ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by debotoijusto 8/5/2016, 12:28

NA JUTARNJOJ misi koja se danas prenosila na Hrvatskoj televiziji gledatelji su iz prve ruke mogli čuti neskriveno zagovaranje zločinačkog ustaškog režima.
Luka Prcela, prior dominikanskog samostana u Splitu, tako je zamjerio Grabar-Kitarović što je Nezavisnu državu hrvatsku osudila kao zločinačku.
"Ne mogu podnijeti kad netko nekoga udara bez razloga, i ne mogu podnijeti kad i moj narod nekoga udara bez razloga. Pogotovo ne mogu podnijeti da mi sami po sebi pljujemo. Strašno je kada mi, evo sada se nalazimo u mjesecu svibnju, u subotu će se ići na Bleiburg.

Zaboravili smo da smo bili ta žrtva. Ja ne mogu nikako oprostiti ovo što je Kolinda Grabar Kitarović izjavila da je hrvatska država, Nezavisna država nije bila nezavisna i da je bila zločinačka. Tko ti kaže da je današnja Hrvatska država nezavisnija od one koja je bila od 41. do 45.
Ma, ja pitam ako je morala to reći pred Amerikancima, a onda postavljam njoj pitanje, a zašto nisi rekla pa nismo mi Hrvati bacili atomsku bombu na Hirošimu i Nagasaki. Pa nismo mi bombardirali ni Dresden ni Hamburg. Koga smo mi zapravo ubili izvan svojih granica?
Ma dosta više da sami po pljujemo. Dosta više što se događalo kroz ovo proteklo vrijeme za vrijeme ove dvojce predsjednika koji su bili, možemo kazati, predsjednici antihrvatske države", kazao je Prcela.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pop-na-hrtu-promovira-ustastvo-ne-mogu-oprostiti-kolindi-jer-je-izjavila-da-je-ndh-zlocinacka/892003.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30657
2014-04-12


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by debotoijusto 8/5/2016, 12:30

dok je ovakvih svecenika nema bojazni za lijevu ideju

Pa nismo mi bombardirali ni Dresden ni Hamburg. Koga smo mi zapravo ubili izvan svojih granica?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30657
2014-04-12


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by Guest 8/5/2016, 12:30

Jos jedan antitotalitarist, bravo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by debotoijusto 8/5/2016, 12:32

@ero trkom vamo , napalo precjednicu issati s oltara
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30657
2014-04-12


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by jastreb 8/5/2016, 12:33

debotoijusto wrote:
  Koga smo mi zapravo ubili izvan svojih granica?
 A unutar granica?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by Kermit 8/5/2016, 12:33

Dobro istinu govoreći NDH-a je imala više državnosti od ovog batustana, ali to više govori o RH-a nego NDH-a kao čiste slučajnosti, a koja ne bi nastala da đeneral Simović nije bio potpuni idiot
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by gargamel0101 8/5/2016, 12:33

Besposlen pop kozliće krsti.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by jastreb 8/5/2016, 12:35

asilovski wrote:Dobro istinu govoreći NDH-a je imala više državnosti od ovog batustana,  
Pa baš i ne.

Budući se krajem 1941. raspravljalo o tome da se iz sastava NDH izdvoji područje istočne Bosne i priključi Srbiji,a do čega nije došlo zahvaljujući mađarskim glasovima.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by Kermit 8/5/2016, 12:41

jastreb wrote:
asilovski wrote:Dobro istinu govoreći NDH-a je imala više državnosti od ovog batustana,  
Pa baš i ne.

Budući se krajem 1941. raspravljalo o tome da se iz sastava NDH izdvoji područje istočne Bosne i priključi Srbiji,a do čega nije došlo zahvaljujući mađarskim glasovima.
barem za premijera nisu dobili židovskog apotekara koji zastupa farmaceutsku industriju od toga teško može niže
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by Guest 8/5/2016, 13:53

jastreb wrote:
debotoijusto wrote:
  Koga smo mi zapravo ubili izvan svojih granica?
 A unutar granica?

to nije bitno...to su bili naši, a njih se smije klat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by Ero 8/5/2016, 14:10

debotoijusto wrote:@ero trkom vamo , napalo precjednicu issati s oltara
Evo mene...Malo sam u strahu, di mislite sve ove zatvorit? :D


_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by Guest 8/5/2016, 14:18

Ero wrote:
debotoijusto wrote:@ero trkom vamo , napalo precjednicu issati s oltara
Evo mene...Malo sam u strahu, di mislite sve ove zatvorit? :D


ti totalno zastranjuješ ...ali TOTALNO
a od svoje mržnje..ili imbecilnog kaprica, ne vidiš više i ne razlikuješ ništa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by Guest 8/5/2016, 15:05

Ero je korisni idiot.

Tko su korisni idioti?

Korisni idiot ili korisna budala (engleski Useful idiot) je izraz, u pravilu pogrdni, kojim se u političkom žargonu označava ličnost koja propagira stavove ili interese skupine ili ideologije koju u potpunosti ne shvaća, i koja je u tom smislu cinično iskorištena u propagandne svrhe.


Hrvatska nije jedina kultura sklona naopakoj logici, ali se desilo da su Hrvati uz Amerikance jedni od najvećih gubitnika. Pjenimo na usta kad nismo u pravu, dok u isto vrijeme kao da su neka "viša vrsta", postoje i neki koji preispituju ideje što su u njima izazvale lažne percepcije. Ti su ljudi majstori racionalnog sagledavanja stvarnosti, a mi smo gospodari brutalizacije tih ljudi koji su glasnici činjeničnog stanja.
Neki od ovih nesretnih članova našeg društva su doista tek ovce koje bezumno jedna drugu slijede bez ikakvog zanimanja za konačno odredište ili svrhu. Oni su samo gledatelji u svijetu zbivanja i ništa više od toga. Drugi su mnogo opasniji jer preuzimaju aktivnu ulogu u oblikovanju događaja, ali ne znaju da njihov idiotizam doprinosi suzbijanju istine i našu naciju vodi ravno u propast. U procesu u kojem ruše vlastitu budućnost, oni pomažu vrhovnoj eliti u suzbijanju disidencije i slobodnog mišljenja. Iako zvuči suludo, i u neku ruku to i je, oni su psihički bolesni, ali na način koji se u društvu smatra podnošljiv ili čak i praktičan. Ove ljude nazivamo "korisni idioti".

Kako netko može saznati da li je ili nije koristan idiot? Kako se on s time nosi? Ovo su neka osnovna obilježja korisnih idiota...

Korisni idioti su obično muškarci i žene koji su dovoljno inteligentni zapamtiti podatke, ali im nedostaje pogonskog goriva za istraživanje njihove valjanosti ili slijeđenje te misli do njenog logičnog zaključka. Korisni idioti često rade u profesionalnim područjima kao što su pravo, biznis, zdravstvo, politika, inženjering, mediji, zabava i slično; u tim istim okruženjima postoje i drugi koji nisu upali u zamku vlastitih suludih stvarnosti. Korisni idioti su ljudi koji su u poziciji da svojim radom utječu na druge ljude bez obzira na besmislenost vlastitog postojanja ili svrhe prema kojoj napreduju. Korisni idioti su oni koji su krivi što će se za nekad korisni kaiš, a danas okolotrbušni pantalodržac, alat opasan po život, uskoro plaćati 100 kuna dozvole za nošenje.

Nedostatak znanja nije tako strašan zločin sve dok si to spreman priznati. Uvijek će postojati netko tko će znati više od tebe o nekim stvarima, ako ne i o mnogim stvarima. Takav je život. S druge strane, korisni idioti su rijetko kad spremni priznati da im fali znanje iz bilo kog područja. Oni obično imaju dovoljno znanja tek toliko da sebe mogu učiniti uvjerljivima ispred onih koji ih ne dobro ne poznaju. Na ovakav način, korisni idioti predstavljaju mini-Černobile u iščekivanju da bilo kojeg trenutka izbace radioaktivni otpad i dezinformacijama mutiraju javno mnijenje.

Njihova sposobnost je ograničena samo na pamćenje. Problem s ovakvim načinom gledanja na svijet je taj što isključuje kritičko razmišljanje, intuiciju, empatiju i mudrost. Njihova nesposobnost nas zatvara unutar okvira neprobojnih kaveza svega onoga čemu smo naučeni, velikodušno nas čuvajući od stvari koje bi sami mogli otkriti. Korisni idioti su hodajući govoreći tosteri; sve što uzimaju je kruh, i sve što mogu učiniti je najobičniji tost. Iskreno, meni je tost itekako već dosadio.

Korisni idioti pričaju, korisni idioti ne slušaju. Ponekad znaju postavljati i puno pitanja, ali nikada ne čekaju da bi čuli vaše odgovore. Za njih, pitanja nisu potraga za informacijama nego metoda antagonizma. To je način da se svi drugi dovedu u pripravnost, čime u njima raste osjećaj superiornosti. U ovoj igri, korisni idiot nikada pred drugima nije prinuđen otkriti svoje neznanje jer nikada ne mora ući u smisleni dijalog s bilo kim tko ima suprotno mišljenje. Sve što treba činiti je samo napadati, napadati i napadati.

Kad se suoče s istinom koja je prijetnja za njihov armirani pogled na svijet, korisni idioti će učiniti sve kako bi spriječili ili barem usporili promjene. Pričati će loše viceve, pribjegavati djetinjastom ismijavanju, ignorirati hladni rat logike, neće se ustezati od prijetnji, negirati će vašu kompetentnost za predstavljanje činjenica iako činjenice dovoljno govore same za sebe bez obzira tko ih proslijedio... Čak i pod njihovim vlastitim uvjetima, veoma rijetko će se prihvatiti suočiti s istinom koju pokušavate predstaviti. Iako se treba raspravljati o informacijama kojima raspolažete, umjesto toga, oni će od vas pokušati učiniti jedino pitanje o kojem vrijedi raspravljati.

http://cromalternativemoney.org/index.php/media/news/korisni-idioti.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by Ero 8/5/2016, 15:15

Noor wrote:
Ero wrote:
debotoijusto wrote:@ero trkom vamo , napalo precjednicu issati s oltara
Evo mene...Malo sam u strahu, di mislite sve ove zatvorit? :D


ti totalno zastranjuješ ...ali TOTALNO
a od svoje mržnje..ili imbecilnog kaprica, ne vidiš više i ne razlikuješ ništa
Ja ozbiljno, a ti tako...
Di mislite zatvorit 150.000 ljudi kad vam budi vikali "Za dom..."?
A te vrste provokacija će biti ko u priči, zahvaljujući Palikući Zokiju.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by Yehudi 8/5/2016, 15:50

Noor wrote:
Ero wrote:
debotoijusto wrote:@ero trkom vamo , napalo precjednicu issati s oltara
Evo mene...Malo sam u strahu


ti totalno zastranjuješ ...ali TOTALNO


a od svoje mržnje..ili imbecilnog kaprica, ne vidiš više i ne razlikuješ ništa


 VIDIŠ LI   :^0 KAKVI JADNICI
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by Ero 8/5/2016, 15:54

Yehudi wrote:
Noor wrote:
Ero wrote:
debotoijusto wrote:@ero trkom vamo , napalo precjednicu issati s oltara
Evo mene...Malo sam u strahu


ti totalno zastranjuješ ...ali TOTALNO


a od svoje mržnje..ili imbecilnog kaprica, ne vidiš više i ne razlikuješ ništa


 VIDIŠ LI   :^0 KAKVI JADNICI
Zašto mi? Vi izgleda imate neki problem.
Mi smo vam 1995.  rekli sve šta smo imali za reći, a sad vas samo po potrebi provociramo. :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by Guest 8/5/2016, 16:09

Ero wrote:
Zašto mi? Vi izgleda imate neki problem.
Ne, vi imate ozbiljan problem: Zlatko Hasanbegović 2012. na pogrebu Mirsada Bakšića: "Naši su 1945. godine izgubili." 


Kad si ti već godinama eksploatirao ovaj fotošop uradak mogu malo i ja.


Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Pletenice




Ero wrote:
Mi smo vam 1995.  rekli sve šta smo imali za reći, a sad vas samo po potrebi provociramo. 
Naročito si nam ti rekao iz Slovenije. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by Guest 8/5/2016, 16:10

Usne Stjepana Gnječa wrote:Ero je korisni idiot.

Tko su korisni idioti?

Korisni idiot ili korisna budala (engleski Useful idiot) je izraz, u pravilu pogrdni, kojim se u političkom žargonu označava ličnost koja propagira stavove ili interese skupine ili ideologije koju u potpunosti ne shvaća, i koja je u tom smislu cinično iskorištena u propagandne svrhe.


Hrvatska nije jedina kultura sklona naopakoj logici, ali se desilo da su Hrvati uz Amerikance jedni od najvećih gubitnika. Pjenimo na usta kad nismo u pravu, dok u isto vrijeme kao da su neka "viša vrsta", postoje i neki koji preispituju ideje što su u njima izazvale lažne percepcije. Ti su ljudi majstori racionalnog sagledavanja stvarnosti, a mi smo gospodari brutalizacije tih ljudi koji su glasnici činjeničnog stanja.
Neki od ovih nesretnih članova našeg društva su doista tek ovce koje bezumno jedna drugu slijede bez ikakvog zanimanja za konačno odredište ili svrhu. Oni su samo gledatelji u svijetu zbivanja i ništa više od toga. Drugi su mnogo opasniji jer preuzimaju aktivnu ulogu u oblikovanju događaja, ali ne znaju da njihov idiotizam doprinosi suzbijanju istine i našu naciju vodi ravno u propast. U procesu u kojem ruše vlastitu budućnost, oni pomažu vrhovnoj eliti u suzbijanju disidencije i slobodnog mišljenja. Iako zvuči suludo, i u neku ruku to i je, oni su psihički bolesni, ali na način koji se u društvu smatra podnošljiv ili čak i praktičan. Ove ljude nazivamo "korisni idioti".

Kako netko može saznati da li je ili nije koristan idiot? Kako se on s time nosi? Ovo su neka osnovna obilježja korisnih idiota...

Korisni idioti su obično muškarci i žene koji su dovoljno inteligentni zapamtiti podatke, ali im nedostaje pogonskog goriva za istraživanje njihove valjanosti ili slijeđenje te misli do njenog logičnog zaključka. Korisni idioti često rade u profesionalnim područjima kao što su pravo, biznis, zdravstvo, politika, inženjering, mediji, zabava i slično; u tim istim okruženjima postoje i drugi koji nisu upali u zamku vlastitih suludih stvarnosti. Korisni idioti su ljudi koji su u poziciji da svojim radom utječu na druge ljude bez obzira na besmislenost vlastitog postojanja ili svrhe prema kojoj napreduju. Korisni idioti su oni koji su krivi što će se za nekad korisni kaiš, a danas okolotrbušni pantalodržac, alat opasan po život, uskoro plaćati 100 kuna dozvole za nošenje.

Nedostatak znanja nije tako strašan zločin sve dok si to spreman priznati. Uvijek će postojati netko tko će znati više od tebe o nekim stvarima, ako ne i o mnogim stvarima. Takav je život. S druge strane, korisni idioti su rijetko kad spremni priznati da im fali znanje iz bilo kog područja. Oni obično imaju dovoljno znanja tek toliko da sebe mogu učiniti uvjerljivima ispred onih koji ih ne dobro ne poznaju. Na ovakav način, korisni idioti predstavljaju mini-Černobile u iščekivanju da bilo kojeg trenutka izbace radioaktivni otpad i dezinformacijama mutiraju javno mnijenje.

Njihova sposobnost je ograničena samo na pamćenje. Problem s ovakvim načinom gledanja na svijet je taj što isključuje kritičko razmišljanje, intuiciju, empatiju i mudrost. Njihova nesposobnost nas zatvara unutar okvira neprobojnih kaveza svega onoga čemu smo naučeni, velikodušno nas čuvajući od stvari koje bi sami mogli otkriti. Korisni idioti su hodajući govoreći tosteri; sve što uzimaju je kruh, i sve što mogu učiniti je najobičniji tost. Iskreno, meni je tost itekako već dosadio.

Korisni idioti pričaju, korisni idioti ne slušaju. Ponekad znaju postavljati i puno pitanja, ali nikada ne čekaju da bi čuli vaše odgovore. Za njih, pitanja nisu potraga za informacijama nego metoda antagonizma. To je način da se svi drugi dovedu u pripravnost, čime u njima raste osjećaj superiornosti. U ovoj igri, korisni idiot nikada pred drugima nije prinuđen otkriti svoje neznanje jer nikada ne mora ući u smisleni dijalog s bilo kim tko ima suprotno mišljenje. Sve što treba činiti je samo napadati, napadati i napadati.

Kad se suoče s istinom koja je prijetnja za njihov armirani pogled na svijet, korisni idioti će učiniti sve kako bi spriječili ili barem usporili promjene. Pričati će loše viceve, pribjegavati djetinjastom ismijavanju, ignorirati hladni rat logike, neće se ustezati od prijetnji, negirati će vašu kompetentnost za predstavljanje činjenica iako činjenice dovoljno govore same za sebe bez obzira tko ih proslijedio... Čak i pod njihovim vlastitim uvjetima, veoma rijetko će se prihvatiti suočiti s istinom koju pokušavate predstaviti. Iako se treba raspravljati o informacijama kojima raspolažete, umjesto toga, oni će od vas pokušati učiniti jedino pitanje o kojem vrijedi raspravljati.

http://cromalternativemoney.org/index.php/media/news/korisni-idioti.html
Lajkam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by Ero 8/5/2016, 16:19

CharleyBhx5793 wrote:
Ero wrote:
Zašto mi? Vi izgleda imate neki problem.
Ne, vi imate ozbiljan problem: Zlatko Hasanbegović 2012. na pogrebu Mirsada Bakšića: "Naši su 1945. godine izgubili." 


Naročito si nam ti rekao iz Slovenije. :^0
Pa naravno, vaši su 1945. pobjedili, šta je pogrešno rekao?
No, onda je došla 1995.-a...e, to vam Hase kaže, a vi ne želite čuti.

(Vi u Clevelandu glede svega uopće nemate pravo na riječ)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Ja Vama opraštam Vašu izjavu

Post by gargamel0101 8/5/2016, 16:27

[size=31]Svećenik Prcela: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je rekla da je NDH zločinačka. Predsjednica odgovorila: Ja Vama opraštam Vašu izjavu[/size]

Izjavu Luke Prcela prokomentirala je i predsjednica Republike, kazavši da on njoj možda i ne može oprostiti njenu izjavu, ali da mu ona oprašta njegovu.
Okrenimo se budućnosti! - napomenula je predsjednica Grabar-Kitarović na svom Facebook profilu.
http://www.vecernji.hr/hrvatska/prcela-ne-mogu-oprostiti-kolindi-grabar-kitarovic-jer-je-rekla-da-je-ndh-bila-zlocinacka-1082656


Svetica. Svaka joj je kao u Njegoša.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka Empty Re: Pop na HRT-u promovira ustaštvo: Ne mogu oprostiti Kolindi jer je izjavila da je NDH zločinačka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum