ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zlatna mladež

Go down

Zlatna mladež Empty Zlatna mladež

Post by gargamel0101 8/5/2016, 08:39

Nema šanse da ću ja biti tu 12 sati, nisam kriv, što mene vodite – vikao je, prema optužnici zagrebačkog Općinskog državnog odvjetništva, Frano Vlahušić (24), sin dubrovačkog gradonačelnika Andre Vlahušića, u I. policijskoj postaji u svibnju 2014. nakon što je priveden zbog remećenja javnog reda i mira. S više od dva promila alkohola u krvi, mladi Vlahušić tada je policajca Gorana B., koji ga je vodio do jedinice za triježnjenje, snažno odgurnuo nakon čega je policajac polomio staklo na vratima i pritom se teško ozlijedio. 



http://www.vecernji.hr/crna-kronika/vlahusicev-sin-frano-policajca-napao-nakon-tri-boce-viskija-1082367
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Zlatna mladež Empty Re: Zlatna mladež

Post by abraham 8/5/2016, 08:41

jebani adzovac, ercegovac, dijasporac itd. Sreca da mu otac nije pravomocno soudjen i od naroda izabran. Kila mozga.... koji jebeni mozak.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Zlatna mladež Empty Re: Zlatna mladež

Post by gargamel0101 8/5/2016, 08:42

Sutkinja Općinskog kaznenog suda, naime, smatrala je da kod Vlahušića nije postojala namjera da spriječi službenu osobu u obavljaju službe, već da je riječ o spletu nesretnih okolnosti osobito stoga što je i vještak potvrdio kako pri takvoj koncentraciji alkohola u krvi osoba teško koordinira svoje pokrete. Međutim, ta je presuda ukinuta i predmet je vraćen na novo suđenje.


Naliješ se, sjedneš za volan i zgaziš nekoga. To bi isto mogao biti splet nesretnih okolnosti.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Zlatna mladež Empty Re: Zlatna mladež

Post by jastreb 8/5/2016, 09:05

Pričao mi je jedan penzionirani pukovnik,koji je bio u 7.banijskoj,a poslije rata prekršajni sudac u ZG,kako ga je jednog dana nazvao jedan poznati nar.heroj iz ZG čiji je sin imao prijavu za teško narušavanje javnog reda i mira kod njega.

Ovaj mu je rekao:Čuj,Nikola,molim te da onu moju mrcinu kazniš najstrožije što možeš i da ne gledaš mene niti naše prijateljstvo. Mrcina me sramoti na svakom koraku.

Ovaj moj znanac je sina nar.heroja kaznio kaznom zatvora od mjesec dana,ali kaže da bi to učinio i bez da ga je ovaj drug zvao.

A danas sucima još i prijete ili ih podmićuju kako bi sineki bili što blaže kažnjeni,ili čak oslobođeni krivice.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zlatna mladež Empty Re: Zlatna mladež

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum