus je jedini Bog'.

U memorijalnoj crkvi reformacije u gradu Speyeru u Njemačkoj dogodio se opet jedan neočekivani, biblijsko navještani događaj. Naime, iako je spomenuta crkva protestantska, dakle kršaćnska, u njoj se održao koncert islamista. Iako je to dvoje potpuno nespojivo, koncert je održan, kako prenose mediji, zbog bolje suradnje kršćana i islamista.

Naime, ovdje se ne radi o ničemu drugome nego o stvaranju nove svjetske religije, u kojoj neće biti važno je li Bog Isus ili Allah ili netko deseti, već će svi zajedno uživati u nekom zajedničkom božanstvu. U toj crkvi je nakon koncerta uslijedila molitva Allahu što je, naravno, izazvalo burnu reakciju jedne hrabre kršćanke po imenu Heidi koja je zbog molitve Allahu rekla 'dosta'. Podigla je svoj transparent i počela vikati "Isus je jedini Bog, on je vladar Njemačke, a ne Allah". Dok je prosvjedovala, upozoravali su je da je ovo koncert za mir, a ne za sukobe, na što je odgovorila: Ne nije, 'Allah Akbar' su riječi koje muslimani vrište dok ubijaju ljude. "Ne dajte se prevariti, ne dajte se prevariti, to je laž, Isus je jedini Bog", nastavila je žena. Nakon toga ovu ženu prisilno odvode iz crkve na ulicu koja bi, prema svemu sudeći, trebala biti na njenoj strani jer to je kršćanska crkva u kojoj ne bi trebao biti Allah ispred Isusa.

No, ovaj put to se nije dogodilo. Žena je izbačena iz kršćanske crkve jer je postavila Isusa na prvo mjesto, nije li vam to poznato? Isus je to navijestio kada je rekao 'izbacivat će vas sinagoga zbog imena mojega'! Ovo je samo još jedan od znakova da su biblijska posljednja vremena počela jer se znakovi iz Ivanove knjige Otkrivenja polako otkrivaju. (Izvor: Dnevno.hr)

Sve je snimio CBN News:
-

http://www.krscanski-forum-biblija.com/index.php?topic=3676.0
Nas "Piramida" je i ovdje dosao da ih prosvijetli svojom mudroscu.


Ovaj događaj ukazuje i na drugu stranu: da i muslimani popuštaju ili odpuštaju od svoje vjere jer bi im trebao biti sablazan molitve i krščćanskoj crkvi.... U tome se i sastoj bit stvaranja nove svjetske religije: da svi popuštaju i odstupaju od svojih religijskih učenja. Pamtim jedan događaj da je zadnji umrli papa Vojtila u posjetu arapskom svijetu poljubio Kuran isato u nekom stilu stvaranja tolerancije...ali kako "nepogrešivi " papa možer poljubiti  knjigu koja govori da se Isus nije žrtvovao za svijet već je sve to bila "zabluda" ?
Papa Vojtila je zelio pomirenje i nije uvjek bio na nivou zdravog razuma.
 Muslimani su uvjek u svojim osvajanjima sve lijepe i velebne crkve pretvarali u Moseje=dzamije!
Zasto oni nebi molili u crkvi?
Ali zato oni ne dozvoljavaju nikome da se moli u njihovim bogomoljama ako nije musliman?
Papi Benediktu su dozvolili,  da se pomoli u Hagiji Sofiji u Istanbulu, jer je danas muzej, a ne dzamija.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu  Empty Re: Vjerovanje da kršćani i muslimani služe istom Bogu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum