ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by Guest 8/5/2016, 14:41

jastreb wrote:Gledam u Dnevno rubriku dogodilo se na današnji dan.

Za 8. i 9. svibnja ne spominju oslobođenje Zagreba,niti kapitulaciju Njemačke.

Za 8.V pišu kako je 1700 i neke sin nekog engleskog grofa sudjelovao u bitci za beograd protiv Turaka.

njima je Ero urednik jocolor

Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by crvenkasti 8/5/2016, 14:43

Meni je tek poslije puno godina postalo jasno da sam mrzio Tita, a prije sam mislio da ga volim.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by debotoijusto 8/5/2016, 14:43

tre911 wrote:
debotoijusto wrote:
tre911 wrote:Dakle čisti fotoshop pogotovo kad vidim sve ove ljude po krovovima zgrada, balkonima , uredima...tu se moglo skupiti i 150 k ljudi prema ovim snimcima što je apsurd kada se uzme u obzir da tada vjerojatno nije ni bilo toliko stanovnika u Zagrebu a čak i da jeste morali su svi do jednog biti ovdje što je još veća muljaža.

jasno
maturski rad warnocka za adobe
Čuj tupko je da si glup ko kurac ali čak i takav možeš ponešto zaključiti iz popisa stanovništva koje sam stavio gore zajedno sa slikama dočeka partizana ispod toga. Ako čak ni to nisi u stanju onda je i kurac od ofce za tebe pojam inteligencije.
odmah ostro na prvu loptu i vrijedjanje , rukoljub i naklon nista ?
svejedno , ovo je cisti rad u 3d max -U , bogu hvala
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by Guest 8/5/2016, 14:45

http://www.telegram.hr/price/moje-ime-je-ljubica-prije-sedamdeset-godina-oslobodila-sam-zagreb/

Moje ime je Ljubica. Prije 70 godina oslobodila sam Zagreb od fašista.
__________________________________________________________________________________________

Hvala ti! :<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by IL Risorto 8/5/2016, 14:46

asilovski wrote:paganski neloboljševizam
Istina.Koji post ranije spomenuo sam kako se objedinile razne proslave o jednom trošku.Za javnost je to proslava pobjede nad fašizmom a u stvarnosti ujedno smo slavili i neke druge,manje popularne praznike u ovoj katolčadskoj talibaniji.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by jastreb 8/5/2016, 14:46

Noor wrote:
jastreb wrote:Gledam u Dnevno rubriku dogodilo se na današnji dan.

Za 8. i 9. svibnja ne spominju oslobođenje Zagreba,niti kapitulaciju Njemačke.

Za 8.V pišu kako je 1700 i neke sin nekog engleskog grofa sudjelovao u bitci za beograd protiv Turaka.

njima je Ero urednik jocolor
Dobro razumijem da ne žele Oslobođenje Zagreba priznati kao takovo i jer im je taj dan propala ona Velika BIH,ali da za 9.V Dan pobjede nad fašizmom i završetak 2.svj.rata ne napišu ni riječi,a spominju neke minorne i nevažne stvari,to je van svake pameti.

To je kao kad bih ja za 28.VI prešutio sarajevski atentat a istaknuo kako je na taj dan 1174.umro Andrej Bogoljupski,ruski car.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by Guest 8/5/2016, 14:47

Noor wrote:http://www.telegram.hr/price/moje-ime-je-ljubica-prije-sedamdeset-godina-oslobodila-sam-zagreb/

Moje ime je Ljubica. Prije 70 godina oslobodila sam Zagreb od fašista.
__________________________________________________________________________________________

Hvala ti! :<3:

hvala i tebi ljubice evo ti odmah trosobni stan u centru ZGa, iz štale u stan.. prije toga 2-3 godine po šumi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by Guest 8/5/2016, 14:48

tre911 wrote:Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 INCobub
I onda imamo na trgu 120 k i to nakon što je trećina stanovništva zagreba rastjerana na ovaj ili onaj način

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Zagreb_saba_rh

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 36

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by IL Risorto 8/5/2016, 14:50

Ja ne znam jeli ovaj narod lud do daske,jer svake godine jedno te isto prosipanje žuči oko NDH i Jugoslavije,fašizma,komunizma a ne vide druge,mnogo gore stvari iz sadašnjosti.
Jebo te,čak i kada bi neki asteroid trebao udariti u Zemlju,katastrofa neizbježna,mislim kako bi se oni do zadnjeg dana apokalipse svađali oko Jugoslavije i NDH.
Bolest,jebo mater ako Hrvatska nije najveća ustanova za duševne poremećaje na ovom planetu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by Guest 8/5/2016, 14:53

preko_vode_do_slobode wrote:
Noor wrote:http://www.telegram.hr/price/moje-ime-je-ljubica-prije-sedamdeset-godina-oslobodila-sam-zagreb/

Moje ime je Ljubica. Prije 70 godina oslobodila sam Zagreb od fašista.
__________________________________________________________________________________________

Hvala ti! :<3:

hvala i tebi ljubice evo ti odmah trosobni stan u centru ZGa, iz štale u stan.. prije toga 2-3 godine po šumi

ma ne daj njoj, nije zaslužila, daj onom krvniku iz jasenovca
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by crvenkasti 8/5/2016, 14:54

Ovo slavlje postoji samo zato što smo izgubili rat.
Da smo pobijedili, mi bismo danas slavili, a ne vi!
Izgleda da vam to nije jasno?
Glupani.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by Guest 8/5/2016, 14:54

Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Pa rekoh ni na nama se nije vidjelo da smo istjerani iz škole kada bi drug tito prolazio kao ni na radnicima iz tvornica...sve se moralo tome podrediti i nije se smjelo zucnuti o tome

ma, šta pričaš..pa mi smo s radošću istrčali iz škole dočekati druga Tita drunken
bijela bluzica, plavi šosić, bijele dokoljenke...kapa i marama :P
Kako ko, istrčalo se sa radošću jer nisi morao biti u školi no to se sve događalo po nardbi i indoktrinaciji sa kojom su nas zasuli od samog rođenja. Odmakni se od toga i vidjeti ćeš da je sve bilo strogo kontrolirano do u detalje, niko nije smio mimo onoga što su drugovi zapovjedili ni zucnuti a kamoli učiniti

jesi sudjelovao kad na kojem Sletu? sunny
Nisam niti me je interesiralo vjeruj mi. Imao sam dovoljno problema i zbog toga što idem u crkvu(ne od učitelja i vlasti, griješio bi dušu da kažem drugačije, već od vršnjaka čiji su očevi bili u partiji itd a zna se ko odgaja djecu jel) sa jedne strane a sa druge jer mi je otac morao u njemačku na rad jer doslovce nismo imali što jesti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by dijagram 8/5/2016, 14:55

Je, slavimo, danas se samo time bavimo:)
Blesavi jastreb press
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by jastreb 8/5/2016, 14:57

Iknar je gay wrote:Ja ne znam jeli ovaj narod lud do daske,jer svake godine jedno te isto prosipanje žuči oko NDH i Jugoslavije,fašizma,komunizma a ne vide druge,mnogo gore stvari iz sadašnjosti.
Jebo te,čak i kada bi neki asteroid trebao udariti u Zemlju,katastrofa neizbježna,mislim kako bi se oni do zadnjeg dana apokalipse svađali oko Jugoslavije i NDH.
Bolest,jebo mater ako Hrvatska nije najveća ustanova za duševne poremećaje na ovom planetu.
Ali kako nitko ne shvaća da je tog dana Zagreb vraćen Hrvatskoj,nakon što je nekoliko godina bio anektiran velikoj BIH?

Nikad BIH nije (čak ni za turskog vakta ) bila toliko velika.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by Guest 8/5/2016, 14:57

tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Pa rekoh ni na nama se nije vidjelo da smo istjerani iz škole kada bi drug tito prolazio kao ni na radnicima iz tvornica...sve se moralo tome podrediti i nije se smjelo zucnuti o tome

ma, šta pričaš..pa mi smo s radošću istrčali iz škole dočekati druga Tita drunken
bijela bluzica, plavi šosić, bijele dokoljenke...kapa i marama :P
Kako ko, istrčalo se sa radošću jer nisi morao biti u školi no to se sve događalo po nardbi i indoktrinaciji sa kojom su nas zasuli od samog rođenja. Odmakni se od toga i vidjeti ćeš da je sve bilo strogo kontrolirano do u detalje, niko nije smio mimo onoga što su drugovi zapovjedili ni zucnuti a kamoli učiniti

jesi sudjelovao kad na kojem Sletu? sunny
Nisam niti me je interesiralo vjeruj mi. Imao sam dovoljno problema i zbog toga što idem u crkvu(ne od učitelja i vlasti, griješio bi dušu da kažem drugačije, već od vršnjaka čiji su očevi bili u partiji itd a zna se ko odgaja djecu jel) sa jedne strane a sa druge jer mi je otac morao u njemačku na rad jer doslovce nismo imali što jesti.

treba biti objektivan, pa reći da svaki sistem nosi i loše i dobre strane, a ovisno koje i koliko se dotaknu nas samih, tako i sudimo :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by Kermit 8/5/2016, 14:58

U biti da je Hiltler poštivao pakt Ribentrop - Molotov a što nije, partizani ne bi nikada imali prilike ući u Bihać a ne Zagreb. Istinu govoreći da je netko ubio đeneral Simovića i držao se Trojnog pakta na području bivše Juge bi bilo par mil. ljudi više a ekonomija svih država ne bi izgledala ko Malavi, naravno Pavelić i sjecikese nikad se ne bi dočepali vlasti i ujebali Hrvate za sliejdećih 100 godina, ali no...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by IL Risorto 8/5/2016, 15:00

asilovski wrote:U biti da je Hiltler poštivao pakt Ribentrop - Molotov a što nije, partizani ne bi nikada imali prilike ući u Bihać a ne Zagreb. Istinu govoreći da je netko ubio đeneral Simovića i držao se Trojnog pakta na području bivše Juge bi bilo par mil. ljudi više a ekonomija svih država ne bi izgledala ko Malavi, naravno Pavelić i sjecikese nikad se ne bi dočepali vlasti i ujebali Hrvate za sliejdećih 100 godina, ali no...
da bih reč rekel :hail
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by IL Risorto 8/5/2016, 15:00

jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:Ja ne znam jeli ovaj narod lud do daske,jer svake godine jedno te isto prosipanje žuči oko NDH i Jugoslavije,fašizma,komunizma a ne vide druge,mnogo gore stvari iz sadašnjosti.
Jebo te,čak i kada bi neki asteroid trebao udariti u Zemlju,katastrofa neizbježna,mislim kako bi se oni do zadnjeg dana apokalipse svađali oko Jugoslavije i NDH.
Bolest,jebo mater ako Hrvatska nije najveća ustanova za duševne poremećaje na ovom planetu.
Ali kako nitko ne shvaća da je tog dana Zagreb vraćen Hrvatskoj,nakon što je nekoliko godina bio anektiran velikoj BIH?

Nikad BIH nije (čak ni za turskog vakta ) bila toliko velika.
Pa Hrvatska i jest samo ono što se vidi s vrha tornja zagrebačke katedrale.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by Guest 8/5/2016, 15:01

Noor wrote:
tre911 wrote:Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 INCobub
I onda imamo na trgu 120 k i to nakon što je trećina stanovništva zagreba rastjerana na ovaj ili onaj način

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Zagreb_saba_rh

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 36

Eto prva rečenica i odmah laž o partizanskim pobjedama, reci jel se isplati dalje gledati? Inače na snimci je kočo popović koji je predvodio presvučene četnike prema bleiburgu i čije su jedinice izvršile masakr nad Hrvatima koje su briti vratili. O tome svjedoči i simo dubajić u svojoj knjizi  a i u živo pred kamerama


Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Od_Kistanja_do_Kocevskog_Roga

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by epikur37 8/5/2016, 15:03

Evo Miran Kurspahić...na Nu2 slavi dan oslobođenja a Hasanbegović vjerojatno škrguće i ignorira. Oba Hrvati islamske vjere i Bošnjaci.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by Guest 8/5/2016, 15:05

epikur37 wrote:Evo Miran Kurspahić...na Nu2 slavi dan oslobođenja a Hasanbegović vjerojatno škrguće i ignorira. Oba Hrvati islamske vjere i Bošnjaci.


jadan hiperventilira
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima - Page 6 Empty Re: Zagreb slavi 71.g.oslobođenja od ustaša i nacista trnjanskim kresovima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum