ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Googlate li sebe ?

Go down

Googlate li sebe ? Empty Googlate li sebe ?

Post by Trinity 31/8/2014, 18:08

Googlate li sebe?
Jeste  li zadovoljni rezultatima pretrage?
Da li bi htjeli da se neki rezultati pretrage ne objavljuju?


Last edited by Trinity on 31/8/2014, 18:13; edited 1 time in total
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Googlate li sebe ? Empty Re: Googlate li sebe ?

Post by Trinity 31/8/2014, 18:13

Znam se progooglat. I nisam zadovoljna pretragom.  Razmišljam da  iskoristim "Pravo ne zaborav ", tj. da ispunim zahtjev ,pa što bude.
više:
https://www.google.hr/policies/faq/

web- formular:
https://support.google.com/legal/contact/lr_eudpa?product=websearch&hl=hr
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Googlate li sebe ? Empty Re: Googlate li sebe ?

Post by Iknar 31/8/2014, 18:17

Trinity wrote:Googlate li sebe?
Jeste zadovoljni rezultatima pretrage?
Da li bi htjeli da se neki rezultati pretrage ne objavljuju?
joj o meni ima toliko punos tvari na nekim mejstima od prizemnih,nevjernihi licemjernih ljudi
oko 99% slucajeva pljuju po meni,ali od takvih"umnika"i ne ocekujem drugacije

inace trazio sam prije o sebi ensto ali toga nema na google to imaju vjerojatno tajna drustva,dakel zabranjeno je,na google ide sve sto takvi nisu zabranili,dakle pravi vlasnici Zemlje danas bis e reklo
tesko ce se naci nesto korisno
inace prije su mi neki ljudi se javljalid a nesot znaju o meni,navodno istinito,reklid a ce se javiti ali nisu,ili im je zabranjeno ili su 2maknuti"ako me kuzis
dakle ne salims e stvarnos e to dogodilo
neki su bili toliko ushiceni,trazili su,ali msilim da ih je Lucifer i ekipa eliminirali,naravno i ljudi koji im sluze

dakle htio bi neke sitine saznati,ali ocito je jedan on boljih nacina da to izravno pitam demona i  zaprijetim mu unistenjem,mozda to ne mogus ada,ali ja pamtim pa vratim kad tad,a on to zna
dakle objavljivao sam stvari koje su bile blago receno glupo sto stm to napravio,ali sto je tu je,a onos to sam htio saznati tih bas nije bilo,bilo je u stilu ajde reci su ti kada istrazim,a onda sutnja,dakle vjerojatno smrt kod njih,dakle Lucifer i ekipa ih eliminirtali nekako
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Googlate li sebe ? Empty Re: Googlate li sebe ?

Post by Iknar 31/8/2014, 18:18

ja bi recimo volio doci do nekih istinitih podataka,google je kontroliran i nema tu nekoga znanja,samo onos tos e dopusta,dakle prolazi kroz"filter"
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Googlate li sebe ? Empty Re: Googlate li sebe ?

Post by Iknar 31/8/2014, 18:22

evo ja znam recimo da mnogi imaju podatke o meni,i mnogima sa kojima sam u kontaktu,dakle svima vama i ovdje id rugdje itd,ako me razumijete

a toga na googlu necete bas naci,inace psotoj i neki drugi"google"koji imaju puno vise znanja o svemu
takod a vam moram reci,svi vi koji sa mnom komunicitrate,bez obziora,dobri ,losi,svi vi ste pod prismotrom isto,dakle vasi IP su praceni ,mozda i vi
dakle to ne zkazem jer sams e posvadios a vecinom,ljudi to su cinjenice,ja to znam.a vi shvatite kako god hocete,jer ste umijesani u to,htjerli ne htjeli,samo oni koji to shvate nece bas mirno spavati,a opet ogromna vecina ce se tome nasmijati i uzeti kao glupiranje,a to nije moj problem i to ne mijenja cinjenicno stanje
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Googlate li sebe ? Empty Re: Googlate li sebe ?

Post by zanstr 31/8/2014, 18:28

Jednom sam se proguglao i nisam doživio ništa neočekivano. Uglavnom izlaze profili sa facea i sličnih stranica.
Moglo bi se reći da mi je to bilo jedno od najdosadnijih upisa u google tražilicu. :S:

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Googlate li sebe ? Empty Re: Googlate li sebe ?

Post by Iknar 31/8/2014, 18:30

zanstr wrote:Jednom sam se proguglao i nisam doživio ništa neočekivano. Uglavnom izlaze profili sa facea i sličnih stranica.
Moglo bi se reći da mi je to bilo jedno od najdosadnijih upisa u google tražilicu. :S:
to ej ejr google izbacuje svakakva sranja,da uđes u pravi google gdje sus vi podaci o svim ljudima na ZEmlji recimo,nasao bi stosta, spoto nemas pristup,onda nsita od toga

postoje sustavi koji su google za "google",kuzism,bolje receno za sve sto postoji na zemlji
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Googlate li sebe ? Empty Re: Googlate li sebe ?

Post by zanstr 31/8/2014, 18:34

Pa iskreno i to baratanje sa podacima svih ljudi nije tako loše. Naravno imamo dio o narušavanju privatnosti, ali moglo bi se upotrijebiti na dobar način. Recimo kod ljudi koji izgube pamčenje.
Jave se u google i saznaju sve o svom životu.

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Googlate li sebe ? Empty Re: Googlate li sebe ?

Post by Trinity 31/8/2014, 18:38

Nije loše naravno. Jedino taj dio o narušavanju privatnosti, samo kad bi svi tražili da se brišu rezultati koji im se ne sviđaju, što bi ostalo od Googla?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Googlate li sebe ? Empty Re: Googlate li sebe ?

Post by Iknar 31/8/2014, 18:41

Trinity wrote:Nije loše naravno. Jedino taj dio o narušavanju privatnosti, samo kad bi svi tražili da se brišu rezultati koji im se ne sviđaju, što bi ostalo od Googla?
nije google uopce problem,tu ima svega "sranja"bis e reklo,problem je za slican "google"koji ti nemas pristup vidjeti,pa da budem iskren vjerojatno niti itko u Hrvatskoj
taj pravi"google"bilje sve sa svih tih raznih googla sto postoje na cijelom netu
inace ti google,pa faccebook,twiteri i tko zna sto sve postoji samo         su     infermacije koje idu ur ecimo neku super bazu podataka,a tamo nema brisanja nicega,kuzis
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Googlate li sebe ? Empty Re: Googlate li sebe ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum