ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo i Zenica u potpunosti povezani autocestom

Go down

Sarajevo i Zenica u potpunosti povezani autocestom Empty Sarajevo i Zenica u potpunosti povezani autocestom

Post by RayMabus 25/8/2014, 23:00

Izgrađen je puni profil autoceste Sarajevo - Zenica. U posljednjoj dionici dovršen je najzahtjevniji projekat u Bosni i Hercegovini, tunel čija je izgradnja stajala 62 miliona eura. Izvođači radova bile su domaće kompanije.



Sarajevo i Zenica u potpunosti povezani autocestom 526px-Autoput_A1_%28BiH%29.svg

http://bs.wikipedia.org/wiki/Autoput_A1_%28Bosna_i_Hercegovina%29
RayMabus
RayMabus

Posts : 175918
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo i Zenica u potpunosti povezani autocestom Empty Re: Sarajevo i Zenica u potpunosti povezani autocestom

Post by Iknar 25/8/2014, 23:49

joj sada kada se radi o zenici
prije nekoliko godina me jedan mladi Imam nazvvao laznjakom ,nesto je cak znao o meni ,kazem navodno psoto mnogi lazu,a ond ajje rekaod a ja nsiam iknar,da sam neko zlo bice itd,popljuvao me,vrijeđao pa sam    samo rekao da ce biti poplavica id a cu mur asturiti đamiju,mislim figurativno rasturiti,ono koji gromic,poplava itd,bio je iz tuzle ili zenice ne sjecams e mozda
zabranili su mi da prica sa mnom posto su njegovi Imami reklid a sam ja neko veliko zlo,da to osjecaju itd
inace rekao sam mu sto mislio o muhamedu i slicno mislim,ne sjecam ,se nije dobro primio kada sam mu rekao da je Islam nastao od necastivog
i da rekao je da me vidi u paklu valjda nesto slicno,a ja njemu rekao u stilu ako cete vi Imami silamsiti u vas Raj to je u biti pakao
joj kako je bio ljut,nije vise rpicao sa mnom jer su mu zabranili,steta posto je rekao da nesto znao Iknaru,ali islamisti puno lazu pa ne znam
zavrsilo je da nsiam vise rpicao sa njim,svi su dobili zabbranu od njegovih prijatelja da ne pricajus a mnom ili ce  valjda kako ja mislim baciti fetvu na njih ako pricaju sa mnom,uglavnom bilo je silencio stampa ,onda je jos bio MSN u upotrebi prije spajanja sa Skype
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum