ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by Iknar Fri 29 Aug - 13:51

Sora wrote:Jebo tu kršćansku kulturu kad ju zastupaju takvi ko ti
Ne da mi se trošiti rijeci na debilni produkt takve kulture 
Koja zapravo nema veze s kršćanstvom, ti da znaš kaj je kršćanstvo i da ti su sve daske u glavi na broju, ne bi se otkrivao sa svojim maloumnim i nepristojnim i neciviliziranom razmišljanjem.
Takvi humanoidi koji misle da se utrpavanjem u guzice svojih istomišljenika i religijskom čoporu, guše kulturu a kamoli Multikulture 
To je već preveliki zalogaj za njihove gujsce  elephant
ma gledaj kuziim ja tebe,necastivi je zajebao Muhameda,Muhamed je zajebao neke ljude,a ti ljudi su zajebali sve ostale ,a ti ostali i tebe ocito
tamko drobi sto hoces,losih krscana ima,ali svi islamisti sluze zlo,kuzis,dakle encastivog,nema iznimke
dakle ako ne postujes Krista,nema ti spasa,svi idu prema Paklu i to je cinjenica,a ti oces ili ences to je na tebi
a je vas zajebo necastivi,muslimani misle da ce u Raj ali mozda teze i od bogatasa,kuzis

Iknar

Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by Iknar Fri 29 Aug - 13:53

zanstr wrote:
Michael1 wrote:Daj ti to objasni nasim Lagumdjijama i "multikulti" desperadosima, koji sve sto muslimani rade smatraju normalnim.
Lijepo od tebe što generaliziraš i time proglašavaš sve muslimane pedofilima. Na isti način bi se moglo govoriti o kršćanima pošto nemali broj njihovih svećenika radi iste stvari.
Znači, nije bitno koje su vjere. Ono što je bitno je da su pedofilska gamad koju treba sankcionirat isto kao i one koji su prikrivali njihove zločine ili šutili o istima.
to jel netko pedofil,peder,kurva nema veze sa religijom,to je stanej covjeka kakvo je,dakle utjecaj zla,ima toga svuda na Zemlji
ajde shvatiti ces jednom,samo pitaj i odgovoriti ce ti se
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by Trinity Fri 29 Aug - 18:16

Iknar wrote:
zanstr wrote:
Michael1 wrote:Daj ti to objasni nasim Lagumdjijama i "multikulti" desperadosima, koji sve sto muslimani rade smatraju normalnim.
Lijepo od tebe što generaliziraš i time proglašavaš sve muslimane pedofilima. Na isti način bi se moglo govoriti o kršćanima pošto nemali broj njihovih svećenika radi iste stvari.
Znači, nije bitno koje su vjere. Ono što je bitno je da su pedofilska gamad koju treba sankcionirat isto kao i one koji su prikrivali njihove zločine ili šutili o istima.
to jel netko pedofil,peder,kurva nema veze sa religijom,to je stanej covjeka kakvo je,dakle utjecaj zla,ima toga svuda na Zemlji
ajde shvatiti ces jednom,samo pitaj i odgovoriti ce ti se
Shvatio je on dobro. Netko drugi nije.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by Michael1 Sat 30 Aug - 5:27

Nitko od vas nije shvatio sam problem. Kod muslimana ja pedofilija doktrinarno fundirana, docim se u krscanstvu ta vrsta zla osudjuje. Sam muhamed, samozvani prorok islama ozenio je jednu sestogodisnju djevocicu. To rade muslimani i dandanas diljem svijeta, jer je to njihova doktrinarno uhodana praksa.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by Sora Sat 30 Aug - 6:11

Michael1 wrote:Nitko od vas nije shvatio sam problem. Kod muslimana ja pedofilija doktrinarno fundirana, docim se u krscanstvu ta vrsta zla osudjuje. Sam muhamed, samozvani prorok islama ozenio je jednu sestogodisnju djevocicu. To rade muslimani i dandanas diljem svijeta, jer je to njihova doktrinarno uhodana praksa.
Uhodana praksa je pedofilija kod katolika. 

Katolička crkva je u brojnim zemljama platila ogromne novce za odštetu žrtvama koje su silovali svećenici. 

Nego zasto bi to bila DOKTRINARNA PRAKSA? 
 Jel ti znaš koje je značenje te rijeci.
 Niti u jednoj religiji nema takve doktrine. (Učenja) 
 
Ako ima ..pokaži i dokazi. :rain
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by danni1 Sat 30 Aug - 10:09

Sora wrote:
Michael1 wrote:Nitko od vas nije shvatio sam problem. Kod muslimana ja pedofilija doktrinarno fundirana, docim se u krscanstvu ta vrsta zla osudjuje. Sam muhamed, samozvani prorok islama ozenio je jednu sestogodisnju djevocicu. To rade muslimani i dandanas diljem svijeta, jer je to njihova doktrinarno uhodana praksa.
Uhodana praksa je pedofilija kod katolika. 

Katolička crkva je u brojnim zemljama platila ogromne novce za odštetu žrtvama koje su silovali svećenici. 

Nego zasto bi to bila DOKTRINARNA PRAKSA? 
 Jel ti znaš koje je značenje te rijeci.
 Niti u jednoj religiji nema takve doktrine. (Učenja) 
 
Ako ima ..pokaži i dokazi. :rain
Jesu platili su jer to nije uredu,to je zlo,grijeh,kažnjivo zakonom i platili su.
Muslimani ne plačaju jer to nije grijeh, to je tradicija i kad ih netko prozove po tom pitanju oni pokrenu đihad odrube par glava,dignu u zrak par autobusa i kolodvora....tko se to usuđuje njima govorit što smiju što ne.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by aben Sat 30 Aug - 11:19

A što in ko sa strane ima govoriti šta je ok a šta nije?

Ako žele silovati neka siluju.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by Michael1 Sat 30 Aug - 12:39

'Tvoji akovci' su debili po zanimanju, ali ti si dragi moj 'aben', debilan po rodjenju. Kako inace moze normalan covjek tvoga 'kalibra' i kulture nesto tako debilno i imbecilno napisati?


Last edited by Michael1 on Sat 30 Aug - 14:13; edited 1 time in total

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by aben Sat 30 Aug - 13:14

pa, doista se ne smatran normalnin.

Normalan čovik se izriga nad ton činjencon i onda si složi sengvić. Malo normalniji oformi vojsku pa malo ubija silovatelje.
A nakon toga, kad se prašina slegne, oni koi žele silovati, siluju.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by Michael1 Sat 30 Aug - 15:56

To sto oni rade nije moralno, nego se radi o najogavnijem zlu, koje svaki iole pametan covjek mora osuditi.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by aben Sat 30 Aug - 16:03

A što ćeš kad moral nije od boga, pa ga svaka šuša smi tumačiti na svoj način.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by Michael1 Sat 30 Aug - 16:30

E tu lezi korjen svih zabluda i svih zala.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by Sora Sat 30 Aug - 17:18

Jebo vas moral da vas jebo
Katolik ili katolički svečenik plati odštetu za silovanje a muslimanima je to običaj.
 Pa je silovanje kod katoličkog svećenika manji grijeh
 Ma zbljuv  :stare:

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by aben Sat 30 Aug - 18:18

Kad će taj kraj povijesti više, o sora

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by Iknar Sat 30 Aug - 18:25

Sora wrote:Jebo vas moral da vas jebo
Katolik ili katolički svečenik plati odštetu za silovanje a muslimanima je to običaj.
 Pa je silovanje kod katoličkog svećenika manji grijeh
 Ma zbljuv  :stare:
grijeh je isti,samo sto su to kod katolika priznali da se događalo a muslimani nisu a to se jos događa kod njih itd
a i ljudis e boje muslimana da im to spomenu jer se boje terorizma
msilim da kazu muslimanskom Imamu da su među njima pederi i pedofili,ovaj bi isao ubiti nekoga,kuzis
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by Michael1 Sat 30 Aug - 18:33

'Sora',tko Tebi dopusta pisati u internetu zasluzuje dozivotnu robiju. Za tebe bi bila iskljucivo dva mjesta mjerodavna: zatvor ili psihijatrija, ali dozivotno.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by Iknar Sat 30 Aug - 18:43

Michael1 wrote:'Sora',tko Tebi dopusta pisati u internetu zasluzuje dozivotnu robiju. Za tebe bi bila iskljucivo dva mjesta mjerodavna: zatvor ili psihijatrija, ali dozivotno.
krivo,i jasam jednom slicno razmisljao samo sam htio neke eliminirati,a onda mi je objasnjeno da i sitne duse trebaju zibjeti svoj zivot,pa time i ona

inace zatvor ionako nema svrhu psoto nije cilj nekoga ptromijeniti nego skoro pa suprotnoa psihijatrija je ionako u stilu prognoze itd,dakle primitivno
dakle niti jedno nijem mjerodavno,takvima treba molitva ili egzorcizam itd
a i ne mozes biti siguran jer opet mnogi su opsjednuti,tako da ima vise opcija
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by Sora Sat 30 Aug - 23:11

Michael1 wrote:'Sora',tko Tebi dopusta pisati u internetu zasluzuje dozivotnu robiju. Za tebe bi bila iskljucivo dva mjesta mjerodavna: zatvor ili psihijatrija, ali dozivotno.
Pitaj admina tko mi je dopustio, 
Za doživotnu robiju  sse ne brini, osudio si se sam, doživotno ..u lancima religije  biti 
Psihijatrija hihi hi...
Vise je ludih VANI :tss
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by Sora Sat 30 Aug - 23:13

Iknar wrote:
Michael1 wrote:'Sora',tko Tebi dopusta pisati u internetu zasluzuje dozivotnu robiju. Za tebe bi bila iskljucivo dva mjesta mjerodavna: zatvor ili psihijatrija, ali dozivotno.
krivo,i jasam jednom slicno razmisljao samo sam htio neke eliminirati,a onda mi je objasnjeno da i sitne duse trebaju zibjeti svoj zivot,pa time i ona

inace zatvor ionako nema svrhu psoto nije cilj nekoga ptromijeniti nego skoro pa suprotnoa psihijatrija je ionako u stilu prognoze itd,dakle primitivno
dakle niti jedno nijem mjerodavno,takvima treba molitva ili egzorcizam itd
a i ne mozes biti siguran jer opet mnogi su opsjednuti,tako da ima vise opcija
Ajde 
Jel,mogu birati kaj bi ja ?
Moze egzorcizma ali neka je pop zgodan komad :aw:Pa neka ga istjera ...ha ha
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by Avatar Sun 31 Aug - 1:01

Komunisti pobili blizu 100 milijuna ljudi u samo 70 godina postojanja ali Sora se smatra vjerodostojnom soliti pamet drugima. Zanimljivo. 
Očito, komunisti su poput zlatne ribice, imaju sjećanja tri sekundi unazad, poslje slijedi totalni blackout  :^0

Inače osuđujem zlostavljanje djece od strane svećenika, takvoga treba izopćiti ne samo iz društva nego i iz Crkve, točka.
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by Michael1 Sun 31 Aug - 4:54

Stvarno mi lijecimo zdrave ljude, a psihopati se setaju slobodno ulicama nasih gradova. Samo i iskljucivo zlocinci simpatiziraju sa zlocincima.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj.......... - Page 3 Empty Re: Seksualno zlostavljanje djece u Engleskoj..........

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum