ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Apokalipsa by žutarnji

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Apokalipsa by žutarnji

Post by Yehudi 28/4/2016, 20:08

FOTO: 'OVO JE APOKALIPSA, POGINUO JE ZADNJI PEDIJATAR U ALEPU' Uništena bolnica u najvećem sirijskom gradu, Asad kreće u konačnu bitku


http://www.jutarnji.hr/foto---ovo-je-apokalipsa--poginuo-je-zadnji-pedijatar-u-alepu-----razbuktao-se-totalni-rat-u-najvecem-sirijskom-gradu--asad-krece-u-konacnu-bitku/1568970/



  To je link na bljuvotinu od teksta uz prigodni citate " opservatorija za ljudska prava u Siriji" u sastavu od -1 -islamista imenom 


 Osama ali Suleimani , koji koristi novo ime  -Rami Abdulrahman -, dok traje njegova islamistička propaganda pomognuta cijom , MI 5 i sl.


--------------------------------------------------------------------------------------------------


  Bitnije od toga su komentari na taj tekst u žutarnjem:




Bojan Lakovic
                               Napred Asad i SAA !!!
Sviđa mi se · Odgovor · Apokalipsa by žutarnji Like4 · 1 sat

Apokalipsa by žutarnji 1012984_517256908414670_7146397457239569743_n

Mike Etimille · 
Zagreb, Croatia
                    Kad je bila obrnuta situacija, nitko nije pisao niti slovca...
Sviđa mi se · Odgovor · Apokalipsa by žutarnji Like3 · 1 sat
Apokalipsa by žutarnji 9464_10204628837621738_4331620185996941875_n

Darko Zlender · 
Novi Zagreb, Grad Zagreb, Croatia
svi su davno kupljeni, članak o Siriji koji se pojavi na naslovnici BBC-a, DW-a ili DailyMaila, odmah osvane i na Jutarnjem.. neovisni mediji i umjereni pobunjenici...
Sviđa mi se · Odgovor · Apokalipsa by žutarnji Like3 · 54 minuta

Apokalipsa by žutarnji 553698_3837945140106_680313674_n

Bujar Woo Kajtazi · 
Izvršni dopredsjednik u Iluminati
Sere mi se od ovih vijesti koje dolaze sa "Sirijskog opservatorija za ljudska prava", koja je u biti izmišljena ustanova za širenje laži i propagande.
Sviđa mi se · Odgovor · Apokalipsa by žutarnji Like5 · 44 minuta · Uređeno
Apokalipsa by žutarnji 13007279_261611924186281_1725662290181759519_n

Zvonimir Bikerski · 
Owner u Nezaposlen
http://www.altermainstreaminfo.com.hr/.../zapadne-vlade...
Sviđa mi se · Odgovor · Apokalipsa by žutarnji Like1 · 43 minuta

Apokalipsa by žutarnji 10256516_650502561710847_3783975400167671328_n

The Polish Rainbow
Asad je imao sekularnu državu, znači svatko tko je protiv njega je zadrti radikal. Bravo za Asada!!!!!!!!
Sviđa mi se · Odgovor · Apokalipsa by žutarnji Like3 · 53 minuta

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tako je Velika Britanija udomila čelnika takozvanog „Sirijskog opservatorija za ljudska prava“, Ramija Abdulrahmana, koji je rođen kao Osama Ali Suleiman, član je 
muslimanskog bratstva i u zatvoru je bio tri puta.
 Pobjegao je iz Sirije 2000. godine, a sada živi u živi u Coventryu (Velika Britanija). 
. No, Rami Abdulrahmana je zanimljiv i zbog činjenica da već četiri godine, koliko traje rat u Siriji, uspijeva obmanjivati sve zapadne mass-medije i novinske agencije, a njegova osobna udruga za „praćenje ljudskih prava i represije režima u Siriji“ iz Londona djeluje još od 2006. godine.


Ovaj čovjek se posebno istaknuo zbog suradnje s takozvanom „Slobodnom sirijskom vojskom“, te ostalim „umjerenim pobunjeničkim skupinama“ koje u borbama protiv sirijske vojske i Nacionalnih obrambenih snaga gotovo u pravilu surađuju s teroristima Al-Nusra Fronta i zločincima iz takozvane „Islamske države“.


Po svom radu u protekle četiri godine i dezinformacijama koje širi Rami Abdulrahman, ili ako hoćete Osama Ali Suleiman, ostat će upamćen kao najveći izvor dezinformacija


u sirijskom ratu.


 Neprestano tvrdi kako govori u ime svih Sirijaca,  jocolor


koji su na prošlim predsjedničkim izborima, bez obzira na rat i nemogućnost izlaska birača na izbore u


 izbjegličkim kampovima u Turskoj i sjevernom dijelu Libanona, ogromnom većinom glasali za aktualnog predsjednika Bashara Al-Assada.
------------------------------------------------------------------------------------


  Toliko o informatoru, za one koji još ne znaju tko je taj lik,  na kojemu žutarnji temelji svoje fantazije.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by Guest 28/4/2016, 20:15

baš čitam neko žestoko bombardiranje, rusi raskasapili stotinjak ak civila i par terorista, navodno se sprema ofenziva, eh aj da i to vidimo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by Yehudi 28/4/2016, 20:17

Ne lupaj nego daj link ako nešto tvrdiš, posebice takve gadarije.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by Ringo10 28/4/2016, 20:18

Ovdje u Australiji anglosaksonski mediji grme na sve strane o navodnom bombardiranju neke bolnice u Alepu.

A najogavnije mi je njihovo izvještačeno i patetično izdrkavanje I glumatanje potrešenosti.

Da povratiš.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by Guest 28/4/2016, 20:20

Yehudi wrote:Ne lupaj nego daj link ako nešto tvrdiš, posebice takve gadarije.

evo ako voliš gledati dicu kako im mozak ispada iz lubanja od avio bombi izvoli

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by red wolf 28/4/2016, 20:21

Vi ste baš smiješni...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by Guest 28/4/2016, 20:22

Ringo10 wrote:Ovdje u Australiji anglosaksonski mediji grme na sve strane o navodnom bombardiranju neke bolnice u Alepu.

A najogavnije mi je njihovo izvještačeno i patetično izdrkavanje I glumatanje potrešenosti.

Da povratiš.

pa u čemu je problem

kada ameri sateru ambulatnu i pobiju 30liječnika  bez granica, + pacijente, onda cijeli svijet piše o tome

kada rusi sateru bolnicu i pobiju isto liječne + civile + pacijente + kojeg "umjerenog kanibala" onda je to zavjera protiv putina.. jer ruska tehnologija je toliko napredna da prođe kroz klimatizaciju bolnice i točno ubije ranjenog kanibala, a ostali budu ne okrznuti

zar ameri bacaju bombe a rusi cvijeće
cheers


neznam čemu se čudite, dolje na bliskom istoku, i općenito u modernim ratovima 21og stoljeća, omjer vojnih i civilnih žrtava se kreće od 1:3 minimalno pa do 1:20 i više..

u urbanom području i više
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by Guest 28/4/2016, 20:24

zato nikada nebih bio pilot neke velesile, na jednog ubijenog "kanibala" dodje ti 10ak civila i više.. nakupit će usranu karmu ovi piloti(i američki i ruski izraelski i turski) i u idućim životima će reinkarnirati negdje na bliskom istoku gdje će im rezati glave
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by red wolf 28/4/2016, 20:25

preko_vode_do_slobode wrote:zato nikada nebih bio pilot neke velesile,  na jednog ubijenog "kanibala" dodje ti 10ak civila i više.. nakupit će usranu karmu ovi piloti(i američki i ruski izraelski i turski) i u idućim životima će reinkarnirati negdje na bliskom istoku gdje će im rezati glave
hahahahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by Yehudi 28/4/2016, 20:26

preko_vode_do_slobode wrote:
Ringo10 wrote:Ovdje u Australiji anglosaksonski mediji grme na sve strane o navodnom bombardiranju neke bolnice u Alepu.

A najogavnije mi je njihovo izvještačeno i patetično izdrkavanje I glumatanje potrešenosti.

Da povratiš.


kada rusi sateru bolnicu 

 Ma kakvi Rusi hajde ne lupetaj.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by Guest 28/4/2016, 20:28

Yehudi wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:
Ringo10 wrote:Ovdje u Australiji anglosaksonski mediji grme na sve strane o navodnom bombardiranju neke bolnice u Alepu.

A najogavnije mi je njihovo izvještačeno i patetično izdrkavanje I glumatanje potrešenosti.

Da povratiš.


kada rusi sateru bolnicu 

 Ma kakvi Rusi hajde ne lupetaj.

kako rekoh ameri bacaju bombe i raznesu bolnicu i pobiju liječnike, pacijente, i cijeli svijet piše o tome, američki dronovi isto tako hrpu puta razvalili svadbu, cijeli svijet piše o tome;

a rusi bacaju cvijeće, od čega cvijet explodira i ubije samo "umjerenog kanibala" ostali svi ne-okrznuti i bolnica i liječnici i civili, tko drugačije kaže taj širi anti Putinovu histeriju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by Guest 28/4/2016, 20:29

http://europe.newsweek.com/wedding-became-funeral-us-still-silent-one-year-deadly-yemen-drone-strike-291403?rm=eu

Apokalipsa by žutarnji Img
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by Yehudi 28/4/2016, 20:31

preko_vode_do_slobode wrote:
Yehudi wrote:Ne lupaj nego daj link ako nešto tvrdiš, posebice takve gadarije.

evo ako voliš gledati dicu kako im mozak ispada iz lubanja od avio bombi izvoli


 Ja vidim da ti to tražiš i gledaš a tražiš i na jeziku i pismu koje ne kužiš.

Pa eto preporučam ti onda pogledati kako ukro naci raketiraju civile i kako izgleda mozak trudnice prosut po cesti

http://rusvesna.su/news/1461754153
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by Guest 28/4/2016, 20:31

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ima-mrtvih-amerikanci-bombardirali-bolnicu-lijecnika-bez-granica-u-kunduzu/845730.aspx

Ima mrtvih: Amerikanci bombardirali bolnicu Liječnika bez granica u Kunduzu?

U trenutku bombardiranja 105 pacijenata i 80 zaposlenih, Afganistanaca i stranaca, nalazilo se u toj bolnici, a odjel za traumatologiju potpuno je uništen u napadu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by Guest 28/4/2016, 20:34

Yehudi wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:
Yehudi wrote:Ne lupaj nego daj link ako nešto tvrdiš, posebice takve gadarije.

evo ako voliš gledati dicu kako im mozak ispada iz lubanja od avio bombi izvoli


 Ja vidim da ti to tražiš i gledaš a tražiš i na jeziku i pismu koje ne kužiš.

Pa eto preporučam ti onda pogledati kako ukro naci raketiraju civile i kako izgleda mozak trudnice prosut po cesti

http://rusvesna.su/news/1461754153

ne tražim, nego gledam forum o ratu na siriji na reditu, i gdje objavljuju linkove i videa friške.. neman šta tražiti, nisam bolesnik.. otvoriš reddit forum i tamo imaš linkove, videa, rasprave.. samo copy pasteam.. ima hrpa videa gdje ruski avioni su kasapili, ali to je normalno, već sam otvorio temu da uglavnom dolje ginu civili bez obzira tko bombardira.. turci,rusi,ameri,izraelic itd..



neda mi se gledati slike raskomadanih tijela, a znam da su i ukrainci razvalili artiljerijom dosta donjecka .. to ne osporavam.. čak sam čitao da je to ukrainska taktika bila, ono razvaliti grad, samo da isele ruse i da oslabi otpor... čak i porošoneko je to rekao nešto slično/blaže u jednom govoru..

ja to ne osporavam


ispada da u zadnjih dosta ratova, Hrvatska vojska je bila daleko najhumanija(koliko se humano može biti) a Gotovina skoro popušio 25godina zatvora
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by epikur37 28/4/2016, 20:39

Alep se oslobađa, Ameri, Erdogan i pravaši na aparatima :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by dijagram 28/4/2016, 20:43

epikur37 wrote:Alep se oslobađa, Ameri, Erdogan i pravaši na aparatima :)
Turcin u zagrebu, epi na aparatima:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18703
2015-08-09


Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by epikur37 28/4/2016, 20:51

dijagram wrote:
epikur37 wrote:Alep se oslobađa, Ameri, Erdogan i pravaši na aparatima :)
Turcin u zagrebu, epi na aparatima:)

Pošteno :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by dijagram 28/4/2016, 20:52

epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:Alep se oslobađa, Ameri, Erdogan i pravaši na aparatima :)
Turcin u zagrebu, epi na aparatima:)

Pošteno :)
Čujem da ubija bura, pa jugo, pa kiša, pa,...nema lipog vrimena pa nemaaaa :D
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18703
2015-08-09


Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by Yehudi 28/4/2016, 20:55

preko_vode_do_slobode wrote:
Yehudi wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:
Ringo10 wrote:Ovdje u Australiji anglosaksonski mediji grme na sve strane o navodnom bombardiranju neke bolnice u Alepu.

A najogavnije mi je njihovo izvještačeno i patetično izdrkavanje I glumatanje potrešenosti.

Da povratiš.


kada rusi sateru bolnicu 

 Ma kakvi Rusi hajde ne lupetaj.

kako rekoh ameri bacaju bombe i raznesu bolnicu i pobiju liječnike, pacijente, i cijeli svijet piše o tome, američki dronovi isto tako hrpu puta razvalili svadbu, cijeli svijet piše o tome;

a rusi bacaju cvijeće,  


  Za Amere i bolnicu u Kunduzu ( i sve ostale, kao i za svatove, sprovode raketirane znamo)


 Ne muti vodu nego reci di si to pročitao da su Rusi pogodili  bolnicu u Alepu
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Apokalipsa by žutarnji Empty Re: Apokalipsa by žutarnji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum