ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanja za dečke i cure

Page 4 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest 3/5/2016, 22:25

Zene znaju nabijati Moskijama na nos da je lijepo prihvatiti tudje dijete,a zasto onda one bjeze kao vrag od tamjana,kad nalete na tipa sa djecom od druge zene..priheftaju se samo ako ima enormnu lovu..u ostalim slucajevima,pobjegnu...o ebem te licemjerstino.. No

Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest 3/5/2016, 22:28

betty.boop wrote:
Zagy wrote:Jos muzikalnije? :D

ne znam, u biti me zanima da li prica toliko koliko moze napisat :)

Još sam gora, baljezgam i trabunjam bez prestanka. :^0

more, al imat cu tremu, sam da se zna Pitanja za dečke i cure - Page 4 1125329073

Nema frke, i ja ću. :)


Zagy, hvala još jednom. :shy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by veber 3/5/2016, 22:28

betty.boop wrote:
veber wrote:
(beti os pi nosu?)

ne razumin :roll
zajebavam

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by betty.boop 3/5/2016, 22:30

veber wrote:
betty.boop wrote:
veber wrote:
(beti os pi nosu?)

ne razumin :roll
zajebavam

pa nesto mi to uletilo ko iz neba pa u rebra

nicim izazvan 

uglavnom, necu :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by veber 3/5/2016, 22:30

Vegvísir wrote:
betty.boop wrote:
Zagy wrote:Jos muzikalnije? :D

ne znam, u biti me zanima da li prica toliko koliko moze napisat :)

Još sam gora, baljezgam i trabunjam bez prestanka. :^0

more, al imat cu tremu, sam da se zna Pitanja za dečke i cure - Page 4 1125329073

Nema frke, i ja ću. :)


Zagy, hvala još jednom. :shy
kada odradite tremu zovniteme :P

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by betty.boop 3/5/2016, 22:31

ti si navodno jos gori
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by veber 3/5/2016, 22:47

ha?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest 3/5/2016, 22:47

veber wrote:kada odradite tremu zovniteme :P

Vidi ga nepristojnog, sam poziva da ga pozovemo, ts, ts, ts... :W
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by betty.boop 3/5/2016, 22:49

veber wrote:ha?

cula sam da si sramezljiv za poludit Basketball
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by veber 3/5/2016, 22:52

betty.boop wrote:
veber wrote:ha?

cula sam da si sramezljiv za poludit Basketball
da?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by kic 3/5/2016, 23:21

Vegvísir wrote:.
kic wrote:heh, meni je malo teško, glupo je reći, ali teško mi je razmišljati o tome, jer me vraća na moj default, filozofiju nekog, besmisla..

jer, ideologija je određena u svijetu danas kao perfidan pojam tj svaka je označena kao lažna, i što reći za sastavne dijelove ideologije - ideje onda? ako stanemo nogama na zemlju i pogledamo oko sebe, shvatiš da svaka situacija govori samo za sebe, i ne može nikad biti rekonstruirana..

iz patnje nekim čudom nekad dolazi do inverzije, tj stvaranja, i to ne mogu pojmiti zašto, a to je u stvari čudo, i ne mogu dovoljno naglasiti riječ čudo :) 

odricanje od patnje a priori je američki heretizam koji govori da možeš stvoriti sebe iz ničega, no ako pogledaš naše predake tj najveće antičke kuće mitologije: grčke i egipatske (ali i druge), uvijek postoji nešto iznad svega -uključujući i Bogove- a zove se: sudbina, a to je realan pogled u stvari, nisi rođen u vakumu nego: u određenom vremenu, od određenih roditelja s određenim društvenim statusom, rođen si u ratu ili miru, u gradu/selu, maloj/velikoj obitelji, i na desetke drugih faktora je u igri, ta gledala si Andrei Rubleva, bi li on stvarao svoju umjetnost u sretnom i mirnom društvu? mislim da bi se danas opijao na nekom ruskom kolodvoru ili igrao igrice po vazdan nije bitno, tako da smo u stvari na suprotnim stranama because human nature pursues strife..

svašta sam nadrobio, ali nije mi lako pisati o tim stvarima, pročitao sam tvoj post i otišao vježbati i razmišljao, pa sam skužio da u 10min se u svijesti više izvrti misli, nego u nekim čitavim knjigama...

Takvo poimanje ideologije je još jedan zanimljiv moment o kojem sam razmišljala i zapravo mi nekad bude jako zanimljivo vidjeti kako čak i ljudi koji zaziru od bilo kakvog spominjanja Marxa zapravo kada govore o ideologiji koriste baš isključivo marksističko poimanje ideologije kao lažne i iskrivljene svijesti. Nekako se nitko ne sjeti one sociološki neutralne definicije ideologije kao skupa vjerovanja i ideja koje imamo o svijetu, društvu i čovjeku u njemu kojim se nastoji ili održati ili promijeniti postojeći poredak. U raspravama kad se želi diskreditirati sugovornika će se često reći da on ima ideološko mišljenje, za razliku od, jel'te našeg ideološki čistog i ispoliranog. Teško je priznati da svi, ali aspolutno svi, zastupamo na neki način neku ideologiju. :D

Što se tiče patnje, u mnogočemu se slažem i daleko od toga da ne mislim da ona može biti i generator kreacije, dapače! Upravo na tu temu sam na Književnosti i jeziku stavila isječak iz Houellebecqovog eseja Najprije, patnja. :D I religijski koncept samožrtvovanja radi kreacije je nevjerojatno zanimljiv (npr. u lurijanskoj kabbali kroz tzimtzum koji vrši Ein Soph ili opak Odinova samožrtva u nordijskoj mitologiji). Tako da želim reći da mi cilj nipošto nije bio banaliziranje, već prikazati jednu manifestaciju naučenih obrazaca kojima se patnja prihvaća kao inherentna, nužna i obećanje koje neprovjerljive ostvarivosti čime se umjesto kreacije održava status quo. :D
dobro, meni se pričinilo kao relativiziranje, mislim da nitko ne hrli u patničke situacije..

mnogo tog je zanimljivo u religiji jer je kroz stoljeća mnogo toga dobroga apsorbirala, a mi je cijelosti odbacujemo i samim tim i one dobre dijeliće, ali takav je duh današnjeg doba valjda, ako je svaka ideja vjerojatno laž, može se reći i da je svaka ideja moguća istina, ja mislim da je ova druga stvarnost zanimljivija jer otvara mogućnosti, za razliku od prve.. 

je li grijeh imati puno partnera da se vratim na ladyn prvi post, svi smo nekako u stavu da je grijeh načelno u kutu promatranja stvari, za nekoga je recimo terorist - mučenik, za druge je jel jebeni terorist.. ali pošto smo pomalo gurnuli pitanje grijeha pod tepih u ovoj današnjoj civilizaciji, samo ćemo reći, da je onaj tko je prošnjufao malo više partnera: loš ukus, i nešto što bi trebalo zaobići..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest 3/5/2016, 23:23

Lady_D wrote:
Braćala wrote:To ti je najjaci argument koji imas protiv mene, da sam mala, moje misljenje se ne uvazava i da ste svi vi veliki u pravu. :)



Bila sam ja zaljubljena u najvece kurvare ikada, baz zato i nije potrajalo, jer je bila puka zaljubljenost.


ljubavi, ne raspravljam se ja sa tobom-vec ti govorim da ces iskustvom, koje ces sakupljati godinama iz raznih zivotnih situacija na neke stvari gledati malo drugacije nego na nacin na koji to radis sada... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest 3/5/2016, 23:24

ja sam sa 21 takodje mislio puno toga znam, a sada kada sa 28 pogledam sebe sa 21-om, dobijem susramlje koliki sam klinac bio... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest 3/5/2016, 23:42

kic wrote:
Vegvísir wrote:
Takvo poimanje ideologije je još jedan zanimljiv moment o kojem sam razmišljala i zapravo mi nekad bude jako zanimljivo vidjeti kako čak i ljudi koji zaziru od bilo kakvog spominjanja Marxa zapravo kada govore o ideologiji koriste baš isključivo marksističko poimanje ideologije kao lažne i iskrivljene svijesti. Nekako se nitko ne sjeti one sociološki neutralne definicije ideologije kao skupa vjerovanja i ideja koje imamo o svijetu, društvu i čovjeku u njemu kojim se nastoji ili održati ili promijeniti postojeći poredak. U raspravama kad se želi diskreditirati sugovornika će se često reći da on ima ideološko mišljenje, za razliku od, jel'te našeg ideološki čistog i ispoliranog. Teško je priznati da svi, ali aspolutno svi, zastupamo na neki način neku ideologiju. :D

Što se tiče patnje, u mnogočemu se slažem i daleko od toga da ne mislim da ona može biti i generator kreacije, dapače! Upravo na tu temu sam na Književnosti i jeziku stavila isječak iz Houellebecqovog eseja Najprije, patnja. :D I religijski koncept samožrtvovanja radi kreacije je nevjerojatno zanimljiv (npr. u lurijanskoj kabbali kroz tzimtzum koji vrši Ein Soph ili opak Odinova samožrtva u nordijskoj mitologiji). Tako da želim reći da mi cilj nipošto nije bio banaliziranje, već prikazati jednu manifestaciju naučenih obrazaca kojima se patnja prihvaća kao inherentna, nužna i obećanje koje neprovjerljive ostvarivosti čime se umjesto kreacije održava status quo. :D
dobro, meni se pričinilo kao relativiziranje, mislim da nitko ne hrli u patničke situacije..

mnogo tog je zanimljivo u religiji jer je kroz stoljeća mnogo toga dobroga apsorbirala, a mi je cijelosti odbacujemo i samim tim i one dobre dijeliće, ali takav je duh današnjeg doba valjda, ako je svaka ideja vjerojatno laž, može se reći i da je svaka ideja moguća istina, ja mislim da je ova druga stvarnost zanimljivija jer otvara mogućnosti, za razliku od prve.. 

je li grijeh imati puno partnera da se vratim na ladyn prvi post, svi smo nekako u stavu da je grijeh načelno u kutu promatranja stvari, za nekoga je recimo terorist - mučenik, za druge je jel jebeni terorist.. ali pošto smo pomalo gurnuli pitanje grijeha pod tepih u ovoj današnjoj civilizaciji, samo ćemo reći, da je onaj tko je prošnjufao malo više partnera: loš ukus, i nešto što bi trebalo zaobići..

Nisam uopće ciljala na hrljenje i bacanje u strastveni zagrljaj patnje, već na jedan mehanizam suočavanja s njom koji je, iz moje perspektive, neproduktivan i podupire održanje postojećeg stanja. Odnosno, sve ono što napisah u posljenjem odlomku prethodnog posta. :)

Vidiš, ja pak u svojoj okolini nekako sve više vidim trend porasta nekritičkog prihvaćanja religije u cijelosti, a ne odbacivanja. Iako nisam religiozna, mogu reći da je religija funkcionalna, odnosno ima svoju funkciju u društvu. Međutim, dok s jedne strane ona može biti integrirajući čimbenik, s druge strane itekako djeluje kao dezintegrirajući (mislam da sam čak svojevremeno nešto i piskarala na Religiji o tome).

Loš ukus? Loša sreća? Loše okolnosti? Previše različitih mogućnosti za suviše jednostavnu etiketu... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by kic 4/5/2016, 00:08

previše indeed, zato sam i rekao, svaka situacija govori samo za sebe, i ništa više..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest 4/5/2016, 06:13

Ja u bilo kojoj religiji ne vidim nista dobro,po mom skromnom mišljenju samo ograničavaju čovjeka a samim tim i društvo.....


Apropos tudja djeca.....ljubav prema vlastitom djetetu je posebna i zaista ne znam bi li mogla tudje voljeti ko svoje,ali približno sigurno....jer nije samo krv vec i suživot i prozivljeno.....

Pech....poznavala sam osobu kod koje je sve išlo krivo sto je krivo ići moglo.....vec iz iskustva poucena ona se osiguravala na sve moguce nacine,koje meni nikad ne bi pale na pamet,ali neke stvari nije mogla izbjeci.....jel to strah koji je nju redovito pratio ili sklop slucajnih okolnosti,to me zanima,sto dovodi do toga da neku odobu naocigled prati pech?

Dobro jutro! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest 4/5/2016, 07:15

Jutro! :D

Slažem se da religija itekako ograničava čovjeka. Ali isto tako ga ograničava i država. I zakoni. I škola. I norme i vrijednosti u okviru kulture u kojoj se nalazi. Sve su to mehanizmi društvene kontrole. :D 

Ali kužim što hoćeš reći i zapravo se velikim dijelom i slažem. Religijama (govorim prvenstveno o abrahamskim) puno toga zamjeram, prvenstveno snažnu polarizaciju na "mi-oni" odnos, nametanje religijskih pravila kao univerzalnih umjesto primjenjivih samo na njezine pripadnike, a da ne spominjem odnos prema žena i položaj žena koji one zauzimaju jer im on pripada u skladu s njom. Žao mi je što nemam više vremena, moram skupit kofer i izletjet iz stana za minutu, al' ako se sjetim nadopišem još nešto večeras. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest 4/5/2016, 08:09

Gdje opet putuješ? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by kic 4/5/2016, 09:43

ja nezz kakva je to moda da muski pokazuju svoje gleznjeve u kratkim i uskim hlacama, ali je glupa..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest 4/5/2016, 09:43

Ti ne nosis ni do koljena ljeti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Guest 4/5/2016, 10:06

Meni nije jasno zasto se muski kupaju u gacama do koljenna na moru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanja za dečke i cure - Page 4 Empty Re: Pitanja za dečke i cure

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum